Poprad Muszyna - Czarni Połaniec 1:0

/dor/
Dwa rzuty karne zostały podyktowane w Muszynie przeciwko drużynie Czarnych. Jeden z nich Poprad wykorzystał i pokonał zespół z Połańca 1:0.

Obydwie "jedenastki" wywalczył Marcin Plata, który w sobotę rozegrał dobry mecz. Pierwszą na bramkę zamienił w 39 minucie Maciej Polański. Ten sam zawodnik podszedł do drugiego rzutu karnego, w 50 minucie. Jego strzał obronił jednak Wojciech Daniel.

Gospodarze mieli jeszcze dwie dobre okazje, ale nie wykorzystali ich wspomniany Marcin Plata i Arkadiusz Trybulec. Piłkarze Czarnych też próbowali zagrozić bramce gospodarzy, ale Jacek Cecot, Mariusz Janowski i Mariusz Szymański nie pokonali Dawida Motyki.

- Poprad miał przewagę, chociaż mecz toczył się głównie w środkowej części boiska. Mieliśmy dwie, trzy sytuacje, ale nie zostały przez nas wykorzystane - mówi Tomasz Kiciński, trener Czarnych.