Kurier Poranny

Świąteczna trasa ciężarówek Coca-Cola. Sprawdź, jakie miasta odwiedzi [daty, terminy]

Ciężarówki Coca-Cola stały się jednym ze świątecznych symboli. Już 2 grudnia świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w trasę po całej Polsce. W grudniu

archiwum Polska Press

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/20] Następne

Świąteczna trasa ciężarówek Coca-Cola. Sprawdź, jakie miasta odwiedzi

Ciężarówki Coca-Cola stały się jednym ze świątecznych symboli. Już 2 grudnia świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w trasę po całej Polsce. W grudniu odwiedzą 32 miasta.

Na każdym przystanku ciężarówek pojawi się Mikołaj. Będzie można odebrać specjalną, spersonalizowaną puszkę Coca-Coli a także wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja, odwiedzić fabrykę prezentów bądź skorzystać ze świątecznej fotobudki. Do tego gry, konkursy z nagrodami, fajerwerki i koncerty Cleo i Young Stadium Club.

Pojawią się także popularni internetowi twórcy - Martin Stankiewicz, Kaiko i Blowek. Imprezę poprowadzą Maciek Dowbori Mariusz Kałamaga.

Kto będzie mógł poczuć magię świąt i zobaczy kultowe ciężarówki na żywo? Jak wygląda tegoroczna trasa konwoju ciężarówek Coca-Cola - gdzie i kiedy świąteczne ciężarówki pojawią się w Kujawsko-Pomorskiem? Dowiecie się, klikając na kolejne zdjęcia!


Ciężarówka Coca-Coli w Grudziądzu - tak było w 2016 roku

Polecamy