Superfirmy 2015. Ostatnie dni na zgłoszenie firmy. Zapraszamy

maryla
Superfirmy 2015. Ostatnie dni na zgłoszenie firmy. ZapraszamySuperfirma 2014 w pow. białostockim - Adampol S.A. (laur odebrały Agnieszka Orzeszkowska i Renata Czyżewska). Jaka firma zdobędzie ten tytuł w tym roku?
Superfirmy 2015. Ostatnie dni na zgłoszenie firmy. ZapraszamySuperfirma 2014 w pow. białostockim - Adampol S.A. (laur odebrały Agnieszka Orzeszkowska i Renata Czyżewska). Jaka firma zdobędzie ten tytuł w tym roku?
Dziękujemy za ankiety od firm i banków, które już do nas dotarły i przypominamy, że termin ich nadsyłania upływa już w końcu tego tygodnia!

Trendy we współpracy organizacji pozarządowych z biznesem, różne formy i cele funkcjonowania fundacji w firmach, sposoby budowania komunikacji w przedsiębiorstwie – to tylko niektóre wątki dyskusji, jaka będzie towarzyszyła wręczaniu nagród na Gali Superfirm 2015.

Uwaga: w tym roku po raz  pierwszy wprowadzamy dodatkową kategorię w naszym rankingu.  Otóż wszystkie banki spółdzielcze, niezależnie od swojej siedziby, od tego roku rywalizują w jednej kategorii. Najlepszy bank spółdzielczy, który otrzyma najwyższą liczbę punktów, zostanie wyróżniony tytułem "Bank Superodpowiedzialny".

Tytułami Superfirm i Superbanków uhonorujemy na niej liderów społecznej odpowiedzialności biznesu w naszym regionie. Wyłoni ich Kapituła rankingu spośród firm, które do niego przystąpią. Podstawą oceny są ankiety, na które czekamy jeszcze do końca tego tygodnia.
Przypomnijmy, że unikalne w skali kraju  jest nastawienie naszego rankingu na wyłanianie liderów CSR (przyjęte na świecie określenie społecznej odpowiedzialności biznesu  od angielskiego Corporate Social Responsibility) na szczeblu powiatów. Jednym słowem – nie ma znaczenia wielkość firmy, nie stawiamy też laureatom poprzeczki na wysokości dostępnej tylko dla wielkich korporacji. Zdajemy sobie sprawę, że w firmach często prowadzone są działania, których nikt nie nazywa CSR. Przedsiębiorstwa podejmują je, bo to wynika z ich kultury organizacyjnej czy poczucia odpowiedzialności za skutki swojego funkcjonowania. I za to im podziękujemy.
Wsparcia merytorycznego udzieliła nam Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

– Doceniam wartość oraz znaczenie tego przedsięwzięcia - powiedział nam dr Edward Hościłowicz, rektor WSFiZ. - Idee, które mu towarzyszą są ważne nie tylko dla firm biorących udział w rankingu, ale także dla całego życia gospodarczego  oraz społeczności lokalnej. Z tym większą satysfakcją Uczelnia angażuje się w pomyślną realizację projektu. 

Wzorem dwóch poprzednich edycji współorganizatorem Superfirm 2015 będzie Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku. Dlatego poza Superfirmami i Superbankami poznamy ludzi, którzy najlepiej w 2014 roku wykorzystywali fundusze z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.   Wskażą ich Powiatowe Urzędy Pracy z woj. podlaskiego, a uhonorowani będą tytułami Kapitalnych Przedsiębiorców.

Przy okazji promujemy też projekty – inwestycje w ludzi –  które zostały sfinansowane z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego.
Należy do nich np. Podnoszenie kompetencji pracowników Polskiego Radia Białystok.  Były to szkolenia, które objęły zarówno dziennikarzy, jak i redakcję internetową czy obsługę techniczną. Łącznie 51 osób. Jak podkreśla Anna Guziejko, koordynatorka projektu w PRB, zajęcia były oczywiście poprzedzone zbadaniem potrzeb pracowników firmy. Wszyscy poznali tajniki różnych programów komputerowych, ale już nie każdy uczył się lepszej dykcji, emisji głosu czy fotografii prasowej.  

Jak się zgłosić:

Uwaga: żeby wziąć udział w 6. edycji Superfim należy wypełnić ankietę zgłoszeniową. Jest ona dostępna w załączniku obok tego tekstu. Wypełnioną ankietę prosimy przesłać najpóźniej do 15 maja na adres  [email protected]
Ankieta może być także przesłana w formie:
* papierowej na adres: Gazeta Współczesna, ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok
* faksem na numer: 85 748 96 20
W razie potrzeby proszę o kontakt pod numerem: 85 7489 552
Regulamin rankingu znajdziecie Państwo klikając tutaj
Przypominamy, że ranking jest bezpłatny. 
Partnerem merytorycznym rankingu jest Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

logo

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie