Sukces w przyszłości twojego dziecka to wybór dobrej szkoły

Redakcja
Udostępnij:
Sukces w przyszłości twojego dziecka to wybór dobrej szkoły Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno-Językowa jest jedyną szkołą podstawową w Białymstoku o profilu informatyczno-językowym. Właśnie rozpoczęto zapisy uczniów do klas „0” oraz klas I-IV.

Dzięki temu, że klasy w naszej szkole liczą maksymalnie 16 dzieci, możemy rozwijać ich indywidualne zdolności i w pełni zaspokajać ich potrzeby edukacyjne i ciekawość świata.

Program nauczania i wychowania, zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym, realizuje w naszej szkole wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Zapewniamy uczniom opiekę pedagoga, psychologa, logopedy.

Jako jedyni w Białymstoku już od klasy „0” zapewnimy bezpłatny rozszerzony program nauki języka angielskiego, a także dodatkowy program zajęć z informatyki. Proponujemy także w zależności od zainteresowań dziecka nieodpłatną naukę drugiego języka obcego oraz plastykę lub muzykę po angielsku, lekcje odkryć. Po lekcjach dzieci mogą się uczyć u nas gry na instrumencie muzycznym lub w tenisa ziemnego.

Rodzice naszych uczniów otrzymają bezpłatny dziennik elektroniczny, możliwość stałego kontaktu e-mailowego z kadrą pedagogiczną oraz cotygodniową, stałą godzinę do dyspozycji rodziców, w której można się bezpośrednio spotkać z nauczycielami i porozmawiać o postępach swojego dziecka.

Zapewniamy możliwość opieki nad dzieckiem do godziny 18:00, zajęcia podczas wakacji i ferii zimowych, dowóz dzieci z domu do szkoły. Szkoła posiada duży parking dostosowany do oczekiwań rodziców.

Szkoła posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych – poz. 245 oraz uprawnienia szkoły publicznej.

 

Zapraszamy serdecznie – zapewnimy Państwa dzieciom bezpieczeństwo, opiekę, wiedzę na wysokim poziomie i nauczymy kreatywnego myślenia. Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno- Językowa to szkoła demokratyczna, wolna od przemocy, stwarzająca uczniom możliwość indywidualnego rozwoju.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.psp.bialystok.pl lub osobiście w siedzibie szkoły na ul. Kraszewskiego 33

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Środki z KPO obniżą inflację - komentarz

Wideo

Przejdź na stronę główną Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie