Studio Mona Lisa Tattoo w Białymstoku zaprasza

Materiał informacyjny
Z budynku przy ul. Sienkiewicza 63 spogląda tajemniczo… Mona Lisa. Zaprasza przechodniów do królestwa nietuzinkowej sztuki. Jeśli pragniesz ozdobić swoje ciało tatuażem, jest to miejsce dla ciebie.

Studio Mona Lisa Tattoo w Białymstoku udowadnia, że tatuaż może być prawdziwą sztuką.

- Z taką ideą kilka lat temu stworzyłam to miejsce. Współcześnie wiele się zmieniło i tatuaże nie są już kojarzone z kryminalistami. Wiele osób traktuje to jak sposób na wyrażenie siebie, ale też na ozdobienie swojego ciała. Mamy mnóstwo pomysłów jak to zrobić – mówi Katerina Partnova.

W studiu pracuje kilku artystów. Każdy na swoim koncie setki dziar. Razem tworzą zgrany zespół, bo każdy specjalizuje się w innym rodzaju tatuażu. Są mistrzowie komiksu i surrealistycznych motywów, jak też miłośnicy rysunku z oryginalną kreską. Jak trzeba, to i pięknie odwzorują postać z filmu czy zdjęcie ukochanego kota. Talent i pasja. To łączy tatuatorów w Mona Lisie.

Studio wyróżnia podejście do gości. Artyści o każdej osobie, decydującej się na tatuaż chcą wiedzieć jak najwięcej. Zaczynając od tego czym się zajmuje, jakie ma pasje, po cechy charakteru. Ta wiedza daje gwarancję zadowolenia i sprawia, że każdy klient jest żywą rekomendacją tej pracowni.

- Tatuaż to bardzo indywidualna kwestia. Dobrze dobrany, będzie nas zdobić przez całe życie i wyróżniać z tłumu. Z gościem naszego salonu oglądamy przykładowe projekty, zastanawiamy się nad kolorystyką i kształtami, by jak najlepiej wybrać wzór. Czas jaki poświęcamy klientowi nie ma znaczenia, jeśli ma to sprawić, że po zrobieniu tatuażu będzie z niego zadowolony przez długie lata – uśmiecha się właścicielka.

Kiedy rozmawiamy, na miękkich kanapach czekają już podekscytowani goście. Mają konsultacje i umówione sesje. Na co dzień oryginalnie urządzone, loftowe studio tętni życiem.

- Mamy wielu klientów, także stałych, którzy wracają do nas po kolejne tatuaże. Doceniają jakość ich wykonania, to ile wagi przykuwamy do szczegółów – przyznaje Katerina – Kiedy wchodziliśmy na rynek, w mieście nie było takiego miejsca, które mogło mnie zadowolić. Było i jest dla mnie ważne, by studio tatuażu było na tak wysokim poziomie, bym sama chciała wykonać tutaj nowy tatuaż – przyznaje Partnova.

Do studia można również przyjść, by z użyciem nowoczesnego laseru, pozbyć się różnego rodzaju blizn, np. pooperacyjnych czy trądzikowych. Możliwe jest także usunięcie tatuażu. Promieniowanie laserowe rozbija cząsteczki tuszu, co ostatecznie sprawia, że rysunek powoli znika z naszej skóry. Oczywiście metoda pozwala również na częściowe rozjaśnienie tatuażu, by wykonać na nim nowy, tzw. cover.

- Nie każdy tatuaż możemy łatwo usunąć. Czasami to kwestia ilości podejść. Najtrudniej zlikwidować tatuaż wykonany nieprofesjonalne, wtedy zdarza się, że zostaje blizna. Zazwyczaj da się jednak tego uniknąć. Warto również przemyśleć wykonanie tatuażu i porozmawiać o nim z artystami, by później nie żałować - tłumaczy właścicielka – Zdarza nam się odmawiać klientom realizacji ich pomysłu i miejsca, które wybrali na realizację projektu, nawet jeśli sam wzór jest świetny. Po prostu dbamy o ich dobro – podkreśla Partnova.

To właśnie odróżnia studio na wysokim poziomie od przeciętnego. Klienci mogą czerpać z doświadczenia artystów, którzy doskonale wiedzą co może wyglądać dobrze, a co np. zmieni nieestetycznie swój kształt po jakimś czasie.

Po pamiątkę na całe życie może przyjść do Mona Lisy każdy kto ma już w kieszeni dowód i skończone 18 lat. Osoby od 16 roku życia muszą mieć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów. W pracowni można również zrobić sobie kolczyk.

Dla fanów tatuażu mamy wyjątkowy upominek od Mona Lisy! Do rozdania dwa bony o wartości 100 zł na usługi salonu. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Napisz w komentarzu pod artykułem o jakim tatuażu marzysz! Wylosujemy dwie osoby i odpowiemy na ich komentarze.

Wideo

Dodaj ogłoszenie