Statscore Ekstraklasa. MOKS Słoneczny Stok Białystok - Team Brzeg 1:2

MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał z Gredar Team Brzeg 1:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał z Gredar Team Brzeg 1:2 Wojciech Wojtkielewicz
MOSK Słoneczny Stok Białystok przegrał w Statscore Ekstraklasie w futsalu z drużyną Team Brzeg 1:2.

Zespół Fit-Morning Gredar Team Brzeg grał w Białymstoku jak o życie, bo jego sytuacja w tabeli Statscore Ekstraklasie nie jest za wesoła. Rywale Słoneczny chcąc marzyc o utrzymaniu się muszą wygrywać ostatnie mecze. W Białymstoku zagrali bardzo ambitnie i osiągnęli swój cel wygrywając 2:1.

Już w 3 minucie Jan Rojek wyprowadził gości na prowadzenie. Wyrównanie padło dopiero tuż przed przerwą, gdy Paweł Boczarski niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

Szybko po wznowieniu gry w drugiej połowie goście ponownie objęli prowadzenie po golu w 23 minucie Dawida Witka. Białostoczanie przeważali, ale nie potrafili skutecznie wykończyć swoich akcji i z trzech punktów mogli cieszyć się goście.

MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK – FIT-MORNING GREDAR TEAM BRZEG 1:2 (1:1)
Bramki: Paweł Boczarski (20 samobój) – Jan Rojek (3), Dawid Witek (23).
MOKS: Danilewicz (Święciński) – Citko, Kożuszkiewicz, Łabieniec, Prolejko, Osypiuk, Aleksandrowicz, Kowalczyk, Skiepko, Dzierzgowski.
FIT-MORNING GREDAR: Budych (Konieczny) – Bernardino, Witek, Rojek, Pepo, Kucharski, Grochowski, Boczarski, Matejko, Baitsur, Tavares.