Sport > Siatkówka: Pronar Parkiet Hajnówka - AZS UWM IOlsztyn 3:0

(sk)
Drugoligowi siatkarze Pronaru Parkietu Hajnówka znów wygrywają bez straty seta. Tym razem podopieczni trenera Pawła Blomberga przed własną publicznością rozprawili się z AZS UWM II Olsztyn. - Pierwszy set był bardzo wyrównany. Dopiero w końcówce udało się nam rozstrzygnąć losy partii na swoją korzyść, a potem było już spokojnie. Wygrywaliśmy gładko do 14 i 19 - relacjonuje szkoleniowiec Pronaru Parkietu. - Jak zwykle w takich meczach najpierw musieliśmy złamać kręgosłup moralny przeciwników, a następnie wszystko poszło zgodnie z planem - dodaje trener Blomberg. Trzecią porażkę w tym sezonie ponieśli siatkarze Ślepska Augustów. Tym razem podopieczni Adama Aleksandrowicza przegrali u siebie z Pekpolem Ostrołęka 1:3. WYNIKI 6. KOLEJKI Pronar Parkiet Hajnówka - AZS UWM II Olsztyn 3:0 (33:31, 25:14, 25:19). Pronar Parkiet: Woroniecki, Żyliński, Staniewski, Guindo, Saczko, Jaskulski, Knasiecki (libero) oraz Niemiec, Zrajkowski. Ślepsk Augustów - Pekpol Ostrołęka 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 21:25). Ślepsk: Malczewski, Szlejter, Gołębski, Wróblewski, Babińczuk, Korpak (Kowalko) oraz Netter, Rudzewicz. Armat Kozienice - Legia Warszawa 3:1, GTS Gdańsk - Wilga Garwolin 1:3, WTS Warka - Ósemka Siedlce 0:3.