Sport Shor-track> Białostoczanie zwyciężali w Wiedniu

Redakcja
Łyżwiarze szybcy Juvenii Białystok z powodzeniem wystartowali w wiedeńskiej Albert Schultz-Eishalle w międzynarodowych zawodach o Puchar Dunaju. Do rywalizacji stanęło ponad 140 uczestników. W wyścigu na 500 metrów triumfowali Agnieszka Olechnicka, Agnieszka Tawrel, Jakub Borowski, a na dystansie trzy razy dłuższym zwyciężali też Tawrel i Borowski. Z bardzo dobrej strony w ekipie Juvenii pokazał się junior kategorii C Paweł Kozłowski, który na 1500 metrów zajął drugie miejsce a na 500 metrów uplasował się na trzeciej pozycji. Wyniki: wielobój: dziewczęta: 1. Agnieszka Tawrel - 102 pkt., 2. Agnieszka Olechnicka - 84; chłopcy: 1. Jakub Borowski - 102 pkt., 2. Marcin Makarczuk-Jackowski - 55, 3. Łukasz Michalczuk - 42.