Sport > Futsal: Stollar Suwałki przegrał trzeci raz w I lidze

(wdr)
W drugim mecz przed własną publicznością w I lidze Stollar Suwałki grał z teoretycznie słabszą, bo pozostającą dotąd bez zwycięstwa Polonią Szczecin. Miał wygrać. Niestety, ku rozpaczy fanów, uległ rywalowi 5:7. Gospodarze, chociaż stale nacierali, robili to za wolno i razili nieskutecznością. Ich błędy wykorzystali dwukrotnie Adam Tomaszewski oraz Michał Wójcik i do przerwy było 0:3. Tuż po zmianie stron raz jeszcze trafił Tomaszewski i gdy wydawało się, że już jest po meczu, dwa gole dla Stollaru strzelił Tomasz Jarząbski. Szczecinianie zostali zepchnięci do głębokiej defensywy. Na ich bramkę uderzał nawet Karol Piaścik, golkiper Stollaru, a słupki obijali Piotr Gwaj i Janusz Kotowski. Minutę przed końcem, po golach Jarząbskiego i Gwaja, suwalczanie doprowadzili do stanu 5:6 i mieli szansę na remis. Ostatnie słowo należało jednak do Tomaszewskiego. - Nie poddajemy się, przed nami jeszcze wiele meczów - mówi Karol Kościuch, kapitan Stollaru. - Musimy popracować nad skutecznością - przekonuje.