Sparingi. Tur Bielsk Podlaski - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1

Wojciech Wojtkielewicz
Piłkarze czwartoligowego Tura Bielsk Podlaski rozegrali przedostatnio sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu. W poniedziałek wygrali z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 2:1.

Ze względu na kłopoty drużyny gości ze skompletowaniem kadry mecz odbył się w poniedziałek, a nie w sobotę lub niedzielę. Bielszczanie w 16 minucie po strzale Patryka Niemczynowicza objęli prowadzenie 1:0. Ten sam piłkarz Tura w drugiej połowie podwyższył wynik spotkania na 2:0. Goście uzyskali kontaktowego gola po rzucie karnym w 70 minucie. W końcówce Ostrovia mogła doprowadzić do wyrównania, ale na szczęście piłka trafiła w poprzeczkę bramki Tura po jednym ze strzałów gości.

Tur Bielsk Podlaski — Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Niemczynowicz 16, 2:0 Niemczynowicz 52, 2:1 - D. Wilczewski 70 z karnego.

Tur (I połowa): testowany bramkarz (31. Drozdowski) — K. Kulikowski, testowany, Łochnicki, R. Kulikowski — Niemczynowicz, A. Lewczuk, M. Rogowski — K. Kosiński, testowany, Popiołek
II połowa: Drozdowski (59. Nos) — M. Rogowski (70. testowany), Łochnicki, R. Grygoruk — Witoszko, Niemczynowicz (68. K. Kulikowski), testowany, Daniłowski — Troc — K. Kosiński, Bazylewski.