Piłkarze Jagiellonii II Białystok i Olimpii Zambrów rozegrali kolejne sparingi
Piłkarze Jagiellonii II Białystok i Olimpii Zambrów rozegrali kolejne sparingi Urszula Łobaczewska
W meczach sparingowych trzecioligowych drużyn Jagiellonia II Białystok pokonała Legię II Warszawa 3:2. Z kolei Olimpia Zambrów zremisowała z KS CK Troszyn 1:1. Formę przed wznowieniem rozgrywek w rundzie wiosennej sprawdzili także podlascy czwartoligowcy.

W spotkaniu, rozegranym na wyjeździe, rezerwy Jagiellonii Białystok zwyciężyły Legię II Warszawa 3:2. Białostoczanie już po pierwszej połowie wygrywali 2:0 po golach Michała Samborskiego oraz Bartosza Wiktoruka. Po zmianie stron wynik podwyższył na 3:0 Wiktoruk. Końcówka należała już do gospodarzy, którzy jednak nie zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie Jaga II wygrała 3:2.

W Zambrowie nasz drugi trzecioligowiec Olimpia Zambrów zremisowała 1:1 z KS CK Troszyn.

Lider IV ligi ŁKS 1926 Łomża pokonał Znicz Biała Piska 4:1, a wicelider Ruch Wysokie Mazowieckie uległ Mazovii Mińsk Mazowiecki 2:4.

Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 2:3 (0:2).
Bramki: 0:1 Samborski 24, 0:2 Wiktoruk 34, 0:3 Samborski 63, 1:3 Stangret 79, 2:3 Dzięgielewski 87.
Jagiellonia II: Żynel - Matysik, Ozga, Czerech, Huczko, Wojciechowski, Nguiamba, Pankiewicz, Wiktoruk, Mościcki, Samborski.
II połowa: Jasionek - Kurzydłowski, Kobus, Czerech, Ozga, Wiktoruk, Orpik, Pankiewicz (71. Huczko), Samborski, Wojciechowski, Zyśk.
Legia II: Trojanowski (72. Szajewski) – Ziółkowski (60. Wnorowski), Gładysz (72. Noiszewski), Turzyniecki – Jędrasik (60. Krajewski), Możdżeń (72. Waniek), Maciejewski (72. Pacek), Grączewski (67. Kieraś), Korczakowski (50. Konik) – Kamiński (67. Stangret), Stangret (46. Dzięgielewski).

Olimpia Zambrów - KS CK Troszyn 1:1 (1:0).
Bramka dla Olimpii: Pyatov.
Olimpia: Skowron, zawodnik testowany, Radecki, Kiczuk, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Siemieniuk, Pyatov, zawodnik testowany, Zalewski, Bykowski
II połowa: Skowron, zawodnik testowany, Radecki, Kiczuk, zawodnik testowany (60. zawodnik testowany), zawodnik testowany, Siemieniuk, Pyatov (60. zawodnik testowany), zawodnik testowany (50. zawodnik testowany), Jastrzębski, Bykowski (60. Zalewski).

MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4:2 (3:2)
Bramki: dla Mazovii - Sadzawicki 2, Kaczyński, Wocial; dla Ruchu - Jackiewicz, piłkarz testowany.

Pionier Brańsk — Tur Bielsk Podlaski 0:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Daniłowski 26, 0:2 Daniłowski 42, 0:3 Popiołek 71, 0:4 Popiołek 80.
Pionier: Jakoniuk — J. Żero, Żoch, Topczewski, Kunicki, Zawadzki, Chrost, Karwowski, Michalski, Kosenko, Mateusz Niewiński.
Grali także: Wróblewski, Bobel, Damian Fiedorowicz, Zimnoch.
Tur: Drozdowski — K. Kulikowski, Car, A. Lewczuk, R. Kulikowski, Łochnicki, Koc, Popiołek, Troc, Walczuk, Daniłowski;
II połowa: Plisiuk — K. Kulikowski, Car (65. Koc), A. Lewczuk, R. Kulikowski, Łochnicki, O. Wysocki, Gulewicz, Popik, D. Doliński — Popiołek.

ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska 4:1 (3:0).
Bramki: 1:0 Nerukh 9, 2:0 Świderski 32, 3:0 Maćkowski 40, 4:0 Maksym Skyba 56, 4:1 Bednarek 77.

Narew Ostrołęka - Warmia Grajewo 5:1 (1:1).
Bramki: 1:0 Kacper Domian 14, 1:1 Kamil Stawiecki 23, 2:1 Iwan Budniak 48, 3:1 Iwan Budniak 58, 4:1 Bruno Vilela 70, 5:1 Bruno Vilela 78.
Warmia: Ł. Sobolewski - Polak, Mingielewicz, Edison, Mikucki - Stawiecki, Łapiński, Kossyk, Skalski, Bukowski - Dzierzgowski
Grali także Mysiewicz - Żbikowski, Zarzecki, Nikolaichuk, Wójcicki, Kondratowicz, P. Sobolewski, Bińczak

Pogoń Łapy - Sparta Szepietowo 2:5 (0:2).
Bramki: dla Pogoni - Hryniuk, Stypułkowski; dla Sparty - Jakub Karpiński 2, Dominik Ciereszko 2, Kamil Yamaguchi
Pogoń: Kobylarz- Kul Ł, Hryniuk, Michalski, J.Kulwicki, K. Kulwicki, Roszkowski,Topczewski, Kułakowski, J.Komar, Stypułkowski.
Grali także: Szydłowski, Kropiewnicki, Łupinski, Wasilewski, Rydzewski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani