Sparingi podlaskich drużyn. Zwycięstwo Jagiellonii II i remis Olimpii Zambrów

Na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku KS Wasilków pokonał Promienia Mońki 2:1 Urszula Łobaczewska
Cztery kwarty, każda po 30 minut trwał mecz sparingowy rezerw Jagiellonii Białystok z rezerwami Wisły Płock. Wynik 3:1 dla Żółto-Czerwonych. Drugi nasz trzecioligowiec zagrał z Pogonią Siedlce i zremisował 1:1. Ponadto obyło się wiele spotkań kontrolnych drużyn z IV ligi.

Rezerwy Jagiellonii w ośrodku treningowym przy Elewatorskiej spotkały się z drugą drużyną Wisły Płock. Białostoczanie wygrali 3:1, a gole zdobyli: Maciej Twarowski, Kamil Huczko i Alex Protaziuk. Mecz trwał 4 kwarty po 30 minut.

Z kolei Olimpia Zambrów zremisowała z Pogonią Siedlce 1:1. Bramkę dla zambrowian strzelił Bykowski.

Grali także czwartoligowcy. Lider ŁKS 19026 Łomża przegrał z Narwią Ostrołęka 2:0, a wicelider Ruch Wysokie Mazowieckie rozbił Ostrów Ostrów Mazowiecka 6:0.

Jagiellonia II Białystok - Wisła II Płock 3:1 (1:0, 1:0, 0:0, 1:1).
Bramki dla Jagiellonii II: Twarowski 13, Huczko 45, Protaziuk 101.
Jagiellonia II (I kwarta): Jasionek - Huczko, Kobus, Ozga, Czerech, Pankiewicz, Wiktoruk, Orpik, Wojciechowski, Samborski, Twarowski.
(II kwarta): Jasionek - Huczko, Kurzydłowski, Ozga, Czerech, Pankiewicz, Wiktoruk, Orpik, Pankiewicz, Wojciechowski, Zyśk, Twarowski.
(III kwarta): Andrzejkiewicz - Zabielski, Kobus, Skowronek, Krasiewicz, Ptasiński, Bernatowicz, Orpik (71. Wiktoruk), Dąbrowski, Samborski, Pawelczyk.
(IV kwarta): Suchocki - Podczarski, Kobus, Rusiłowicz, Koj, Dąbrowski, Żakiewicz, Bernatowicz, Demiańczuk, Zyśk, Protaziuk.

Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 1:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Lewkowski 6, 1:1 Bykowski 50.
Olimpia: Kanclerz (70. Skowron) – Ciborowski, Radecki, Kiczuk (60. Łydkowski), Poreda (80. Piekarski), Piatov (70. Malinowski), Siemieniuk (70. zawodnik testowany), zawodnik testowany, Parobczyk (70. zawodnik testowany), Bykowski, Zalewski (60. Jastrzębski).

ŁKS 1926 Łomża - Narew Ostrołęka 0:2 (0:0).

Ruch Wysokie Mazowieckie - Ostrów Ostrów Mazowiecka 6:0 (4:0).
Bramki: 1:0 Jackiewicz 13, 2:0 Steć 33, 3:0 Grochowski 37, 4:0 Steć 39, 5:0 Steć 57, 6:0 Steć 69.

Sokół Sokółka — Tur Bielsk Podlaski 1:3 (1:0, 1:2)
Bramki: 1:0 Dzienis 30 (samobójcza), 1:1 K. Kosiński 36, 1:2 Jambrzycki 55, 1:3 Daniłowski 70.
Tur: Drozdowski — K. Kulikowski, Dzienis, Onacik, R. Kulikowski, Jambrzycki, A. Lewczuk, Łochnicki, M. Bazylewski, Niemczynowicz, K. Kosiński oraz: Car, Troc, Daniłowski.

KS Wasilków - Promień Mońki 2:1