Piłkarze Jagi szykują się do nowej rundy
Piłkarze Jagi szykują się do nowej rundy W. Wojtkielewicz
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Piłkarze Jagiellonii Białystok przygotowujący się na zgrupowaniu w Cetniewie zremisowali w swoim pierwszym sparingu z trzecioligowym Gryfem Wejherowo 1:1.

Żółto-czerwoni objęli prowadzenie po strzale Tomasza Frankowskiego w 36. minucie. Rywale doprowadzili do wyrównania dziesięć minut po przerwie.

Dziś o godz. 16 jagiellończyków czeka kolejny sparing, tym razem z innym trzecioligowcem - Cartusią Kartuzy.

Jagiellonia - Gryf 1:1 (1:0). Bramki: 1:0 - Frankowski (36), 1:1 (55).

Jagiellonia: Baran - Norambuena, Szufryn, Cionek, Nowotka - Kupisz (46. Kostuch), Tymiński (60. Kupisz), Arłukowicz, Makuszewski - Dzalamidze, Frankowski (46. Steć).