Sokół złapał gumę i przegrał ze Stalą

(kw)
Jedno ze starć pod bramką Sokoła w Stalowej Woli
Jedno ze starć pod bramką Sokoła w Stalowej Woli Marcin Radzimowski
Piłkarze Sokoła Sokółka w 14. kolejce II ligi piłkarskiej przegrali w Stalowej Woli ze Stalą 1:4 i nadal są na ostatnim miejscu w tabeli.

Podlaski zespół dotarł na mecz z przygodami. W drodze jeden z dwóch busów, którymi podróżowali piłkarze złapał gumę i goście przyjechali tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Mimo to piłakrze z Sokółki długo stawiali opór Stali. Co prawda gospodarze objęli prowadzenie pod koniec I połowy, ale nie cieszyli się z niego długo. W 53. minucie podanie Kamila Czeremchy wykorzystał Maciej Orpik i było 1:1

Potem jednak przyjezdni, których do Stalowej Woli przyjechało tylko 14, zaczęli popełniać proste błędy i stracili jeszcze trzy bramki.
- Sami pomogliśmy rywalom i pretensje możemy mieć tylko do siebie - mówi trener Sokoła Sławomir Kopczewski.

WYNIKI 14. kolejki

Stal Stalowa Wola - Sokół Sokółka 4:1 (1:0).
Bramki: 1:0 - Piątkowski (36), 1:1 - Orpik (53), 2:1 - Kusiak (67), 3:1 - Fabianowski (80), 4:1 - Fabianowski (82).

Sokół: Serafin - Czeremcha, Grygorowicz, Pracz, Jurczuk (46 Kabelis), Dzienis, Sołowiej, Zalewski, Kosiński, Toczydłowski, Orpik (83 Woronowicz).

Jeziorak Iława - Motor Lublin 0:1
Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2
Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy 1:0
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - OKS 1945 Olsztyn 3:1
Garbarnia Kraków - Okocimski Brzesko 0:1
Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów 1:0.