Sokół: trzecia porażka. Dąb idzie jak burza

Paweł Trochim [email protected] tel. 085 711 22 87
Piłkarze Dębu zaskakują swoją dobra postawą w IV lidze.
Ekipa Sokoła Sokółka Okna i Drzwi S.A. pojechała do Łap wydawałoby się po pewne punkty, ale... zawiodła i przegrała trzeci mecz z rzędu 0:1.

Nic nie wskazywało na przegraną, gdyż sokółczanie grali lepiej niż w Augustowie.

Wystarczyła jedna

Choć wydawało się, że wszystkie atuty sa po stronie Sokoła, Pogoń wykorzystała jedyną dogodną sytuację. W 18 min. Miłosiewicz zapewnił ostatniej w tabeli Pogoni komplet punktów.

Podopieczni Mirosława Dymka, grali poprawnie, ale zawsze brakowało ostatniego podania lub zimnej krwi by skutecznie wykończyć akcję.

Wczoraj Sokół Sokółka grał bardzo ważny mecz z Supraślanką Supraśl, ale zakończyło się ono już po zamknięciu numeru. Szerzej o tym spotkaniu za tydzień.

Dąb pnie się w górę

Bardzo dobre nastroje panują za to w zespole Mieczysława Sołowieja. Jego Dąb w sobotę po raz kolejny wygrał mecz 3:0. Tym razem jego podopieczni ograli Tura Bielsk Podlaski. Mecz przebiegał przy dość silnym wietrze. Nie przeszkadzało to jednak gospodarzom, którzy już w 18 min. po pięknym strzale pod poprzeczkę w wykonaniu Jabłońskiego objęli prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył w 39 min. precyzyjnie uderzając z rzutu wolnego.

W II połowie obraz gry się nie zmienił i gospodarze nadal dominowali na boisku. W 83 min. niecodziennym uderzeniem, niemal z połowy boiska, wynik ustalił Jarosław Sujeta. Tym samym komplet punktów pozostał w Dąbrowie Białostockiej.

Zawodnicy Mieczysława Sołowieja zapowiadali przed sezonem walkę o środkową część tabeli, ale coraz bardziej widac, że Dąb ma możliwości by walczyć o najwyższe lokaty. Najlepszym tego potwierdzeniem jest obecnie 4 miejsce w tabeli, ze stratą 5 punktów do liderującego Hetmana Białystok.