Najważniejsze starty Polaków (godziny według czasu polskiego):
8 lutego
11.00 biegi narciarskie, bieg łączony 2x7,5 km (tech. klasyczna i łyżwowa, K) - Kowalczyk, Kubińska, Maciuszek
12.30 łyżwiarstwo szybkie, 5000 m (M) - Druszkiewicz, Szymański
17.30 skoki narciarskie, średnia skocznia (M) - kwalifikacje - Kot, Kubacki, Stoch, Ziobro, Żyła
9 lutego
12.30 łyżwiarstwo szybkie, 3000 m (K) - Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska
15.30 biathlon, 7,5 km sprint (K) - Bobak, Gwizdoń, Hojnisz, Nowakowska-Ziemniak, Pałka
18.30 skoki narciarskie, średnia skocznia (M) - Kot, Kubacki, Stoch, Ziobro, Żyła
10 lutego
14.00 łyżwiarstwo szybkie, 500 m (M) - Nogal, Waś
11 lutego
16.00 biathlon, 10 km na dochodzenie (K) - ew. Bobak, Gwizdoń, Hojnisz, Nowakowska-Ziemniak, Pałka
13.00 biegi narciarskie, sprint (tech. dowolną K, M) - Jaśkowiec, Szymańczak, Gazurek, Kreczmer, Staręga, Antolec
18.30 snowboard, halfpipe (M) - finał - ew. Ligocki
12 lutego
15.00 łyżwiarstwo szybkie, 1000 m (M) - Bródka, Niedźwiedzki
13 lutego
11.00 biegi narciarskie, 10 km (tech. klasyczna, K) - Kowalczyk, Szymańczak, Kubińska, Maciuszek
15.00 łyżwiarstwo szybkie, 1000 m (K) - Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska
14 lutego
18.30 skoki narciarskie, duża skocznia (M) - kwalifikacje - Kot, Kubacki, Stoch, Ziobro, Żyła
15 lutego
11.00 biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km (K) - Kowalczyk, Jaśkowiec, Kubińska, Maciuszek, Szymańczak
11.00 short track, 1500 m (K) - el. Maliszewska, ew. finał
14.30 łyżwiarstwo szybkie, 1500 m (M) - Bródka, Niedźwiedzki, Szymański
18.30 skoki narciarskie, duża skocznia (M) - ew. Kot, Kubacki, Stoch, Ziobro, Żyła
16 lutego
15.00 łyżwiarstwo szybkie, 1500 m (K) - Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska
17 lutego
18.15 skoki narciarskie, drużynowo, duża skocznia (M) - Kot, Kubacki, Stoch, Ziobro, Piotr Żyła
18 lutego
10.30 short track, 1000 m (K) - eliminacje - Maliszewska
19 lutego
12.45 biegi narciarskie, sprint drużynowy (tech. klasyczna, K, M) - Kowalczyk, Jaśkowiec, Kubińska, Szymańczak; Kreczmer, Staręga, Antolec, Gazurek
14.30 łyżwiarstwo szybkie, 5000 m (K) - Woźniak
21 lutego
14.30 łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy - kwalifikacje (K i M) - Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska, Woźniak; Bródka, Druszkiewicz, Niedźwiedzki, Szymański
15.30 biathlon, sztafeta 4x6 km (K) - Bobak, Gwizdoń, Hojnisz, Nowakowska-Ziemniak, Pałka
17.30 short track, 1000 m (K) - finał - ew. Maliszewska
22 lutego
10.30 biegi narciarskie, 30 km ze startu wspólnego (tech. dowolna, K) - Kowalczyk, Jaśkowiec, Kubińska, Maciuszek
14.30 łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy (K i M) - finał - ew. Bachleda-Curuś, Czerwonka, Złotkowska, Woźniak; Bródka, Druszkiewicz, Niedźwiedzki, Szymański
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?