Ślub syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną. Mamy zdjęcia! Na imprezę zaproszono 250 osób [ZDJĘCIA, WIDEO]

krk
W sobotnie popołudnie w kościele w podbiałostockiej Grabówce odbył się długo wyczekiwany ślub syna króla disco polo. Para młoda Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w pięknym drewnianym kościółku powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Potem młodzi, jak i zaproszeni goście udali się na wesele do Lipowego Mostu koło Supraśla. Podobno Zenon Martyniuk wydał na przyjęcie milion złotych!
W sobotnie popołudnie w kościele w podbiałostockiej Grabówce odbył się długo wyczekiwany ślub syna króla disco polo. Para młoda Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w pięknym drewnianym kościółku powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Potem młodzi, jak i zaproszeni goście udali się na wesele do Lipowego Mostu koło Supraśla. Podobno Zenon Martyniuk wydał na przyjęcie milion złotych! Anatol Chomicz
Udostępnij:
Ślub Daniela, syna Zenka Martyniuka, odbył się 6 października. 28-letni Daniel Martyniuk syn gwiazdora disco polo wziął ślub. Związek małżeński zawarł z młodszą o dziesięć lat Eweliną. Ślub odbył się w kościele w Grabówce, a wesele w Lipowym Moście. Wśród gości nie zabrakło gwiazd ze świata muzyki. Zobacz zdjęcia ze ślubu i wesela Daniela Martyniuka.

Ślub syna Zenka Martyniuka. Daniel z Eweliną stanęli na ślubnym kobiercu

Zenek Martyniuk przyszykował ślub dla swojego syna Daniela Martyniuka za milion złotych. Huczne wesele odbyło się w sobotę w restauracji "Lipowy Most". Wcześniej młoda para wzięła ślub w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Przed kościół zajechała czerwonym cadillakiem.

Do zaręczyn doszło 1 lipca. Wybranką Daniela Martyniuka jest Ewelina Golczyńska. Młoda para poznała się niecały rok temu. Swoje zaręczyny ogłosili przez media społecznościowe.

Wesele syna Zenka Martyniuka. Zdjęcia z hucznego wesela Dani...

Zaproszenie na ślub Daniela Martyniuka, syna króla disco polo Zenona Martyniuka, otrzymali m.in. Radek Liszewski i rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig. Wesele Daniela Martyniuka zostało zorganizowane dla 250 osób. Goście obecni na ślubie mieli na sobie piękne i eleganckie kreacje. Nie brakowało też drogich i ekskluzywnych samochodów. Para młoda podjechała pod kościół zabytkowym cadillaciem, a Zenek Martyniuk wysiał z eleganckiego SUV-a.ZOBACZ TEŻ:Ślub Daniel Martyniuka. Państwo młodzi zrobili furorę już na samym początkuŚlub syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną. Mamy zdjęcia! Na imprezę zaproszono 250 osób. Zobacz piękną ceremonię

Gwiazdy na ślubie Daniela Martyniuka. Syn króla Disco Polo s...

Ślub syna Zenka Martyniuka. Wesele Daniela Martyniuka. Zobacz wideo:

Ślub syna Zenka Martyniuka - Daniela za nami. Uroczystość odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Kim jest wybranka Daniela Martyniuka? Jak prezentowała się Młoda Para i lider zespołu Akcent? Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!

Wesele Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej. Ma kosztować około 1 mln zł!

Zabawa weselna odbyła się w restauracji "Lipowy Most" i trwać aż dwa dni w towarzystwie 250 gości! Nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo. Ciekawostką jest, że suknia panny młodej oraz kreacja pana młodego powstają w białostockiej pracowni krawieckiej u Elwiry Horosz.

19-letnia Ewelina Golczyńska skończyła liceum w Turku. Pasjonuje się jazdą konną. Z kolei syn lidera zespołu Akcent ma 28 lat i ukończył Szkołę Morską w Gdyni. Prowadzi pub.

Białystok. Zenek Martyniuk na otwarciu pubu Jack Sparrow

Wideo

Dodaj ogłoszenie