Ślub Daniela, syna Zenka Martyniuka, odbył się 6 października. 28-letni Daniel Martyniuk syn gwiazdora disco polo wziął ślub. Związek małżeński zawarł z młodszą o dziesięć lat Eweliną. Ślub odbył się w kościele w Grabówce, a wesele w Lipowym Moście. Wśród gości nie zabrakło gwiazd ze świata muzyki. Zobacz zdjęcia ze ślubu i wesela Daniela Martyniuka.

Ślub syna Zenka Martyniuka. Daniel z Eweliną stanęli na ślubnym kobiercu

Zobacz galerię
Zenek Martyniuk przyszykował ślub dla swojego syna Daniela Martyniuka za milion złotych. Huczne wesele odbyło się w sobotę w restauracji "Lipowy Most". Wcześniej młoda para wzięła ślub w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Przed kościół zajechała czerwonym cadillakiem.

Do zaręczyn doszło 1 lipca. Wybranką Daniela Martyniuka jest Ewelina Golczyńska. Młoda para poznała się niecały rok temu. Swoje zaręczyny ogłosili przez media społecznościowe.

Zobacz: Powiedzieli sobie "tak" w kościele w Grabówce. Furorę zrobił już przyjazd młodej pary [ZDJĘCIA]

Ślub Daniela Martyniuka. Zobacz zdjęcia z ceremonii!

RELACJA ZE ŚLUBU: Ślub syna króla disco polo Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska powiedzieli sobie sakramentalne "TAK"! [ZDJĘCIA]

Zobacz koniecznie: Wesele syna Zenka Martyniuka. Zdjęcia z hucznego wesela Daniela Martyniuka. Przyjęcie za milion złotych! (FOTO, VIDEO)

Zobacz kreacje: Gwiazdy na ślubie Daniela Martyniuka. Syn króla Disco Polo stanął na ślubnym kobiercu. Zobacz zdjęcia

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU DANIELA MARTYNIUKA, SYNA ZENKA MARTYNIUKA
Zobacz galerię

Ślub syna Zenka Martyniuka. Wesele Daniela Martyniuka. Zobacz wideo:

Ślub syna Zenka Martyniuka - Daniela za nami. Uroczystość odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Kim jest wybranka Daniela Martyniuka? Jak prezentowała się Młoda Para i lider zespołu Akcent? Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!

Wesele Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej. Ma kosztować około 1 mln zł!

Zabawa weselna odbyła się w restauracji "Lipowy Most" i trwać aż dwa dni w towarzystwie 250 gości! Nie zabraknie gwiazd muzyki disco polo. Ciekawostką jest, że suknia panny młodej oraz kreacja pana młodego powstają w białostockiej pracowni krawieckiej u Elwiry Horosz.
Zobacz galerię

19-letnia Ewelina Golczyńska skończyła liceum w Turku. Pasjonuje się jazdą konną. Z kolei syn lidera zespołu Akcent ma 28 lat i ukończył Szkołę Morską w Gdyni. Prowadzi pub.

Białystok. Zenek Martyniuk na otwarciu pubu Jack Sparrow