Ślub Natalii Mancewicz. Siostra Miss Polonii wyszła za mąż równo dwa lata temu! Wesele w największej stodole weselnej w kraju (zdjęcia)

dd/og/km
Ślub i wesele Natalii Mancewicz
Ślub i wesele Natalii Mancewicz Olga Goździewska/Kamila Malecka
Równo dwa lata temu para powiedziała sakramentalne tak w kościele w Turośni Kościelnej, po czym przenieśli się do ekskluzywnej stodoły, wybudowanej specjalnie na tę okazję w Majątku Howieny w Pomigaczach. Tam odbyło się wesele Natalii Mancewicz.

Mieszkająca w naszym regionie Rozalia Mancewicz (Miss Polonia 2010) ma dwie równie piękne siostry. Jedna z nich, Natalia, równo dwa lata temu stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w kameralnym kościele w Turośni Kościelnej. Później, para młoda,w otoczeniu rodziny i przyjaciół, przeniosła się do majątku Howieny.

Specjalnie wybudowana na tę okazję stodoła stanowi nowy nabytek rodzinnej posiadłości Mancewiczów i wesele młodszej siostry było jednocześnie oficjalnym otwarciem sali.

Ślub Natalii Mancewicz. Siostra Miss Polonii wyszła za mąż równo dwa lata temu! Wesele odbyło się w największej stodole weselnej w kraju

- Marzyło mi się wesele w stodole. W sielskiej atmosferze, z dekoracjami w rustykalnym stylu, z elementami boho. A jednocześnie eleganckie. Wesele bez pośpiechu. I tak się złożyło, że zaczęliśmy budować stodołę - mówiła Natalia Mancewicz, która na co dzień pracuje w rodzinnym majątku.

Zobacz także: Natalia Mancewicz wzięła ślub. Jest już film z wesela! Goście bawili się w nowej stodole (WIDEO, ZDJĘCIA)

Suknia Natalii również została stworzona na zamówienie. Zajęła się tym Elżbieta Wierzbicka i białostocki salon Cymbeline Paris, stylistka odpowiedzialna również za suknię ślubną Rozalii Mancewicz. Natalia o wizji ślubu, wesela i tej jedynej kreacji ślubnej razem z swoimi siostrami opowiedziała w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

Ślub miał miejsce w piątek, 13 września 2019 roku. To najlepszy dowód na to, że młoda para nie wierzy w przesądy.

Piękna ceremonia i wesele w Majątku Howieny

Na uroczystościach nie zabrakło również gwiazd. Pojawiła się m. in. Paulina Krupińska-Karpiel.

Co ciekawe, Natalia wraz z siostrami i przyjaciółkami świętowała wieczór panieński dwa razy. Najpierw w USA, na plażach Miami, a w miniony weekend podczas garden party.

Zobacz także: Siostra byłej Miss Polonia w weekend wychodzi za mąż. Zobacz, jak Natalia Mancewicz świętowała wieczór panieński (ZDJĘCIA)

Młodemu małżeństwu z okazji papierowej, pierwszej rocznicy ślubu składamy najlepsze życzenia!

Niedawno Natalia Mancewicz poinformowała, że jest w trakcie przygotowań do ślubu. Oczywiście nie mogło się obyć bez wieczoru panieńskiego, który świętowała wraz z siostrami i przyjaciółkami m. in. w USA.

Siostra byłej Miss Polonia w weekend wychodzi za mąż. Zobacz...

Kościół Świętego Krzyża w Grabówce to niezwykle urokliwe miejsce, drewniane wnętrze tworzy wyjątkową aurę. To idealne miejsce na romantyczny ślub. Takie też były sobotnie zaślubiny Daniela Martyniuka, syna największej w Polsce gwiazdy disco polo, z jego piękną 19-letnią narzeczoną Eweliną Golczyńską.

Ślub syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk wziął za żonę E...

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej za nami. Uroczysta ceremonia, tłumy gości i huczne wesele. Oprócz rodziny, znajomych na ślubie pojawili się także zaproszenie goście, tacy jak: lider zespołu Weekend Radek Liszewski, a także rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig.

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej. Na uroczysto...

Czy biały chleb jest zdrowy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie