Skorzystaj z usługi "Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis”

Artykuł sponsorowany "ROGOWSKI - DEVELOPMENT" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Jeżeli chcemy, aby to profesjonalny architekt zaprojektował wnętrze naszego nowego mieszkania, musimy liczyć się z kosztem usługi. Ceny za taką pracę to około 100-150 zł za m2. Firma Rogowski Development proponuje swoim klientom darmową usługę projektanta wnętrz. A jak wiadomo, przy wykańczaniu i wyposażaniu mieszkania przyda się „każdy grosz”. Łatwo więc obliczyć ile pieniędzy możemy zaoszczędzić, podczas projektowania mieszkania np. o wielkości 60m2. Rozmawiamy z Magdaleną Olechno, projektantką wnętrz w firmie Rogowski Development.

Pani Magdaleno, czy klienci chętnie korzystają z Państwa usługi aranżacji wnętrz?

Oferta aranżacji wnętrz cieszy się wśród naszych Klientów bardzo dużym zainteresowaniem. Wiele osób poszukuje inspiracji, porady, nowych pomysłów na urządzenie swojego lokum. Każdy Klient, który kupuje u nas mieszkanie, może skorzystać z bezpłatnej usługi "Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis” i otrzymać gotowy projekt koncepcyjny.

A czy może Pani powiedzieć ilu klientów skorzystało dotąd z tej darmowej usługi? Ile w jej ramach zaprojektowaliście Państwo mieszkań?

Do tej pory wykonaliśmy niezliczoną liczbę projektów. Ciężko określić ich liczbę. Codziennie do naszego biura przybywa wielu nowych Klientów, co nas ogromnie cieszy i daje olbrzymią satysfakcję. Wiele zadowolonych osób wraca do nas po raz kolejny. Zainteresowanie projektowaniem wnętrz jest naprawdę bardzo duże i nasz zespół stale się rozwija aby sprostać oczekiwaniom nabywców.

Jak plasuje się cena usługi projektanta wnętrz na naszym rynku? Na jaką skalę wasza usługa jest oszczędnością dla klienta?

Ceny rynkowych usług projektantów wnętrz zależą od zakresu projektu oraz od wielkości projektowanej powierzchni. Skorzystanie z naszej porady jest na pewno ogromną oszczędnością czasu. Tworzymy wspólnie z Klientem projekt koncepcyjny, który jest podstawą do wybierania materiałów wykończeniowych, mebli i innych elementów wyposażenia, co daje podstawę do szacowania kosztów całego przedsięwzięcia i planowania kolejnych etapów wykończenia.

Czego dziś klienci oczekują od architekta i projektanta?

Klient korzystając z usługi projektanta oczekuje, że jego mieszkanie będzie zaprojektowane w sposób spójny i funkcjonalny. Niektórzy z nich przychodzą z wieloma pomysłami w głowie i potrzebują osoby, która złoży wszystko w jedną całość. Inni po prostu nie mają pomysłu na wnętrze - wtedy zadaniem architekta jest wyczuć upodobania i potrzeby Klienta i zaaranżować przestrzeń, w której przyszły użytkownik mieszkania będzie się czuł najlepiej.

Czy są jakieś trendy w aranżacji, które zauważa Pani wśród klientów firmy Rogowski Development?

Kolorem, który aktualnie dominuje we wnętrzach i jest najczęściej wybierany, to różne odcienie szarości. Stanowią one doskonałą bazę w różnych stylach i można je łączyć z wieloma dodatkami. Klienci również często stawiają na białe kuchnie i drewniane blaty. Jednak coraz częściej mamy przyjemność aranżować przestrzenie, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych, a to świadczy o tym, że wnętrze, które projektujemy nie musi iść za trendem. Zdarzają się mocne kolory, kontrasty i bardzo oryginalne pomysły. Najważniejsze, aby Klient czuł się w swoim mieszkaniu jak najlepiej, dlatego każdy jest u nas traktowany indywidualnie.

Na czym polega Pani praca i dlaczego warto z niej skorzystać?

Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w firmie Rogowski Development mają możliwość skorzystania z dwóch ofert: projektu koncepcyjnego gratis oraz usługi "pod klucz".

Co oznacza "Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis”?

Opiera się na opracowaniu poglądowego projektu – projektu koncepcyjnego, który stanowi podstawę do dalszego planowania aranżacji mieszkania.

A oferta "pod klucz"?

Jest usługą płatną i obejmuje kompleksowy projekt oraz pełne wykończenie mieszkania pod stan do wprowadzenia mebli. Zakres standardu jest zależny od metrażu mieszkania, dlatego przygotowujemy wycenę pod konkretne wymagania klienta. Jej standard obejmuje: gładzenie i malowanie ścian, wyposażenie mieszkania w drzwi wewnętrzne, panel w pokojach, listwy przypodłogowe, gres w korytarzu i przy aneksie oraz glazurę na fartuchu kuchennym. Łazienka jest wykończona w całości razem z armaturą i bateriami. Jest to oferta, która również cieszy się dużym zainteresowaniem. Korzystając z niej nabywca otrzymuje gwarancję na wykończenie oraz pewność, że dzięki prowadzonemu przez nas nadzorowi i stałym kontaktem z wykonawcą wszystko zostanie dopilnowane od A do Z, tak, aby nasz Klient był zadowolony.

Na czym polegał najtrudniejszy dotąd projekt, który Pani realizowała?

Każdy projekt jest dla mnie wyzwaniem, którego chętnie się podejmuję. Lubię pracę z klientem i zawsze zależy mi na tym, aby był w pełni zadowolony z naszej usługi. Dzięki stałej współpracy z wykonawcami jesteśmy wspólnie w stanie rozwiązać każdy napotkany problem. Na szczęście większość projektów idzie zgodnie z planem.

www.rogowskidevelopment.pl

Dodaj ogłoszenie