Jerzy Gudalewski (4 kyu), który zajął drugie miejsce w kategorii kadetów (15-16 lat) plus 75 kg w Polish Open w Starachowicach
Jerzy Gudalewski (4 kyu), który zajął drugie miejsce w kategorii kadetów (15-16 lat) plus 75 kg w Polish Open w Starachowicach Podlaski Klub Sportowy „Na Szczyt” Shinkyoushin Karate Białystok
Jerzy Gudalewski z podlaskiego klubu "Na Szczyt" zajął drugie miejsce w turnieju Polish Open 2020 Kadetów i Juniorów Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.

W Starachowicach odbył się ostatnio turniej Polish Open 2020 Kadetów i Juniorów Mistrzostwa Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai.

Podlaski Klub Sportowy „Na Szczyt” Shinkyoushin Karate Białystok z powodzeniem w tej imprezie reprezentował Jerzy Gudalewski (4 kyu), który zajął drugie miejsce w kategorii kadetów (15-16 lat) plus 75 kg.

Był to pierwszy start reprezentanta podlaskiego klubu w nowym sezonie startowym po ponad półrocznej przerwie związanej z epidemią. Do startu zawodnika przygotował trener sensei Marcin Siegieńczuk (3 DAN).

Przed Gudalewskim kolejne turnieje. Już 3 października weźmie udział w Mistrzostwach Wielkopolski KARATE SHINKYOKUSHIN, natomiast 17 października walczyć będzie w VI Międzynarodowym Turnieju KARATE KYOKUSHIN Skarżysko-Kamienna CUP 2020.