SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Oceniliśmy rządy włodarzy i radnych w kończącej się kadencji samorządu

Akcja specjalna OCENIAMY WŁADZE
Jak rządził prezydent, burmistrz, wójt lub starosta Twojego powiatu, miasta lub gminy? Który radny był najaktywniejszy i najskuteczniejszy? Głosowanie zakończone. Sprawdź wyniki!

Zakończyliśmy wielką akcję Samorządowiec Województwa Podlaskiego - Oceniamy Władze pod honorowym patronatem Jerzego Leszczyńskiego, marszałka województwa podlaskiego, w której można było zagłosować na każdego radnego i włodarza doceniając tym samym jego zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Nasza akcja redakcyjna była także dobrym sprawdzianem popularności i aktywności lokalnych polityków przed zbliżającymi się wyborami oraz doskonałą szansą na zaprezentowanie ich dokonań i sukcesów.

Zobacz wyniki głosowania na WŁODARZY:

Kliknij i wybierz kategorię:

Prezydenci
Burmistrzowie
Wójtowie
Starostowie Powiatów

Zobacz wyniki głosowania na RADNYCH:

Kliknij i wybierz miasto, powiat lub sejmik województwa:

Białystok
ŁomżaSuwałki
augustowskibiałostockibielski
grajewskihajnowskikolneński
łomżyńskimonieckisejneński
siemiatyckisokólskisuwalski
wysokomazowieckizambrowski
Sejmik Województwa Podlaskiego

Poznaj liderów wśród włodarzy

Prezentujemy liderów wśród włodarzy w plebiscycie Samorządowiec Województwa Podlaskiego - Oceniamy Władze. Lista z dn. 20.09.2018r.

SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO - OCENIAMY WŁADZE. LID...

Poznaj liderów wśród radnych

Prezentujemy liderów wśród radnych w plebiscycie Samorządowiec Województwa Podlaskiego - Oceniamy Władze. Lista z dn. 18.09.2018r.

SAMORZĄDOWIEC WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO - OCENIAMY WŁADZE. LID...

– Włodarze pochodzący z wyboru bezpośredniego mają prawo być ocenieni przez swoich wyborców, bez względu na to czy będą kandydować w kolejnej kadencji, czy też nie. To wyborcy są pracodawcą prezydenta, burmistrza czy wójta. To oni ich zatrudnili na cztery lata. Czy Ci dobrze się wywiązali z tego kontraktu? Okaże się. - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego. Mieszkańców gorąco namawiam do wzięcia udziału w plebiscycie, bo - po prostu - macie prawo już teraz do oceny. Już dziś możecie powiedzieć: jesteśmy dumni ze swojego włodarza, skoro na to zasługuje, to warto to pokazać. Gdyby tak nie było, to zagłosujcie na nie.

Oceniamy włodarzy

W wielkim plebiscycie samorządowym można było głosować na każdego z włodarzy, czyli prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów z naszego województwa. Głosy można było oddawać na TAK lub na NIE wyrażając tym samym poparcie lub dezaprobatę dla samorządowca. Wynikiem włodarza w głosowaniu jest różnica głosów pozytywnych i negatywnych. To właśnie na podstawie tego wyniku stworzony zostanie wojewódzki ranking, który wyłoni najlepiej ocenianych włodarzy w każdej kategorii. Na nich czekają zaszczytne tytuły i prezentacje na łamach gazety i w internecie.

Radny na medal w każdej radzie gminy, miasta i powiatu

Głosy można było oddawać także na radnych wszystkich jednostek samorządu terytorialnego. W naszej akcji chcemy docenić tych, którzy w mijającej kadencji zdaniem lokalnych społeczności byli najaktywniejsi i najskuteczniejsi. W radzie każdej gminy, miasta, powiatu oraz wśród radnych sejmiku województwa głosami mieszkańców województwa podlaskiego zostanie przyznany tytuł RADNY NA MEDAL.

Wielka gala samorządowa na zakończenie kadencji

Wszyscy laureaci plebiscytu zostaną zaproszeni na uroczyste podsumowanie akcji - wielką galę samorządową. Jeden prezydent, trzej burmistrzowie, trzej wójtowie i trzej starości, którzy uzyskają najwyższą ocenę, otrzymają statuetki i dyplomy. Zwycięzcy w rankingu radnych otrzymają medale.

Specjalny dodatek do gazety

Po uroczystej gali do całego nakładu "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy wszystkich laureatów plebiscytu. Na łamach dodatku znajdzie się także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

Na stronach dodatku zamieścimy całostronicowe rozmowy ze zwycięzcami wśród włodarzy (prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów). Laureatom drugich i trzecich miejsc poświęcimy pół strony w dodatku. O mijającej kadencji i planach na nową w rozmowach na stronach dodatku będą mogli opowiedzieć trzej najlepiej oceniani radni rad Białegostoku, Łomży, Suwałk, a także sejmiku województwa. W dodatku wymienimy również laureatów trzech pierwszych miejsc z rad każdej gminy, miasta i powiatu w województwie podlaskim.

Wyjątkowa nagroda dla najlepszych samorządowców

Wszyscy laureaci naszego plebiscytu otrzymają także wyjątkową nagrodę, szczególnie cenną w dzisiejszych czasach. Będzie nią zaproszenie do wzięcia udziału w specjalnym szkoleniu dla samorządowców, które będzie poświęcone prowadzeniu profilu (fanpage’a) polityka samorządowca w serwisie Facebook oraz wykorzystaniu mediów społecznościowych w kampanii przed wyborami samorządowymi.

Podczas prowadzonego przez ekspertów szkolenia zostaną przedstawione konkretne przykłady i dobre praktyki, które będzie można zastosować we własnej działalności. Nabyta wiedza pozwoli bardzo efektywnie wykorzystywać najnowocześniejszy, a jednocześnie ogromnie dziś ważny kanał komunikacji z wyborcami.

Ważne terminy

  • Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 24 sierpnia o godz. 12.00 i będzie trwać do piątku, 21 września do godz. 19.
  • Uroczysta gala i rozdanie nagród odbędzie się na początku października.
  • Po wielkiej gali samorządowej ukaże się dodatek prezentujący laureatów plebiscytu, który zostanie dołączony do "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej". **

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego

Informacji udziela Joanna Nowik
tel. 505 496 942
e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny