Ryblux

Materiał informacyjny "RYBLUX" Paweł Komocki
Udostępnij:

Ryblux - to firma prowadzona z zamiłowaniem i wieloletnim doświadczeniem związanym z rybami oraz handlem. Swoją działalność rozpocząłem w 2009 r. Mój tata prowadzi sklep ponad 20 lat więc za młodych lat dorabiałem u niego w sklepie, razem wędkowaliśmy i to on zaszczepił we mnie pasję do wędkarstwa a zarazem nauczył handlu.

Długo szukałem odpowiedniego lokalu pod swoją działalność. Punkt przy ul. Dubois 4a lok.11 od razu mi się spodobał - świetna lokalizacja w ciągu handlowym, dogodny dojazd autem oraz komunikacją miejską, obszerny parking wzdłuż ulicy, duża witryna, spora powierzchnia handlowa.

Otwierając sklep priorytetem było dla mnie zadowolenie klienta, musiałem więc zadbać o różnorodność produktów. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo ryby : wędzone, mrożone, panierowane, przetwory rybne, śledzie, sałatki, przyprawy, art. spożywcze, konserwy. W 2014r. poszerzyłem działalność i rozpocząłem produkcję garmażerki rybnej. Jest to nie wątpliwe największy atut naszego sklepu - klient ma gwarancję najwyższej jakości oraz świeżości produktów oraz może zamówić większe ilości z dowozem. Przepisy są zaczerpnięte od mojej babci oraz mamy dzięki czemu nasze produkty smakują jak domowe. W ofercie garmażerii posiadam rybę po grecku, kotlety rybne, rybę w cieście, ryby faszerowane, sałatki śledziowe. W naszych produktach nie stosujemy ulepszaczy smaku, konserwantów oraz zbędnych dodatków przez co też mają krótszy termin przydatności do spożycia. W swojej pracy najważniejszy jest dla mnie klient i jego opinia dlatego staram się dostosować do Państwa wymagań. To Państwo tworzycie nasz sklep i napędzacie nas do działania.

Dziękuję klientom i zachęcam wszystkich, którzy jeszcze u nas nie byli do odwiedzenia sklepu przy ul. Dubois 4a lok.11.

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie