Rutkowski Development: „Jakość, wypracowuje się przez lata”

Artykuł sponsorowany RUTKOWSKI DEVELOPMENT
Prawdziwy sukces ma wiele definicji, ale jedno podłoże. Jest nim jakość. I to właśnie tą wartością, od blisko 30 lat kieruje się marka Rutkowski Development, która swój sukces wybudowała na solidnych fundamentach własnych pasji, kompetencji, doświadczeń i odpowiedzialności. Nieodzowną częścią składową tego fundamentu jest także rodzinny charakter spółki.

O jakości tworzenia, w przypadku firmy Rutkowski Development świadczą nie tylko znaczące branżowe nagrody, ale także tysiące zadowolonych klientów, którzy szukając swojego miejsca na ziemi, zdecydowali się zaufać właśnie tej firmie. Wszelkie działania, które wykonujemy, sygnujemy własnym nazwiskiem, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co robimy - tłumaczy Rutkowski Development.

Nagrody i certyfikaty

„Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.” – to słowa Witruwiusza, rzymskiego architekta żyjącego i tworzącego w I wieku p. n. e. Już wtedy wiadomo było, że stworzenie fundamentu, opartego na powyższych wartościach, to gwarancja jakości i zadowolenia użytkowników. Trzymając się tych zasad w swojej pracy, marka Rutkowski Development za swoje działania wielokrotnie wyróżniana była tytułami branżowymi, nagrodami konsumenckimi czy wyróżnieniami rynkowymi w liczących się rankingach. Jedną z bardziej wyjątkowych nagród jest przyznanie marce Rutkowski Development tytułu „Budowlana Firma Roku 2020”, nadanego przez magazyn Builder. Nagroda jest docenieniem naszych starań w 2020 roku, który postawił przed polską gospodarką zupełnie nowe wyzwania wywołane pandemią. - mówi Justyna Posadzy, dyrektor marketingu & PR Rutkowski Development.

Osoby interesujące się biznesem wiedzą co oznacza znalezienie się w prestiżowym magazynie Forbes. Ten jeden z najważniejszych biznesowych tytułów przyznał marce Rutkowski Development „Diament Forbesa 2021”. Zaszczytną nagrodę otrzymują polskie przedsiębiorstwa najszybciej rozwijające się w ciągu ostatnich trzech lat działalności.

Warto wspomnieć też o odznaczeniu „Rodzinna Marka Roku” w ogólnopolskim projekcie „Jakość i Zaufanie”. Nagroda jest wyrazem uznania dla firm godnych polecenia, stosujących nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu niezawodność. Budujemy między innymi dla rodzin i z myślą o rodzinach. Nasze osiedla są bezpieczne, a bajkowe place zabaw służą rozwojowi najmłodszych mieszkańców - tłumaczy Kamil Rutkowski – Prezes Rutkowski Development. „Jakość i Zaufanie”to ogólnopolski projekt, w którym nagradzane i promowane są najlepsze marki na rynku, oferujące najwyższej jakości produkty, usługi, rozwiązania i miejsca stworzone z myślą o rodzinie.

Istotne odznaczenie zostało przyznane także założycielowi i jednemu z Prezesów Rutkowski Development - Pana Antoniego. „Osobowość Branży” to uznanie dla talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem na wymagającym i konkurencyjnym rynku.

Budownictwo prorodzinne i istota lokalizacji

Marka Rutkowski Development buduje z myślą o przyszłych mieszkańcach. Tworzy komfortowe, przyjazne i piękne miejsca do życia. Na lokalizacje swoich inwestycji wybiera atrakcyjne tereny z potencjałem lub w sąsiedztwie zbiorników wodnych. Dużą wagę przywiązuje do walorów krajobrazowych, dbając o harmonijne wkomponowanie osiedli w ich otoczenie i przyrodę. Mieszkania i apartamenty są bardzo dobrze doświetlone, mają przemyślane i funkcjonalne układy z przestronnymi balkonami lub zielonymi, prywatnymi tarasami. Architekci zieleni pomysłowo aranżują części wspólne, stwarzając mieszkańcom możliwość odpoczynku i estetycznych doznań.

Nieruchomości – Białystok

Rutkowski Development realizuje nowoczesne projekty mieszkaniowe, apartamentowe i komercyjne w całej Polsce, między innymi w województwie mazowieckim, pomorskim, podlaskim i warmińsko-mazurskim.

Dynamiczny rozwój spółki deweloperskiej i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia powstających projektów przyczyniły się do utworzenia kolejnych spółek, skupionych wokół marki Rutkowski - RD Capital (zarządzenie nieruchomościami) oraz Rutkowski Hydraulika.

Ogromną popularnością cieszy się osiedle Apartamenty Antoniuk w Białymstoku. Jest to osiedle o niskiej architekturze, położone w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, parku i rzeki. Uwaga, w sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania.

https://rutkowskidevelopment.pl/oferta/apartamenty-antoniuk/

Rutkowski Development: „Jakość, wypracowuje się przez lata”
Rutkowski Development: „Jakość, wypracowuje się przez lata”

Apartamenty Ultra Sonata to inwestycja dla osób aktywnych, którzy lubią czerpać z życia pełnymi garściami. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto, najbardziej zurbanizowanej i samowystarczalnej części Białegostoku. To nowoczesna zabudowa o wielkomiejskim charakterze z energooszczędnymi technologiami. Inwestycja posiada wyłożone drewnem tarasy, o wielkości nawet do 100 m².

https://rutkowskidevelopment.pl/oferta/ultra-sonata/

W 1 kwartale 2021 roku białostocka oferta dewelopera ma się poszerzyć o osiedle przy ul. Studziennej. W sprzedaży znajdzie się prawie 180 mieszkań i apartamentów z lokalami usługowymi na terenie. Wygodna lokalizacja, ciekawa architektura z dużą liczbą przeszkleń to tylko niektóre atuty nowo powstającej inwestycji.

Rutkowski Development: „Jakość, wypracowuje się przez lata”
Rutkowski Development: „Jakość, wypracowuje się przez lata”

https://rutkowskidevelopment.pl/idzie-nowe/

Więcej informacji o białostockich inwestycjach, znajdziecie na stronie https://rutkowskidevelopment.pl oraz w biurze sprzedaży przy ul. Transportowej 2D w Białymstoku.

Materiał oryginalny: Rutkowski Development: „Jakość, wypracowuje się przez lata” - Gazeta Współczesna

Dodaj ogłoszenie