Rusza VeloBank - nowa marka w polskiej bankowości

Materiał informacyjny VeloBank
Rozmowa z Adrianem Adamowiczem, Członkiem Zarządu ds. produktu i sieci sprzedaży VeloBanku.

Panie Adrianie, 21 listopada VeloBank zaprezentował swoją nową markę. To duże wydarzenie na rynku polskiej bankowości. Jakim bankiem chcecie być dla klientów?

AA: Chcemy być bankiem pozytywnych wartości. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego, nowoczesnego i uniwersalnego banku, który będzie oferował kompleksową obsługę dla obecnych, jak i przyszłych klientów. Stawiamy na sprawdzoną jakość, wysoki standard obsługi i wygodną bankowość. Budujemy bank w oparciu o najwyższe standardy rynkowe. Naszym priorytetem jest zadbanie o to, aby klienci mieli pewność, że korzystają z bezpiecznego, przyjaznego i nowoczesnego banku. Chcemy, aby mogli na nas polegać.

Jednocześnie jesteśmy zielonym bankiem – nie tylko w zakresie naszego logo, ale też kierunku działania, który jest dla nas ważny. W naszej strategii przyświeca nam troska o środowisko i klimat. Chcemy inicjować pozytywne zmiany naszego otoczenia.

Co nowego zaproponujecie dotychczasowym i nowym klientom?

AA: Chcemy zaoferować klientom pełną gamę atrakcyjnych produktów i usług, zarówno finansowych, jak i okołobankowych. Właśnie zaprezentowaliśmy nasz nowy rachunek VeloKonto, który wyróżniają korzystne warunki oraz atrakcyjny cash-back. Chcemy budować stabilną pozycję na rynku consumer finance i otwierać się na nowych klientów. Postawimy także mocny akcent na bankowość elektroniczną i mobilną. Podsumowując, będzie ciekawie, dlatego zdecydowanie warto mieć VeloBank na oku i poznać nas bliżej.

Co zmiana marki na VeloBank oznacza dla dotychczasowych klientów Getin Noble Banku? Czy ich środki są bezpieczne?

AA: Środki klientów są całkowicie bezpieczne. W całym procesie zmiany w VeloBank, bezpieczeństwo było dla nas priorytetem. Wszyscy nasi klienci są i będą obsługiwani tak jak do tej pory. Mają nieprzerwany dostęp do wszystkich swoich pieniędzy oraz usług i produktów w naszym banku. Dotyczy to zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów firmowych, z sektora publicznego, a także klientów bankowości premium i private banking.

Pierwszą widoczną zmianą, jaką mogą zauważyć klienci to nasz nowy wygląd, który zaprezentowaliśmy 21 listopada.

Klienci Getin Noble Banku stali się zatem klientami VeloBanku. Czy muszą w związku z tym coś zrobić? Na przykład podpisać aneks do umowy z bankiem?

AA: Zmiana marki na VeloBank nie wymaga żadnych działań ze strony klientów. Sam proces odbył się automatycznie. Od 21 listopada br. nasi klienci zostali już powitani w VeloBanku. Nie zmieniły się przy tym ich dotychczasowe numery rachunków bankowych, loginy i hasła do bankowości elektronicznej i mobilnej, PIN-y, terminy ważności kart czy warunki umów. Placówki są do dyspozycji w dotychczasowych lokalizacjach, zmienią jedynie szyld na VeloBank. Mamy natomiast nowy adres naszej strony internetowej: velobank.pl, poprzez który klienci mogą logować się do swojej bankowości oraz uzyskać szczegółowe informacje o naszym banku.

A w przypadku pytań?

AA: Nasi pracownicy będą do dyspozycji i chętnie udzielą potrzebnych informacji. Można odwiedzić placówkę VeloBank, zadzwonić na naszą infolinię lub skontaktować się z nami e-mailowo. Wszystkie kluczowe informacje są również dostępne na naszej stronie internetowej.

Zachęcam do kontaktu również tych, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z naszym bankiem. Jesteśmy nowoczesnym i bezpiecznym bankiem oferującym atrakcyjne produkty i usługi. Oprócz tradycyjnej obsługi w oddziałach, nasi klienci mogą również korzystać z wielokrotnie nagradzanej bankowości mobilnej oraz internetowej. Warto nas poznać i zobaczyć, co możemy zaoferować.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Rusza VeloBank - nowa marka w polskiej bankowości - Dziennik Bałtycki

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie