Rusza budowa III etapu najbardziej pożądanej inwestycji w mieście!

Materiał informacyjny ROGOWSKI-DEVELOPMENT sp. komandytowa
Kto zna Białystok, ten wie, jakie możliwości daje, i co oznacza położenie nieruchomości u zbiegu ulic Kaczorowskiego i Kopernika. Właśnie lokalizacja czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym. Przekonały się o tym setki osób, które zdecydowały się na zakup mieszkania w Apartamentach Kopernik. Ruszył III etap budowy i sprzedaży jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkalnych w Białymstoku.

Mieszkania wybudowane w tej lokalizacji w ramach I i II etapu Apartamentów Kopernik, rozeszły się jak świeże bułeczki. Atrakcyjność lokalizacji, dostępny szeroki wachlarz metrażowy mieszkań skusiły nie tylko rodziny czy młode osoby, które rozpoczynają swoje dorosłe życie, ale także inwestorów.

Mieszkanie na start, ale nie tylko

Apartamenty Kopernik wybudowane przez grupę kapitałową Rogowski Development, zainteresowały szeroki wachlarz potencjalnych kupców. Ze względu na sąsiedztwo uczelni wyższych, rodzice szukali mieszkań dla swoich dzieci, studentów. Duże zainteresowanie obiekt wzbudził także wśród inwestorów, którzy kupują mieszkania pod wynajem. Wśród klientów poprzednich etapów, były młode małżeństwa, ale też rodziny z dziećmi. Ludzie zdecydowali się na zakup mieszkania w tej inwestycji, ze względu na jej położenie, umiejscowienie, skomunikowanie z resztą miasta.

Wszędzie blisko

Stąd spacerem dotrze się do centrum Białegostoku. Jest też łatwy wyjazd we wszystkie strony miasta. Ułatwiają to jedne z największych arterii komunikacyjnych w Białymstoku. Jednocześnie do dyspozycji mieszkańców jest szeroka pula autobusów miejskich. O 300 m od osiedla oddalony jest przystanek autobusowy (linie 3, 6, 16, 17, 19, 26, 27) oraz stacja rowerów miejskich. Do stacji PKP Białystok odległość wynosi 1,8 km. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji jest mnóstwo punktów handlowo-usługowych czy placówek oświatowych, a także kawiarnie, pizzerie, prywatny gabinet weterynaryjny, basen, siłownię, restaurację, sklepy spożywcze Arhelan, Biedronka, Żabka, Społem. Pływalnia kameralna jest oddalona od Kopernika tylko 700 metrów. W podobnej odległości jest Przedszkole Samorządowe, Szkoła Podstawowa, Liceum, ale też, co ważne Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej czy Wydział Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Szeroki wybór metrażowy

Obecnie, tak jak w dwóch poprzednich etapach, deweloper postawił na szeroki wachlarz powierzchni mieszkalnych. Zaprojektowano mieszkania o układach od jednego do czterech pokoi i powierzchniach od 29 do 89 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony lub tarasy, wyposażone są w domofony. Tradycyjnie też zamontowano w nich powiększone okna. Nie tylko ze względu na znak rozpoznawczy marki Rogowski Development, ale również ze względu na ulokowanie inwestycji oraz chęć dosłonecznienia pomieszczeń. Elewację wzbogacono specjalną izolacją akustyczną ścian. Na terenie osiedla zaprojektowany jest też zielony dziedziniec rekreacyjny.

Pod klucz

Wraz z zakupem mieszkania, deweloper proponuje także ze skorzystania z usług architekta wnętrz. Dla klientów marki Rogowski Development, świadczenie to jest zupełnie darmowe. Dostępna jest także możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem „Pod Klucz”, a ramach tego, według szczegółowej oferty można wybrać konkretne panele bądź gresy podłogowe, glazurę, terakotę, armaturę i ceramikę do łazienki, szeroki wachlarz kolorystyczny farb do ścian, drzwi wewnętrzne, pas roboczy glazury w kuchni i inne. Szczegółowe informacje dostępne są w biurze sprzedaży Rogowski Development.

Więcej szczegółów o inwestycji Apartamenty Kopernik, znajdziecie tutaj!

Mapa białostockich inwestycji

Oprócz Apartamentów Kopernik, Rogowski Development pochwalić się może wieloma realizowanymi, lub już zrealizowanymi inwestycjami. Jedną z nich jest Centrum Sukienna. Są to mieszkania w ścisłym centrum Białegostoku. I to jest właśnie propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość sklepów, szkół, przychodni, a także odległość w zasięgu ręki do dobrych restauracji czy miejsc spacerowych. Podobnie jest w przypadku eleganckiego i prestiżowego kompleksu mieszkalnego Rezydencja Lipowa 41.

Obiekt posiada wewnętrzny dziedziniec dostępny wyłącznie dla mieszkańców, a znajduje się jak sama nazwa mówi, przy legendarnej, najbardziej znanej w Białymstoku – ulicy Lipowej. W sąsiedztwie ulicy Młynowej i wzgórza Św. Magdaleny znajduje się cichy zakątek. Tu powstała kamieniczka "Przy Czarnej" - projekt dla osób ceniących dostępność i doskonałą lokalizację a jednocześnie poszukujących zacisza i spokoju. Pięknie położona jest również „Promenada Chrobrego”, która znajduje się w odległości dosłownie 3 kilometrów od Ryku Kościuszki, a z okien jej mieszkań – widać las. Dostępny jest także kolejny etap popularnych „Słonecznych Tarasów”. To osiedle blisko centrum, w sąsiedztwie ulicy Sienkiewicza, które posiadać będzie własny, dwuhektarowy park w sąsiedztwie rzeki Białej. Ogrodzony ogródek i plac zabaw to kolejny atuty tej nieruchomości. „Rodzinne Wille” przy ulicy Kujawskiej to osiedle zaprojektowane stricte z myślą o rodzinach, posiadające własny, wygodny plac zabaw i zielony teren rekreacyjny w centrum osiedla, gdzie też cały ruch samochodowy skierowany jest do kondygnacji podziemnej.

Kolejny przykład to osiedle „Zielona Warmińska”, położone nieopodal skrzyżowania ulic Chrobrego i Piastowskiej. Miniosiedle tworzą dwa eleganckie trzypiętrowe budynki. Znanym i lubianym miejscem na mapie Białegostoku są „Apartamenty Tysiąclecia”.

Położone blisko lasów i terenów zielonych czy wyjazdu w kierunku Augustowa. I jednocześnie ze swobodnym dostępem do centrum Białegostoku i jego innych dzielnic. Mieszkańcy „Apartamentów Tysiąclecia” większość codziennych spraw mogą załatwić na własnym osiedlu, nie wyjeżdżając z niego autem. Wychodząc z klatki można tu odprowadzić dziecko do żłobka lub przedszkola, zrobić zakupy, pójść na wizytę do lekarza, zrobić zakupy w aptece, spotkać się z prawnikiem, pójść na siłownię, albo spotkać się ze znajomym z dobrej restauracji. To wszystko nie wychodząc za obręb osiedla. Rogowski Development realizuje inwestycje także dla klientów poszukujących wymarzonego domu z ogrodem. „Domy Nowodworskie” to położone na wzniesieniu budynki, gwarantujące niepowtarzalny widok na dolinę rzeki Supraśl. Więcej dowiecie się ze strony internetowej www.rogowskidevelopment.pl

O FIRMIE

Celem firmy jest takie kreowanie otoczenia, aby każdy z jego mieszkańców znalazł w nim odrobinę siebie. W praktyce oznacza to staranny dobór terenów inwestycyjnych z uwzględnieniem kluczowych czynników, staranne dopracowanie projektów budowlanych, inwestycyjnych czy komunikacyjnych oraz standard wykonania prac. W budownictwie mieszkaniowym kluczowy jest pomysł na osiedle. Firma Rogowski Development kładzie nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń wypoczynku i rekreacji. Zakłada i planuje realistyczną pojemność osiedli aby nie koncentrować na nich ruchu samochodowego. Dba o czytelne i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń z wyraźnie zarysowanym strefowaniem poszczególnych funkcji użytkowych po to, aby mieszkanie stało się wygodnym miejscem do życia i wypoczynku.

Dodaj ogłoszenie