Rozpocznij biznes na Podlasiu bez dużej inwestycji. Dołącz do 5000 franczyzobiorców sklepów Żabka.

Materiał informacyjny Żabka
Z Żabką współpracuje już przeszło 5000. franczyzobiorców, w tym kilkuset w województwie podlaskim. Przy niskim wkładzie własnym wynoszącym zaledwie 5 tys. zł, przeznaczanym na zakup kasy fiskalnej czy koncesji, przedsiębiorcy zyskują bardzo wiele. Otrzymują nowoczesny, gotowy do prowadzenia sklep, miesięczny przychód podstawowy w wysokości 16 tys. zł przez pierwszy rok działalności, pakiet szkoleń pozwalających na zdobycie cennych umiejętności niezbędnych do prowadzenia biznesu w handlu, a także wszechstronne wsparcie partnera.

Na uruchomienie sklepu franczyzowego z Żabką decydują się osoby szukające własnej drogi życiowej czy chcące po latach pracy na etacie przejść na swoje. Wielu obecnych franczyzobiorców kierowało się również chęcią niezależności czy poszukiwaniem bezpiecznego pomysłu na biznes. Inni mieli na względzie nowoczesność sieci, a także m.in. rekomendację kogoś z rodziny czy z grona znajomych.

Jednym z franczyzobiorców sieci Żabka na Podlasiu jest Daniel Golubiewski, który prowadzi swój sklep w Białymstoku.

Dlaczego zdecydował się Pan na współpracę z Żabką?

Chwytałem się wielu różnych zajęć – byłem związany m.in. z branżą logistyczną i eventową. Poszukiwałem dodatkowego stabilnego biznesu. Kilku moich znajomych, którzy prowadzili sklepy pod szyldem Żabka, bardzo pozytywnie wypowiadało się o współpracy z siecią. Postanowiłem spróbować i tak mijają trzy lata, odkąd zarządzam jedną z Żabek w Białymstoku.

Czy coś jeszcze miało znaczenie przy rozpoczęciu biznesu z siecią Żabka?

Z pewnością ważne były dla mnie atrakcyjne warunki współpracy, jakie sieć oferuje nowoprzystępującym do niej przedsiębiorcom, przede wszystkim niski wkład własny, który pozwala każdemu otworzyć z nią sklep bez dużych inwestycji. Miałem na względzie również fakt, że to bardzo nowoczesna firma, która w wielu aspektach przoduje na rynku.

Czy jest coś, co szczególnie docenia Pan we współpracy z siecią?

Niezwykle istotne jest dla mnie, że sieć inwestuje w rozwój swoich franczyzobiorców. Od początku mogłem liczyć na szereg szkoleń, dzięki którym zdobyłem cenną wiedzę i liczne nowe umiejętności. Dodatkowo sieć wprowadza co rusz innowacyjne rozwiązania, podoba mi się również nowoczesny design sklepów - Żabka idzie z duchem czasu, wielokrotnie wyprzedzając konkurencję. Dodatkowo będąc na swoim, mogę też efektywnie zarządzać swoim czasem.

Czy prowadzenie sklepu Żabka to skomplikowane zajęcie?

Zaczynając ten biznes, nie miałem żadnego doświadczenia w branży FMCG. Dzięki licznym szkoleniom z różnych obszarów i wsparciu partnera ds. szkoleń szybko udało mi się przebranżowić. Po kilku miesiącach byłem niemal w pełni wdrożony w obowiązki franczyzobiorcy.

Czy z Żabką można osiągnąć sukces?

Sieć Żabka to duża i stabilna organizacja, która franczyzobiorcom prowadzącym sklepy pod jej szyldem oferuje wsparcie na wielu polach. Jeśli ktoś jest zatem przedsiębiorczy i chętny do nauki, przy tym nie musi posiadać dużych kwot do inwestycji, nie powinien się wahać, a przeciwnie -spróbować sił na swoim w biznesie z Żabką.

Może podobnie jak pan Daniel chciałbyś poprowadzić w naszym regionie sklep Żabka i dołączyć do grona ponad 5000. franczyzobiorców w Polsce? Odwiedź: www.franczyza.zabka.pl oraz www.5000powodow.pl i dowiedz się więcej.

Dodaj ogłoszenie