(adek)
ROSJA - ARABIA SAUDYJSKA 5:0 BRAMKI YOUTUBE 14.06.2018 wynik, skrót meczu, wszystkie gole CDA ZALUKAJ TWITTER Mundial 2018 MŚ zdjęcia, wideo East News
ROSJA - ARABIA SAUDYJSKA 5:0 BRAMKI YOUTUBE cały mecz, skrót meczu, gole, wynik

ROSJA - ARABIA SAUDYJSKA 5:0 WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE 14.06.2018

Mistrzostwa Świata 2018 rozpoczął skandal, jaki wywołał angielski piosenkarz. Robbie Williams, który zaśpiewał na otwarciu mundialu zmienił tekst jednej z piosenek i pokazał przed kamerami środkowy palec.

Rosja – Arabia Saudyjska online 14.06.2018. Transmisja na żywo LIVE STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć rozpoczęcie Mundial 2018 za darmo

Podczas wykonania utworu "Rock DJ" wykonał obraźliwy gest śpiewając "if you think I did this for free" (jeśli myślicie, że zrobiłem to za darmo). W oryginale piosenka brzmi "every night" (każdej nocy).

MECZ ROSJA - ARABIA SAUDYJSKA 5:0 BRAMKI YOUTUBE

Rosja - Arabia Saudyjska online 14.06.2018 Gdzie oglądać w TV i internecie? Stream online na żywo za darmo

Rosjanie od samego początku przejęli dominację na boisku. Już w 12. minucie atak Rosji przyniósł planowany efekt. Jurij Gazinskij uciekł obrońcom i po uderzeniu głową umieścił futbolówkę w siatce. Rosja objęła prowadzenie 1:0

[cs]

Rosja - Arabia Saudyjska ONLINE 14.06.2018

ROSJA - ARABIA SAUDYJSKA 5:0 YOUTUBE 16.06.2018 bramki wynik gole

W 42 minucie zamieszanie w polu karnym Arabii Saudyjskiej wykorzystał Denis Czeryszew, który minął obrońców i pokonał bramkarza. Rosja prowadziła już 2:0

ROSJA - ARABIA SAUDYJSKA 5:0 14.06.2018 BRAMKI YOUTUBE skrót meczu

Trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Artiom Dziuba, który minutę wcześniej wszedł na murawę. On również pokonał głową bramkarza Arabii.

Czwarta bramka padła w doliczonym czasie. W 93. minucie Denis Czeryszew uderzył z dystansu i trafił w samo okienko.

Mecz Rosja - Arabia Saudyjska 5:0 wynik bramki gole

Piątego gola zdobył 22-letni Aleksandr Gołowin, który 94. minucie podszedł do rzutu wolnego i pewnym strzałem dobił rywali. Rosja pokonała Arabię Saudyjską 5:0