Rolling Stones bilety. Bilety na Stonesów wyprzedane w...

  Rolling Stones bilety. Bilety na Stonesów wyprzedane w mgnieniu oka! The Rolling Stones zagrają na PGE Narodowym

  krk,red

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  Rolling Stones bilety. Bilety na Stonesów wyprzedane w mgnieniu oka!
  1/6
  przejdź do galerii

  Rolling Stones bilety. Bilety na Stonesów wyprzedane w mgnieniu oka! ©AP FOTOLINK. Daniel Mears/ Detroit News

  Rekordowy czas wyprzedania się koncertu The Rolling Stones - 50 tysięcy biletów na PGE Narodowy zniknęło w ciągu 60 minut od startu oficjalnej sprzedaży!

  Rolling Stones bilety. Bilety na Stonesów wyprzedane w mgnieniu oka!


  To, że warszawski koncert The Rolling Stones będzie hitem, było pewne od początku. Po 11 latach oczekiwania na legendę rocka, polscy fani byli bardzo zdeterminowani, aby zdobyć upragnione bilety.

  The Rolling Stones wystąpią w lipcu na PGE Narodowym [KIEDY, GDZIE BILETY] To trzeci taki koncert w historii. Koncert The Rolling Stones

  Rolling Stones w Polsce! [BILETY, CZY SĄ JESZCZE WEJŚCIÓWKI?]  Przedsprzedaż za pośrednictwem internetowego serwisu Eventim.pl rozpoczęła się 1 marca, o godzinie 10:00, a dziś o tej samej porze wystartowała oficjalna sprzedaż, również w salonach Empik, Saturn i Media Markt. Bilety wyprzedały się w rekordowym tempie - zaledwie po godzinie wyczerpała się cała pula 50 tysięcy wejściówek!

  Chris Salewicz – Mick & Keith. Rolling Stonesów portret podwójny

  Koncert The Rolling Stones na PGE Narodowym będzie częścią europejskiej trasy “No Filter” i zarazem czwartą wizytą zespołu w Polsce.

  ROLLING STONES w Polsce. Stonesi zagrają w Warszawie już 8 lipca 2018 [ROLLING STONES W POLSCE 2018]  Keith Richards. Życie. Autobiografia zakręconego gitarzysty The Rolling Stones

  ROLLING STONES W POLSCE! To już pewne. Grupa The Rolling Stones 8 lipca wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Zanim grupa przyjedzie do Polski, będzie koncertowała w takich krajach jak Wielka Brytania, Irlandia, Francja, Niemcy i Czechy.

  Rolling Stones bilety. Bilety na Stonesów wyprzedane w mgnieniu oka! The Rolling Stones zagrają na PGE Narodowym  Mick Jagger - król rock and rolla, biznesmen i erotoman


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo