Rogowski Development wkracza z inwestycją do Wysokiego Mazowieckiego. Powstaną nowoczesne bloki

Artykuł sponsorowany "ROGOWSKI - DEVELOPMENT" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Udostępnij:
Wysokie Mazowieckie kojarzy się z dużymi gospodarstwami rolnymi, a także największym pracodawcą w branży przetwórstwa mlecznego w całej Polsce. To miasto bardzo dynamicznie rozwijające się pod względem gospodarczym, w którym jednak przez ostatnie lata nie powstawały żadne nowe budynki wielorodzinne. Zapotrzebowanie było ogromne, a na to zapotrzebowanie odpowiedział białostocki deweloper, firma Rogowski Development Bis II.

Wysokie Mazowieckie to miasto położone w woj. Podlaskim, w powiecie wysokomazowieckim, na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Brok. To wyjątkowe miejsce, przed którym stoi wyzwanie stania się stolicą polskiego rolnictwa. To także miasto z pięknymi tradycjami, a na dodatek dużo starsze od Białegostoku.
Przetarg

16 grudnia 2020 roku miał miejsce publiczny przetarg nieograniczony, na sprzedaż działki położonej przy ul. Warszawskiej, w sąsiedztwie ogródków działkowych oraz nowego osiedla mieszkaniowego jednorodzinnego. Wystawiona działka o pow. 0,4200 ha przeznaczona była pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem usług, budynków gospodarczych, parkingów, garaży oraz obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej na potrzeby obsługi zabudowy. Zagospodarowanie przestrzenne dopuszczało budowę budynków wielorodzinnych do 25 metrów wysokości (8 pięter). W efekcie nowym właścicielem jest firma ROGOWSKI DEVELOPMENT BIS II Spółka komandytowa z Białegostoku – powiedział Jarosław Siekierko Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie. Jednocześnie - centrum miasta jest w zasięgu spaceru.

Apartamenty Warszawska – nowoczesny design

Budynki wielorodzinne zlokalizowane będą przy wjeździe do Wysokiego Mazowieckiego od strony Białegostoku. W bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych i terenów zielonych. Budynek posiadać będzie halę parkingową z dostępem do wind i klatki schodowej. Elegancki sześciopiętrowy apartamentowiec zaprojektowany przez cenioną warszawską Pracownię Architektoniczną "a90 Architekci" wnosi na lokalny rynek powiew świeżości. Ciekawie ukształtowana bryła zapewni przyjemne doznania estetyczne. Budynek wyróżnia się zdobieniami nawiązujących do ludowych grafik, nawiązujących do lokalnych tradycji. Charakterystyczne są również minimalistyczne lampy balkonowe.

Metraże

Starannie przemyślane układy mieszkań, kawalerek, 2 i 3 -pokojowych zapewnią możliwość wyboru najwygodniejszego mieszkania dla konkretnych potrzeb. Lokale dostępne są w metrażach od 26 do 61 m2. Ceny nieruchomości zaczynają się od 6 000 zł za m2. Należy pamiętać, że na obecnym etapie można jeszcze zaprojektować połączenie mieszkań i uzyskać bardzo obszerne penthousy o powierzchni powyżej 100 m2, lub wedle życzeń i możliwości technicznych zmienić układ ścian wewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży w Białymstoku - tel. 85 74 999 09

https://www.rogowskidevelopment.pl/investments/apartamenty-warszawska/

Dodaj ogłoszenie