Rodzinna tragedia w Kozienicach. Zabił żonę, dzieci a...

  Rodzinna tragedia w Kozienicach. Zabił żonę, dzieci a później popełnił samobójstwo? [NOWE FAKTY]

  Mariusz Basaj

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  W domu jednorodzinnym przy ulicy Leśnej w Kozienicach znaleziono ciała dwójki dzieci w wieku 6 i 9 lat oraz dwojga dorosłych osób: kobiety i mężczyz
  1/6
  przejdź do galerii

  W domu jednorodzinnym przy ulicy Leśnej w Kozienicach znaleziono ciała dwójki dzieci w wieku 6 i 9 lat oraz dwojga dorosłych osób: kobiety i mężczyzny. ©kozienice24/Mariusz Basaj

  Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, zostały znalezione martwe w poniedziałek w domu jednorodzinnym przy ul. Leśnej w Kozienicach. Możliwe, że w tym przypadku doszło do tzw. samobójstwa rozszerzonego, niewykluczona jest wersja że 39-letni mężczyzna zabił żonę i córki, po czym odebrał sobie życie. Na miejscu cały czas pracują służby.
  W poniedziałek, tuż przed godziną 9:00 Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach otrzymała zgłoszenie z Powiatowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tragedii, do której doszło w jednym z domów jednorodzinnych.

  Krewny, który odwiedził swoich bliskich, zastał w domu zwłoki czterech osób. Na miejsce przyjechały służby, ale było już za późno na próbę udzielania pomocy. Potwierdzono zgony: 39-letniego mężczyzny, jego 36-letniej żony oraz dwóch córeczek w wieku 6 i 9 lat.


  W momencie pisania tekstu (godz. 13:00) na miejscu cały czas trwają czynności prowadzone przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kozienicach. Trwają oględziny miejsca zdarzenia, zarówno z zewnątrz budynku, jak i w środku; pracują biegli.

  W tym przypadku z pewnością zostanie zarządzona sekcja zwłok ofiar, która pozwoli na określenie przyczyny zgonu ofiar oraz przyczyni się do wyjaśnienia okoliczności tej tragicznej sprawy.

  Niewykluczone, że w tym przypadku mogło dojść do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Jak podają ogólnopolskie media, które powołują się na swoje źródła, prawdopodobnie mężczyzna zabił swoje dwie córki i żonę, a następnie się powiesił.

  Jak słyszymy od rzecznik prasowej KPP Kozienice Ilony Tarczyńskiej, policja nie miała nigdy wcześniej sygnałów o niepokojących zdarzeniach w tej rodzinie. Do tej pory nie dochodziło do potrzeby interwencji funkcjonariuszy, nie odnotowano zgłoszeń przemocy domowej.

  Zobacz galerię

  QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa?

  Zobacz tez: Podwójne zabójstwo w Radomiu  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Targi pracy. Profile firm i oferty pracy. Szukaj swojej!

  Targi pracy. Profile firm i oferty pracy. Szukaj swojej!

  Poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, dilerka

  Poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, dilerka

  Pierwsza pomoc w wypadkach drogowych