Robert Ciulkin potrójnym medalistą mistrzostw świata WKO

Robert Ciulkin
Robert Ciulkin facebook/Robert Ciulkin
Worek medali z Anglii przywieźli polscy reprezentanci z mistrzostw świata WKO. Podwójnym mistrzem świata został białostoczanin Robert Ciulkin.

Świetny występ zanotowali Polacy w mistrzostwach świata WKO, które odbyły się w Barnsley w Anglii. Aż dziesięciu zawodników zdobyło medale dla Polski. Trzykrotnie na podium stawał białostoczanin Robert Ciulkin, który zdobył mistrzostwo w boksie, low kick light oraz wicemistrzostwo w low kick light5.

- Marzenia są na wyciągnięcie ręki tylko trzeba do nich konsekwentnie dążyć i nie wmawiać sobie, że są poza naszym zasięgiem. Ciężka praca na pewno zostanie dostrzeżona i wynagrodzona, a efekty pojawią się same niebawem w postaci zwycięstw - mówi podwójny mistrz świata.

Oto cała lista zawodników którzy zdobyli medale dla Kadry Polski
Rafał Pawłowski złoto K1 Full Contact złoto Low Kick złoto K1 Ligh Contact
Krystian Such zdobył złoto K1 Ligh Contact złoto w Boksie i srebrny w Thai Boxing