Reklama w Poranny.pl i "Kurierze Porannym". Biuro reklam i ogłoszeń [CENNIK, KONTAKT]

Artykuł sponsorowany Zaktualizowano 

Kurier Poranny
ul. św. Mikołaja 1
15-419 Białystok
www.poranny.pl

Wydawca
Polska Press sp. z o.o..,
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
tel. 22 201 41 00
faks 22 201 44 10

Adres do korespondencji:
15-419 Białystok
ul. św. Mikołaja 1
tel. +48 85 748 74 44
tel. +48 85 748 96 64

Siatka reklamowa Kuriera Porannego Pobierz

Cennik reklam modułowych w Kurierze Porannym: Pobierz

Cennik nekrologów w Kurierze Porannym: Pobierz

Cennik ogłoszeń drobnych w Kurierze Porannym Pobierz

Cennik reklam modułowych oraz reklamy online w ''Nasze Miasto'': Pobierz

Wymagania techniczne dotyczące umieszczania reklam w Kurierze Porannym, Nasze Miasto: Pobierz

Cennik reklamy online Poranny.pl, naszemiasto.pl: Pobierz

Wymagania techniczne reklamy online: Pobierz

Zasady publikacji ogłoszeń: Pobierz

Kontakty:

Biuro Reklamy

Miłosz Karbowski - Dyrektor Biura Reklamy
tel.: +48 48 85 748 96 10
e-mail: milosz.karbowski@polskapress.pl

Anna Siemieniuk - Kierownik projektu
tel. +48 85 748 74 29
e-mail: anna.siemieniuk@polskapress.pl

Łukasz Binkowski - Kierownik projektu
tel. +48 85 748 95 65
e-mail: lukasz.binkowski@polskapress.pl

Julian Jarewicz-Jaciński - Kierownik projektu
tel. +48 85 748 95 65
e-mail: julian.jarewicz@polskapress.pl

Elżbieta Romanowska - Traffic
tel. + 48 85 748 96 09
kom. +48 695 308 992
e-mail: elzbieta.romanowska@polskapress.pl

Edyta Łoś - Traffic
tel. + 48 85 748 74 22
kom. +48 695 308 998
e-mail: edyta.los@polskaress.pl

Karol Bębas - Traffic
e-mail: karol.bebas@polskapress.pl

Katarzyna Surmacz - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 96 61
kom. +48 513 991 322
e-mail: katarzyna.surmacz@polskapress.pl

Bożena Cywaniuk - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 95 93
kom. +48 601 36 11 90
e-mail: bozena.cywaniuk@polskapress.pl

Mariusz Dobrowolski -Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 95 91
kom. +48 604 051 243
e-mail: mariusz.Dobrowolski@polskapress.pl

Wojciech Nartowicz - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 74 43
kom. +48 506 05 06 00
e-mail: wojciech.nartowicz@polskapress.pl

Paweł Więckowski - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 74 41
kom.+48 605 260 305
e-mail: pawel.wieckowski@polskapress.pl

Agnieszka Burzyńska - Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 85 748 95 96
kom. +48 695 308 981
e-mail: agnieszka.burzynska@polskapress.pl

Aleksander Owieczko - Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 85 748 95 92
kom. +48 602 337 991
e-mail: aleksander.owieczko@polskapress.pl

Alicja Sosnowska - Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 85 748 95 96
kom. +48 600 629 344
e-mail: alicja.sosnowska@polskapress.pl

Sylwia Szeszko - Specjalista ds. sprzedaży
tel. +48 85 748 74 44
e-mail: sylwia.szeszko@polskapress.pl

Lupus Media

Iwona Błahuszewska - Kierownik Lupus Media
tel. +48 85 748 74 23
kom. 695 119 751
e-mail: iwona.blahuszewska@polskapress.pl

Tomasz Radzewicz - Lupus Media
e-mail: tomasz.radzewicz@polskapress.pl

Rafał Woliński - Lupus Media
e-mail: rafal.wolinski@polskapress.pl

Marek Masalski - Lupus Media
e-mail: marek.masalski@polskapress.pl

Regionalne Biuro Reklamy

Anna Kalinowska - Specjalista ds. sprzedaży – Łomża
tel. +48 86 216 64 64
tel. kom +48 604 097 031
e-mail: anna.kalinowska@polskapres.pl

Urszula Paszko - Specjalista ds. sprzedaży - Bielsk Podlaski
tel. +48 85 730 34 90
tel. kom . +48 696 666 322
e-mail: urszula.paszko@polskapress.pl

Danuta Machanowska - Ełk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom +48 695 119 718
e-mail: danuta.machanowska@polskapress.pl

Urszula Masłowska - doradca ds. ogłoszeń – Suwałki
tel +48 87 566 57 26
tel. kom +48 500 808 384
e-mail: urszula.maslowska@polskapress.pl

Ewelina Kardel - Specjalista ds. sprzedaży – Sokółka i Grajewo
tel. +48 85 711 22 87
tel. kom +48 695 992 108
e-mail: ewelina.kardel@polskapress.pl

BIURO OGŁOSZEŃ
tel.: +48 85 748 96 02 - 03, fax: +48 85 748 96 06, e-mail: ogloszenia.bialystok@polskapress.pl
Magdalena Sienkiewicz - Kierownik Biura Ogłoszeń
Aneta Derehajło - starszy doradca ds. ogłoszeń
Anna Mojsiej - starszy doradca ds. ogłoszeń

Nota Informacyjna RODO

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3