Regionalny Puchar Polski. Ruch Wysokie Mazowieckie wygrywa z KS Wasilków 5:1

Z trzecioligowych drużyn do 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski awansowały zespoły: MKS Ruch Wysokie Mazowieckie i Olimpia Zambrów Wojciech Wojtkielewicz
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał KS Wasilków 5:1 w 1/16 finału Regionalnego Pucharu Polski. W kolejnej rundzie Ruch zagra z KS Michałowo.

Trzecioligowi piłkarze MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, po wykryciu w drużynie koronawirusa, mieli przerwę w treningach i nie rozgrywali także ligowych spotkań. Dopiero niedawno powrócili do treningów i w środę rozegrali pierwszy mecz po przerwie. Było nim spotkanie w Regionalnym Pucharze Polski, w 1/16 finału, w którym spotkali się z inna trzecioligową drużyną z regionu KS Wasilków. Zespół z Wysokie Mazowieckie dość spokojnie wygrał 5:1 awansując do 1/8 finału, w którym spotka się z KS Michałowo.

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków 5:1 (2:0).
Bramki dla Ruchu zdobyli: Grochowski 7, Pytlik 22, Domański 65, 90, Hryszko 90+1, dla KS Wasilków gol padł w 88 minucie.