Real Madryt pewnie pokonał Barcelonę. "Zasłużyliśmy na wygraną wszystkim, co zrobiliśmy w tym meczu"

JN/AIP
Sergio Ramos
Sergio Ramos AP/Associated Press/East News
Trener Realu Madryt podczas pomeczowej konferencji prasowej zapewnił, że jego podopieczni zasłużenie wygrali 2:0 w niedzielnym (1.03) meczu z Barceloną. - Uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo wszystkim, co zrobiliśmy w tym meczu: zarówno w ataku, jak i defensywie. Pierwsza połowa rzeczywiście była wyrównana, choć nasze ataki nie były perfekcyjne - podsumował.

- Myślę, że znacznie lepiej pod względem ofensywnym prezentowaliśmy się po przerwie - dodał były reprezentant Francji.