Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Grand Derbi 2017. Skrót meczu. Gdzie obejrzeć El Clasico 2018?

red,aip
Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Gran Derbi 2017. Skrót meczu. Real Madryt - Barcelona. Zobacz skrót. El Clasico BRAMKI, GOLE YOUTUBE, Wynik East News
Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Gran Derbi 2017. Skrót meczu. Sprawdź wynik meczu Real Madryt - FC Barcelona. El Clasico 2017. Zobacz bramki, gole na youtube. Starcie Realu Madryt z FC Barceloną nie zawiodło kibiców! Niezwykle emocjonujące spotkanie, obfitujące w zwroty akcji zakończyło się zwycięstwem gości 3:2. Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Gran Derbi 2017.

Gran Derbi 2017. Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Skrót meczu

OGLĄDAJ ONLINE: Barcelona - Real Madryt ONLINE. Transmisja live stream. Gdzie obejrzeć za darmo w TV i Inetenecie El Clasico 6.05.2018. Wynik na żywo PPV

"Finał ligi" - tak określił niedzielne spotkanie kataloński dziennik "Sport". W podobnym tonie wypowiadały się inne tytuły. Nie bez racji, bo jego stawką było coś więcej niż trzy punkty, jak to określiła "Marca". Barcelona przyjechała do Madrytu kilka dni bezbramkowym remisie z Juventusem, który zdecydował o jej odpadnięciu z Ligi Mistrzów (w Turynie przegrała 0:3). W ostatnich meczach widać było, że zespół Luisa Enrique jest w kiepskiej formie, zarówno fizycznej jak i psychicznej. W dodatku w niedzielę musiał radzić sobie bez Neymara, zawieszonego na trzy mecze za czerwoną kartkę i obrazę sędziego w przegranym 0:2 ligowym spotkaniu z Malagą.

Zobacz bramki:FC BARCELONA - REAL MADRYT 1:1 YOUTUBE: BRAMKI, GOLE, WYNIK, SKRÓT MECZU EL CLASICO (3.12.2016)

Piłkarze Realu bramkę po niemal pół godzinie gry. Po rzucie rożnym piłkę wybili goście. Przejął ją jednak i wrzucił ponownie w pole karne Marcelo. Wprost do nadbiegającego Sergio Ramosa, po którego uderzeniu piłka odbiła się od słupka. Wprost pod nogi stojącego obok Casemiro.

Real Madrid vs Barcelona All Goals 23/04/2017 La Liga HD

[b]Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Gran Derbi 2017. Skrót meczu,wynik[/b]

Na ripostę gości nie trzeba było jednak długo czekać, a w roli głównej wystąpił nie kto inny, jak Leo Messi. Sponiewierany przez Marcelo (który za uderzenie łokciem w twarz mógł i powinien wylecieć z boiska) Argentyńczyk przypomniał sobie, że strzelanie bramek w Madrycie było kiedyś jego specjalnością. W samą porę, bo po zaledwie pięciu minutach było 1:1. Była to klasyczna akcja made in Barcelona

[b]Real - Barcelona. El Clasico 2017. BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Skrót meczu[/b]

Druga połowa zadowoliła by nawet nawet najbardziej wybrednego fana. Akcja, za akcję, strzały, parady bramkarzy.

Real Madrid vs Barcelona 2-3 All Goals & Highlights [4/23/2017] El Clasico

El Clasico. Real - Barcelona. Zobacz bramki na youtube. GOLE, SKRÓT MECZU, wynik

W 73 minucie Barca w końcu dopięła jednak swego. Rakitić przyjął piłkę przed polem karnym, minął Toniego Kroosa i uderzył lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Navas tym razem był bez szans.

Real Madrid vs Barcelona 2-3 √ All Goals & Highlights √ April, 23/2017 (El Clasico 2017)

REAL - BARCELONA. Bramki, gole, youtube. Gran Derbi 2017 - Wynik

Końcówka meczu to nadal fantastyczna gra Messiego i kolejne szanse gości i coraz większe nerwy gospodarzy. Gdy w 78. minucie za chamski atak na Messiego (atak dwiema wyprostowanymi nogami) z boiska wyleciał Ramos wydawało się, że nic nie odbierze już Barcelonie zwycięstwa. Tuż przed końcem wyrównał jednak wprowadzony chwilę wcześniej na boisko James Rodriguez.

Real Madryt - Barcelona. Zobacz skrót. El Clasico BRAMKI, GOLE YOUTUBE, Wynik

Wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. W ostatniej akcji meczu decydujący cios zadał jednak Messi. Po perfekcyjnej kontrze i kilkudziesięciometrowym sprincie Sergiego Roberto piłka trafiła do Jordiego Alby, a ten wycofał ją na 13. metr, wprost pod nogi nadbiegającego Argentyńczyka, który precyzyjnie uderzył przy słupku, zdobywając swoją 500. bramkę dla Barcelony. Sędzia nawet nie wznawiał gry.