Rafał Trzaskowski w Białymstoku: Gdziekolwiek jeżdżę, tam wszędzie ludzie mówią: Mamy dość

Tomasz Mikulicz
Tomasz Mikulicz

Wideo

Zobacz galerię (36 zdjęć)
Rafał Trzaskowski w Białymstoku: Pięć lat temu ponieśliśmy cenę za to, że niedostatecznie społeczeństwa i za to, że podejmowaliśmy trudne decyzje. Dziś przyszedł czas, aby cenę ponieśli ci, którzy rządzili przez pięć ostatnich lat.

Próbują nas rozliczać, a sami rządzą przez ostatnie pięć lat. Ten slogan "przez osiem ostatnich lat..." już nikogo nie przekona. Dzisiaj to oni rządzą i to ich trzeba rozliczyć. Trzeba rządzącym i prezydentowi Andrzejowi Dudzie zadać pytania. Co z pomocą dla frankowiczów? Gdzie kwota wolna od podatku? Gdzie emerytury wolne od podatku? - mówi w niedzielę (21 czerwca) kandydat KO na prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

Na białostockim Rynku Kościuszki powitał go prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski (jest też szefem sztabu Rafała Trzaskowskiego na woj. podlaskie).

- Samorząd w ciągu ostatnich 30-tu lat okazał się wielkim sukcesem. Samorząd jest jednak zagrożony, dlatego potrzebujemy silnego prezydenta RP. Abyśmy mogli się dalej rozwijać. Witamy pierwszego samorządowca RP i przyszłego prezydenta RP - witał Tadeusz Truskolaski.

Rafał Trzaskowski stwierdził, że gdziekolwiek by nie pojechał, wszędzie ludzie mówią: Mamy dość.

- Przede wszystkim dzielenia Polaków na lepszych i gorszych. Dosyć już tego, by ta władza próbowała nas na siebie szczuć. I dość tego, by każdy kto wejdzie w konflikt z tą władzą musiał się bać. Tego mamy dość! - krzyczał Trzaskowski.

Zapowiedział te, że jeśli wygra powoła komisję krzywd przy prezydencie RP. - Wiele Polek i Polaków zostało przez obecną władzę skrzywdzonych, opuszczonych lub zapomnianych - mówił.

Kilka osób przerywało przemówienie okrzykami: "Andrzej Duda, Andrzej Duda" i "Hańba, hańba". Rafał Trzaskowski próbował wchodzić z tymi osobami w polemikę. - Nawet jeśli jest pan zwolennikiem tej władzy, to przyda się, aby ktoś jej wreszcie spojrzał na ręce. Przecież tam jeden minister rozgrzesza drugiego ministra. Czy widział pan afery tej władzy? - pytał jednego z panów.

Gdy ten pokiwał głową, Rafał Trzaskowski go pochwalił słowami: "To jest bardzo ważne szanowny panie, że nawet jeśli się różnimy to potrafi pan stanąć w prawdzie i powiedzieć, że się pan zgadza. Dziękuję panu bardzo. Tego właśnie potrzebujemy."

W niedzielę Rafał Trzaskowski był też m.in. w Augustowie. - Wiele Polek i Polaków zostało przez obecną władzę skrzywdzonych, opuszczonych lub zapomnianych. Dlatego powołam Komisję Krzywd przy prezydencie RP - Polki i Polacy muszą mieć pewność, że ich prawa są respektowane - mówił.

Natomiast w Suwałkach kandydat KO na prezydenta Polski został zaatakowany. Interweniowała policja.

Czytaj: Rafał Trzaskowski zaatakowany w Suwałkach. Jest komentarz policji (zdjęcia)

Wybory 2020. Rafał Trzaskowski zaatakowany w Suwałkach. Jest...

Poniżej zdjęcia Internautki z wiecu.

Komentarze 40

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
22 czerwca, 21:27, podlasianin:

pytam się tych ludzi co obok niego stoją z dziećmi po huk wy 500 plus bierzecie na dzieci skoro to szumowinę peosko popieracie niech ta mafia da wam 500 a z pisoskiego zrezygnujcie jak wam nie wstyd stać obok takiego kłamcy oszusta przez którego w Warzawie nie jedna rodzina dorobek całego życia straciła jak wam nie wstyd pytam się jeszcze raz będziecie jeszcze tego gorzko żałować

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA DZBANA "!

p
podlasianin

pytam się tych ludzi co obok niego stoją z dziećmi po huk wy 500 plus bierzecie na dzieci skoro to szumowinę peosko popieracie niech ta mafia da wam 500 a z pisoskiego zrezygnujcie jak wam nie wstyd stać obok takiego kłamcy oszusta przez którego w Warzawie nie jedna rodzina dorobek całego życia straciła jak wam nie wstyd pytam się jeszcze raz będziecie jeszcze tego gorzko żałować

k
kasienka
22 czerwca, 16:21, będziesz wisiał:

Spójrz na swoje zleceniodawco morderstwa pani Brzeskiej

Jak mniemam to Art 212 KK .

b
będziesz wisiał

Spójrz na swoje zleceniodawco morderstwa pani Brzeskiej

G
Gość

Jak wiele holoty przybylo na spotkanie z Trzaskowskim

g
gosc
22 czerwca, 11:31, Gość:

Agresorze Trzaskowski, to wreszcie jak było z tym głosowaniem kiedy byłeś posłem PO? Byłeś za, czy przeciw podniesieniu wieku emerytalnego?

A bo były doradca Tuska przekonywał że mamy zapierdal ać za miskę ryżu.

G
Gość

Agresorze Trzaskowski, to wreszcie jak było z tym głosowaniem kiedy byłeś posłem PO? Byłeś za, czy przeciw podniesieniu wieku emerytalnego?

t
taka prawda
22 czerwca, 05:56, Gość:

Trzaskowski powinien powiedzieć tak jak jego krewniaczka Kidawa: '''PiS rozdaje pieniądze a co nam /ŻYDOM/ zostanie?"

22 czerwca, 08:42, kasienka:

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

22 czerwca, 10:01, Gość:

Zobaczcie pełowskiego POy..ba, sam hejtuje i tego nie wie. Żałosna kreatura upośledzona umysłowo.

22 czerwca, 10:10, taka prawda:

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "NAJWYŻSZA PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

22 czerwca, 10:12, gość:

dawaj dawaj lemingu: Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,

PÓKI DZBAN HEJTY NOSI .Cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

g
gość

Tylko Rafi ! Błyskawicznie kojarzy fakty i zdarzenia ! To szczery chłopak ! Po wygranej nam wszystkim ujawni to o co pytał na debacie w TV:

KIEDY KONIEC PANDEMII !?

A
Antoni Adam
21 czerwca, 19:28, abadon:

Nigdy nie wygramy z PiS, z PO, nie pozbędziemy się okupantów, nie powołamy do władzy myślących w polskim interesie Polaków, itd., itp., jeżeli wpierw nie zwalczymy w sobie żydowierstwa – tego religijnego i tego medialnego także. Żydowierstwo, tak mocno zakorzenione w polskich umysłach i w polskiej mentalności, jest jak syndrom żony alkoholika, znieważanej, bitej i okradanej przez męża, ale bezgranicznie mu oddanej i ciągle kochającej.

PIS-PO to takie sama żydowskie zło

21 czerwca, 19:37, gość:

to co radzisz ? na kogo głosować ? wszyscy czekali na GOŃCA (Angeli) na białym koniu ale on stchórzył !

21 czerwca, 20:25, abadon:

Chcąc iść na wybory, potomku słowiańskich Polan, pamiętaj:

– Wybory są organizowane pod patronatem okupantów Polski rękami pełniących obowiązki Polaków koczowników i usłużnych im polskich szabas-gojów.

– partie agenturalne, a więc cała banda czworga (PO/PiS/PSL/SLD) oraz jej odpryski (PJN, czy ruch Palikota), promowane przez media, mają miażdżącą przewagę nad partiami nieagenturalnymi. Jedyną niewiadomą jest to, która z dwóch wiodących agentur (PO czy PiS) zwycięży i z jaką inną agenturą utworzy koalicję. Polska ma wybór między dżumą a tyfusem. Zwycięstwo partii nieagenturalnej jest niemożliwe.

A gdyby nawet zdarzył się cud i zwyciężyłaby jakakolwiek nieagenturalna partia, pod byle pretekstem wybory zostaną unieważnione.

– Biorąc udział w wyborach uznajesz je za wolne, demokratyczne, legalne i prawidłowo przeprowadzone. Legitymizujesz tym samym inscenizowaną nam przez okupantów farsę.

– Dajesz prawo marionetkom politycznym koczowników do powoływania się na „społeczny mandat” na sprawowanie władzy.

– Polski sejm i senat są atrapą parlamentu. Ponad nimi góruje Traktat Lizboński i tzw. „prawodawstwo” jewropejskie. Nawet jeśli uda się do „polskiego” knessejmu przemycić kilku nieagenturalnych posłów – nie zdziałają oni tam nic, a jedynie będą uwiarygadniać parlamentarną fikcję koczowniczej fasadowej „demokracji”.

– Zarówno „parlament” jak i „wybory” są kosztownymi rekwizytami teatralnymi mającymi Gojom sugerować istnienie w Polsce wolności i demokracji. Spełniają one po prostu rolę oszukańczej zasłony dymnej zasłaniającej dyktaturę koczowników.

– Biorąc udział w wyborczej farsie oszukujesz samego siebie – żyjesz bowiem w iluzji, że masz prawo wyboru, że coś zależy od Ciebie, że coś możesz zmienić. A wyniki „wyborów” już są zaklepane – wygra jedna z agenturalnych partii (dżuma lub tyfus). Po wyborach nie zmieni się nic – Polska nadal będzie pod okupacją.

– Idąc do wyborów utwierdzasz innych zaczadzonych mediami rodaków, również idących na „wybory”, że postępują oni dobrze.

– Okupantom Polski zależy na tym, abyśmy w wyborczej farsie brali udział. Bo to nabija im frekwencję, daje im mandat społeczny i pozwala im „legalnie” nadal okupować nasz kraj.

Czy musimy być niewolnikami legitymizującymi naszych gnębicieli?

Czy nie jest upokarzające branie udziału w wyborczej farsie po to, aby okupanci powoływali się na społeczny mandat (Twój udział w „wyborach”) do rządzenia naszym krajem?

Kiedyś, przed wiekami do naszego domu ściągnęli obcy koczownicy. Zostali gościnnie przyjęci. Z upływem czasu zaczęli się przebierać za domowników. Podstępnie wypchnęli nas do pomieszczeń dla służby a sami zajęli komnaty. Dzisiaj, w dobie fasadowej demokracji potomkowie Ziemowita, Mieszka, Kraka potulnie idą do urn wybierać sobie na władców obcych, koczowniczych agentów.

Czy tak być musi?

Wybory organizują okupaci.

Nie głosuję, bo w okupacyjnej farsie wyborczej nie partycypuję.

Nie głosuję, bo z okupantami nie kolaboruję.

Rodaku, nie bądź durny – nie idź do koczowniczej urny.

TAK , tak , Adolf . Tyle masz wspólnego z Mieszkiem , co krowa do motylka .

g
gość
22 czerwca, 05:56, Gość:

Trzaskowski powinien powiedzieć tak jak jego krewniaczka Kidawa: '''PiS rozdaje pieniądze a co nam /ŻYDOM/ zostanie?"

22 czerwca, 08:42, kasienka:

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

22 czerwca, 10:01, Gość:

Zobaczcie pełowskiego POy..ba, sam hejtuje i tego nie wie. Żałosna kreatura upośledzona umysłowo.

22 czerwca, 10:10, taka prawda:

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "NAJWYŻSZA PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

dawaj dawaj lemingu: Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,Kopiuj/Wklej,

g
gość
21 czerwca, 19:58, gość:

Trzaskowski jest niesamowity.

Mówi o innych że są odklejeni od rzeczywistości a 2-3 minuty wcześniej nie pamiętał, że był posłem.

Na szczęście w roli Budki (suflera) wystąpił Nitras, za którym nie wszyscy nawet w KO mogą nadążyć - taki jest bystry !

Nitras dokleił fakty do pamięci Trzaskosia.

A czego się po nim spodziewać ?

Trzaskowski co najwyżej nadaje się do klejenia szyby w drzwiach (plaJstrem). Ale niech najpierw nauczy się tego u siebie w domu bo żal patrzeć jak nawet w klejeniu szyby jest niezdarny.

t
taka prawda
22 czerwca, 05:56, Gość:

Trzaskowski powinien powiedzieć tak jak jego krewniaczka Kidawa: '''PiS rozdaje pieniądze a co nam /ŻYDOM/ zostanie?"

22 czerwca, 08:42, kasienka:

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

22 czerwca, 10:01, Gość:

Zobaczcie pełowskiego POy..ba, sam hejtuje i tego nie wie. Żałosna kreatura upośledzona umysłowo.

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "NAJWYŻSZA PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

G
Gość
22 czerwca, 05:56, Gość:

Trzaskowski powinien powiedzieć tak jak jego krewniaczka Kidawa: '''PiS rozdaje pieniądze a co nam /ŻYDOM/ zostanie?"

22 czerwca, 08:42, kasienka:

cytuję"Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!" Szanowny Kurierze "PORA NA BANA DLA TEGO PISUAROWEGO BEŁKOCĄCEGO TVPISZCZUJNI PRZEKAZY DNIA I NIEULECZALNEGO PATOLOGICZNEGO DZBANA"!

Zobaczcie pełowskiego POy..ba, sam hejtuje i tego nie wie. Żałosna kreatura upośledzona umysłowo.

g
gość

Trzaskowski stypendystą Oxford University nie tylko nie ogarnia prezydentury Warszawy ale i własnego życiorysu.

"Nie pamięta kiedy był posłem ale po chwili wie jak głosował - kiedy był przypomniał sobie że był posłem.

Będzie wybitnym mężem stanu !

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3