Puchar Polski: Jagiellonia - Miedź Legnica 2:1 (0:0) zapis relacji

(mark)
Dzieje się. Jagiellonia gra półfinał Pucharu Polski
Dzieje się. Jagiellonia gra półfinał Pucharu Polski Konrad Karkowski
Jagiellonia po raz trzeci zagra w finale Pucharu Polski! Żółto-Czerwoni pokonali Miedż Legnica 2:1, a bohaterem został kapitan Jagi Taras Romanczuk, którzy strzelił dwie bramki. Zwycięskiego gola zdobył w doliczonej minucie gry (90+1). Jutro drugi półfinał Raków Częstochowa - Jagiellonia.

90+3 minuta. Koniec meczu. Jaga w finale!

90+1 minuta. Gooooooooooooooooooooool. Znów Romanczuk! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Guilherme. Wyskakuje Romanczuk i głową pakuje piłkę do siatki Miedzi!

90 minuta. Sędzia dolicza trzy minuty

90 minuta. Pospisil wychodził z kontrą, faulowany przez Fernandeza. Żółta kartka dla piłkarza Miedzi.

84 minuta. Oj było gorąco. Strzał Camary, na szczęście obok słupka bramki Kelemena.

81 minuta. Za Kwietnia wchodzi Imaz

78 minuta Forsell mocno uderza piłkę z wolnego z 30 metrów. Piłka skozłowała przy słupku i Kelemen nie sięga jej. Gol dla Miedzi.

76 minuta. Żółta kartka dla Romanczuka i wolny dla Miedzi.

73 minuta. Guilherme dośrodkowuje z rzutu rożnego, wyskakuje Runje, a piłka po strzale głową Chorwata przelatuje nad poprzeczką bramki rywali.

69 minuta. Bardzo groźnie pod bramką Jagi. Rzut wolny. Uderza Forsell, po murze i róg dla rywali.

67 minuta. Dwie zmiany w zespole Miedzi. Fernandez i Szczepaniak na murawie za Augustyniaka i Bozica

65 minuta: Osyra otrzymuje żółta kartkę. Jaga ma rzut wolny na wprost bramki rywali. Pospisil i piłka uderzona o mur wychodzi na rzut rożny.

61 minuta: Gooooooooooooooooooooooool! Guilherme dośrodkowuje z rzutu wolnego na drugi słupek. Arsenić główkuje, Kwiecień główkuje pod nogi Romanczuka, który strzela bramkę!!!!

60 minuta. Bozic otrzymuje żółtą kartkę za faul na Novikovasie.

59 minuta. Strzela Novikovas i broni bramkarz Miedzi.

58 minuta: Strzela Romanczuk, w nogi obrońcy, strzela Pospisil, broni bramkarz gości.

54 minuta. Jagiellonia podkręca tempo. Rzut różny. Dośrodkowuje Guilherme, zamieszanie i znów piłkarze Miedzi wybijają piłkę.

48 minuta. Rzut różny dla Jagi, ale piłkarze Miedzi wybijają piłkę.

46 minuta: Patryk Klimala kopie piłkę i zaczynamy drugą połowę.

Pierwsza połowa wypadła dość blado. Jagiellonia ma więcej z gry, ale jej akcje są zbyt czytelne. Wszystkie dośrodkowania stają się łupem obrońców gości. Miejmy nadzieję, że obraz gry zmieni się po przerwie.

45 +2 minuta: Dobra okazja dla Jagiellonii. Rzut wolny z prawej strony boiska po faulu na Guilherme. Brazylijczyk dośrodkowuje, a obrońcy Miedzi wybijają piłkę. Sędzia kończy pierwszą połowę.

45 minuta. Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

43 minuta. Rzut rożny dla Jagiellonii. Piłka po strzale z głowy Kwietnia leci nad poprzeczką bramki Miedzi.

41 minuta: Żółta kartka dla Ojamy za faul na Bodvarssonie.

37 minuta. Jagiellonia atakuje i ma rzut rożny. piłka po główce Runje wychodzi poza linię końcową.

35 minuta: Celny strzał Jagiellonii. Główkę Kwietnia broni bramkarz Miedzi.

33 minuta: Rajd lewą strona Ojamy, Arsenić wybija na róg. Z rzutu rożnego Miedź niewiele zrobiła.

31 minuta: Strzela Forsell. Obok bramki.

30 minuta: Mecz wznowiony.

29 minuta: Sędzia przerwał na moment spotkanie z powodu zadymienia boiska odpalonymi racami

23 minuta: Faul Romanczuka na Forsellu. Rzut wolny. Fin strzela, piłka przechodzi nad poprzeczką.

19 minuta: Dośrodkowanie w pole karne Miedzi. Klimalę ubiega jednak bramkarz gości.

15 minuta: Novikovas decyduje się na strzał z dystansu. Bardzo niecelny

12 minuta: Bardzo groźna sytuacja pod bramką Jagiellonii. Najpierw Bodvarsson wybiciem ubiega napastnika Miedzi, piłka jednak wraca w pole karne Jagiellonii. Strzał Santany minimalnie niecelny.

6 minuta: Po rzucie rożnym strzał Guilherme. Piłka przechodzi nad poprzeczką bramki Miedzi.

5 minuta: Rajd Novikovasa, dośrodkowanie i obrońca Miedzi wybija piłkę na róg.

1 minuta: Start. Zaczęli piłkarze Miedzi Legnica, którzy grają w niebieskich strojach