Przekręt (nie)doskonały Teatru Capitol już 11 kwietnia w Białymstoku

AD
Udostępnij:
Już 11 kwietnia w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku wystąpi Teatr Capitol ze spektaklem PRZEKRĘT (NIE)DOSKONAŁY. To inteligentna, pełna wdzięku, świetnie skonstruowana komedia obyczajowa, która bez wątpienia skradnie serca miłośnikom sarkastycznego humoru. W spektaklu wystąpią: Dorota Nowakowska, Maria Dejmek, Bogdan Kalus, Joanna Moro i Łukasz Nowicki oraz na specjalne życzenie naszych czytelników - Michał Piela!

BILETY DOSTĘPNE
www.ebilet.pl (godz. 17.00)
www.kupbilecik.pl (godz. 17.00)
www.ebilet.pl (godz. 20.15)
www.kupbilecik.pl (godz. 20.15)

Specjalnie na życzenie czytelników Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej, do obsady spektaklu dołączył Michał Piela! Znany z serialu "Ojciec Mateusz", ma na swoim koncie wiele innych fantastycznych ról komediowych m.in. w serialach "Niania" czy "O mnie się nie martw". Już 11 kwietnia rozbawi z pewnością także widownię spektaklu "Przekręt (nie)doskonały"!

“Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to esencja brytyjskiego humoru! Inteligentna, pełna wdzięku, świetnie skonstruowana komedia obyczajowa, która od premiery w Theatre Royal Windsor w 1984 roku praktycznie nie schodzi z afisza. Pomimo upływu czasu temat przekrętów jest bowiem wciąż aktualny. Na pierwszych stronach gazet jest coraz więcej nagłówków o aferach i malwersacjach finansowych z politykami, urzędnikami i celebrytami w rolach głównych. Podobnie jest w tym przedstawieniu.

Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Ogromny sukces spektaklu zaowocował tłumaczeniem tekstu na 15 języków. Trudno bowiem o bardziej bieżący i wiecznie żywy temat niż PODATKI! Rozliczenia podatkowe spędzają bowiem sen z powiek nawet najbardziej praworządnemu obywatelowi, a hasło "Urząd Skarbowy" powoduje zimne dreszcze! Jak przechytrzyć Skarbówkę? Gdzie uciec, by nie dosięgły nas macki Fiskusa? Co zrobić, by nie oddać urzędnikom swoich mniej lub bardziej ciężko zarobionych pieniędzy? Bohaterowie sztuki Churchilla & Yeldhmana znaleźli sposób! Przekręt (niemal) doskonały! Jaki? Przyjdź, a wszystkiego się dowiesz! Tylko ciiii... Nic nie mów sąsiadom ;)

Twórcy:
reżyseria: Andrzej Rozhin
kostiumy: Dorota Roqueplo
scenografia: Dorota Banasik
przekład: Klaudyna Rozhin
teksty piosenek: Michał Wojnarowicz
muzyka: Mateusz Dębski

Obsada:
Tom: Łukasz Nowicki
Sarah: Joanna Moro
Pani Lens: Dorota Nowakowska
Albert: Michał Piela
Pan Dodds: Bogdan Kalus
Lucy: Maria Dejmek

11.04.2019
Godz. 17.00 | 20.15
Teatr Dramatyczny w Białymstoku / Elektryczna 12

CENY
110 zł (balkon)
120 zł (parter)

BILETY DOSTĘPNE
www.ebilet.pl (godz. 17.00)
www.kupbilecik.pl (godz. 17.00)
www.ebilet.pl (godz. 20.15)
www.kupbilecik.pl (godz. 20.15)

Wideo