PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Ważne informacje dla przedszkoli

as
Gratulujemy nominacji do nagrody w kategorii Przedszkole Roku 2018. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji dla przedszkoli.

Aktualne wyniki głosowania oraz informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

25 kwietnia ukaże się specjalny DODATEK prezentujący Grupy Przeszkolne
ZAMÓW dodatek: >zamówienie<
Zamówienie należy wysłać na adres [email protected] do 23 kwietnia

PRZEŚLIJ LOGO I LINK

Na liście wyników głosowania przy nazwie przedszkola może być umieszczone logo lub małe zdjęcie. Dzięki niemu można łatwiej odnaleźć na liście wyników przedszkole, na które chce się zagłosować. Dodatkowo logo i nazwa przedszkola mogą linkować do strony internetowej przedszkola lub profilu na Facebook'u. To może przyczynić się do promocji przedszkola.

TUTAJ KLIKNIJ i prześlij logo oraz adres internetowy lub link do Facebook'a

AKTUALNE WYNIKI NA STRONIE PRZEDSZKOLA LUB NA FACEBOOKU

Istnieje możliwość prezentacji aktualnych, odświeżanych na żywo wyników głosowania na przedszkole na jego stronie internetowej lub na fanpage'u na Facebooku. Prezentacja liczby głosów bardzo motywuje do dalszego głosowania.
W przypadku zainteresowania publikacją wyników na własnej stronie prześlij e-mail na adres mailto:[email protected] podając w treści dane kontaktowe.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim koniecznie należy poinformować rodziców dzieci o udziale przedszkola w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Informację o plebiscycie i link do aktualnych wyników można im przesłać dowolnym stosowanym na co dzień sposobem komunikacji.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:

  • opublikować na na fanpage'u przedszkola post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na fanpage'u przedszkola
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Kuriera Porannego
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego wszystkie osoby, które polubiły fanpage przedszkola. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA PRZEDSZKOLI

Dla przedszkoli przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty zachęcające do głosowania. Można też zamówić materiały promocyjne w wersji drukowanej.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Przedszkola biorące udział w naszej akcji będziemy prezentować w internecie w serwisach www.poranny.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem można bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali głos na dane przedszkole. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Urszula Turowska, tel. 85 74 89 638 (pon.-pt. 9.00-16.00),
e-mail: [email protected]

Wideo