PRZEDSZKOLAKI 2019. Tworzymy wielki album i galerię zdjęć grup przedszkolnych z województwa podlaskiego - PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

Akcja specjalna Przedszkole na Medal 2019

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Przedszkole Na Medal, w trakcie której czytelnicy "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" wybiorą Najmilszych Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego, Najlepsze Przedszkola i Najsympatyczniejsze Grupy Przedszkolne. I właśnie przedszkolaków z grup przedszkolnych chcemy nagrodzić dodatkową nagrodą - wielkim albumem, który już w listopadzie dołączymy do całego nakładu "Kuriera Porannego" i Gazety Współczesnej"!

KLIKNIJ na okładkę i zobacz dodatek z 2018 roku

">

- To nie musi być profesjonalna fotografia - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". - Może to być zdjęcie zrobione przez nauczyciela aparatem fotograficznym lub nawet smartfonem, jeśli zapewnia on właściwą jakość zdjęcia. Najważniejsze jest to, aby na fotografii uwiecznić radosne i uśmiechnięte maluchy, które po latach, już jako dorośli, oglądając pamiątkowy album będą wspominać beztroskie przedszkolne dni.

Zamieszczonym w dodatku do gazety zdjęciom nie będzie towarzyszyć lista imion i nazwisk dzieci, przez co nauczycielowi do przesłania zdjęcia grupy do publikacji w albumie wystarczy zgoda rodziców na publikację wizerunku dziecka.

- Rodzice przedszkolaków zwracają się do nas z pytaniami, czy także oni mogą przesyłać zdjęcia do dodatku - dodaje Jarosław Jabłoński i odpowiada: - Zdjęcie może przesłać tylko nauczyciel lub inny uprawiony przedstawiciel przedszkola. Ale zainteresowanych rodziców maluchów serdecznie zachęcamy, aby o akcji rozmawiali z opiekunami grup przedszkolnych.

Dodatek to jedna z kilku nagród, które Najsympatyczniejsze Grupy Przedszkolne z województwa podlaskiego mają szansę zdobyć w plebiscycie - każda zgłoszona grupa przedszkolna weźmie udział w głosowaniu, a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

Na grupę przedszkolną, która w całym województwie podlaskim zdobędzie najwięcej głosów, a co za tym idzie zajmie 1. miejsce, czeka wyjątkowa nagroda: SPOTKANIE Z ANIMATOREM! Do przedszkola przyjedzie animatorka - Ania Wolańska Happy Children, która zorganizuje radosną zabawę z udziałem gadżetów i zabawek dla całej zwycięskiej grupy przedszkolnej!

Każde dziecko z grupy, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma także zestaw super upominków, w skład których wejdą:

  • duża, pluszowa maskotka
  • zestaw książeczek
  • zestaw plastyczny w składzie: worek do kolorowania, mazaki, kolorowy notesik, kolorowe naklejki

Wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej, która zajmie 2. miejsce w całym województwie podlaskim, również otrzymają zestaw upominków!

  • zestaw książeczek
  • zestaw plastyczny w składzie: worek do kolorowania, mazaki, kolorowy notesik, kolorowe naklejki
  • zestaw zabawek w składzie: piłka do skakania, paletka do gry, frisbee

Wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej, która zajmie 3. miejsce w całym województwie podlaskim, również otrzymają zestaw upominków!

  • zestaw książeczek
  • zestaw zabawek w składzie: piłka do skakania, paletka do gry, frisbee

Już teraz prześlij zdjęcie swojej grupy przedszkolnej! Możesz to zrobić do 29.10.2019

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny