Przebudowa ul. Jurowieckiej, naprawa Dojlid Fabrycznych. Będą ograniczenia, zwężenia, ruch wahadłowy

(mg)
Rozbudowa ul. Jurowieckiej od ul. Ciepłej do Poleskiej ma zakończyć się 18 sierpnia 2019 roku
Rozbudowa ul. Jurowieckiej od ul. Ciepłej do Poleskiej ma zakończyć się 18 sierpnia 2019 roku Wojciech Wojtkielewicz
Ruch wahadłowy, ograniczenie prędkości, zwężanie jezdni. Z takimi problemami muszą liczyć się kierowcy na przebudowywanej ul. Jurowieckiej i Dojlidy Fabryczne.

Od 14 do 17 maja trzeba uważać na ul. Dojlidy Fabryczne, na odcinku od ronda Hasbacha do ul. Stawowej. Drogowcy będą naprawiać jezdnię. Ulica zostanie zawężono do jednego pasa ruchu. Zostanie też wprowadzony ruch wahadłowy, sterowany ręcznie.

Kolejnych utrudnień kierowcy muszą też spodziewać się na ul. Jurowieckiej. Od środy 15 maja od godz. 6 rano zmieni się organizacja ruchu na odcinku od ronda św. Faustyny Kowalskiej przy ul. Poleskiej do skrzyżowania z ul. Ciepłą.

– Utrudnienia będą polegać na zawężeniu lewej strony jezdni ul. Jurowieckiej. Na pozostałej części jezdni zostaną wygrodzone dwa pasy ruchu, po jednym w każdym kierunku. Obowiązywać będzie także ograniczenie prędkości do 30 km/h - informuje Agnieszka Błachowska z białostockiego magistratu.

Utrudnienia mają związek z rozbudową Jurowieckiej, która ma zakończyć się w drugiej połowie sierpnia.

Powstaną tu dwie jezdnie z dwoma pasami ruchu w każdą stronę. Wzdłuż ulicy będą chodniki i drogi dla rowerzystów. Skrzyżowanie z ul. Ciepłą zostanie rozbudowane, pojawi się też sygnalizacja świetlna.

Największe inwestycje drogowe w Białymstoku. Inwestycyjna wiosna na białostockich ulicach (zdjęcia)

Otwarcie nowej siedziby Jagiellonii Białystok

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
mieszkaniec
Buduje truskawa dla szwagra i jego kolegow dojazd do taniej dzialki pod stadion :)

aaa sorry teraz tam stoi osiedle mieszkaniowe.

heheheheh
G
Gość
Witajcie panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : https://www.wyspakobiet.eu/xmonika24x
G
Gość
@Hmmm

Tak będzie. Jurowiecka jest strasznie długa i obciążona i biedne autobusy muszą walczyć o wyjazd z zatoki autobusowej.
H
Hmm ?
Na jurowieckiej i owszem powstaną 2 jezdnię po 2 pasy... ale do jazdy będzie po 1 pasie,, hehe ?, drugi pas dla autobusów.. ?
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie