MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Próbna matura Operon 2013: Polski - odpowiedzi, test, arkusz

sxc
Próbna matura to świetny pomysł. Pozwala się przygotować do prawdziwego egzaminu dojrzałości. Zawsze można przejrzeć test i porównać odpowiedzi z kluczem.
Próbna matura to świetny pomysł. Pozwala się przygotować do prawdziwego egzaminu dojrzałości. Zawsze można przejrzeć test i porównać odpowiedzi z kluczem. sxc
Próbna matura z Operonem rusza już we wtorek. Odpowiedzi i arkusz testu będą dostępne w internecie.

Tegoroczna edycja Próbnej Matury z OPERONEM odbędzie się 20-23 listopada. We wtorek tegoroczni maturzyści napiszą język polski.

Uwaga, arkusz testu i odpowiedzi do matury próbnej z języka polskiego wydawnictwo Operon zamieści na swojej stronie internetowej.

Próbna Matura z OPERONEM to jeden z elementów programu Matura z OPERONEM - kompleksowego programu przygotowań do matury.

Próbna matura umożliwia sprawdzenie wiedzy maturzystów i przygotowuje ich do prawdziwej matury: uczy, jak radzić sobie ze stresem, ile czasu zajmuje uzupełnienie testu.

Próbna matura Operon 2013: Polski - odpowiedzi, test, arkusz

Próbna matura Operon 2013: Polski - odpowiedzi, test, arkusz

Co roku około 85 proc. uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce bierze udział w próbnej maturze z OPERONEM.

75 proc. nauczycieli w Polsce uważa, że próbna matura z OPERONEM to najlepsza droga do wysokiego wyniku na maturze w maju. Według badań, na które powołuje się wydawnictwo, 70 proc. maturzystów stwierdza, że główną rekomendacją przy wyborze materiałów do przygotowania się do matury jest opinia nauczyciela prowadzącego.

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny