Prestiżowy, komfortowy, luksusowy apartament – o takim mieszkaniu marzy wielu. Osoby poszukujące w Białymstoku mieszkania na rynku pierwotnym, znajdą kilkanaście projektów, które w nazwie mają słowo apartamenty. Jeśli nie wiecie, gdzie ulokować kapitał, to warto przejrzeć oferty mieszkań w apartamentowcach.

Prestiżowe inwestycje to: adres będący obiektem powszechnego pożądania z uwagi na niezwykłą architekturę budynku, wyjątkowość miejsca, towarzystwo celebrytów, duży prestiż lokalizacji i oczywiście odpowiednia cena, jaką trzeba zapłacić. Apartament kojarzy się potencjalnym klientom z czymś ekskluzywnym, luksusowym i elitarnym.

Zobacz najbardziej prestiżowe inwestycje mieszkaniowe w naszej galerii:
Zobacz galerię
Najbardziej pożądanymi adresami w polskich miastach są wysokie i prestiżowe apartamentowce.

Chyba wiele osób słyszało o najbardziej prestiżowch lokalizacjach w Polsce: w Warszawie - warszawska Złota 44, wrocławski Sky Tower i gdyński Sea Towers. Co prawda w Białymstoku nie mamy inwestycji porównywalnych do wymienionych, ale nasi deweloperzy oferują apartamenty w dobrych lokalizacjach i o wysokim standardzie. Użycie materiałów konstrukcyjnych najwyższej jakości ma zapewnić mieszkańcom komfort użytkowania na lata.

Zobacz też: TOP 10 najdroższych domów w woj. podlaskim. Ceny zaczynają się od półtora miliona złotych

Nieruchomości są dziś w Polsce najbardziej popularną formą inwestycji. A na rynku dostępnych jest wiele ofert deweloperów oferujących luksusowe mieszkania i domy – deweloperzy starają się zwrócić na nie uwagę kupujących, a także sztucznie zwiększyć prestiż tych inwestycji poprzez nazywanie ich unikalnymi, apartamentami. Łatwo jednak zorientować się, że często jest mowa o eleganckich mieszkaniach. Należy zauważyć, że w Polsce nie jest określone dokładnie, jakie warunki musi spełniać apartament, by mógł nosić takie miano.

Jak twierdzą deweloperzy, najdroższe apartamenty i rezydencje z reguły są kupowane bez udziału kredytu. Daje się zauważyć, że im bliżej centrum, tym wyższy jest standard nowych inwestycji.

Sprzedaż nowych mieszkań w tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Warto poznać białostockie prestiżowe inwestycje.

Zobacz koniecznie: Porannego Targi Mieszkaniowe 2018: To było mieszkaniobranie. Sporo osób znalazło wymarzone „M” [ZDJĘCIA, WIDEO]