Premiera nowego Yarisa Cross - Dni Otwarte w białostockim salonie Toyoty 25-30 października

Materiał informacyjny "AUTO PARK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.
Udostępnij:
Autoryzowany Dealer Toyoty w Białymstoku zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nowym modelem Yarisa Cross podczas Dni Otwartych w salonie „Auto Park” przy Elewatorskiej 60. Salon oferuje klientom możliwość odbycia jazdy testowej nowym modelem.

Yaris Cross to zupełnie nowy model, który zapowiada się na bardzo silnego gracza w segmencie miejskich crossoverów. Świadczy o tym ponad 3100 aut zamówionych podczas przedsprzedaży.

Auto zachwyca wyglądem. Ten stylowy pojazd stanowi połączenie wszystkich najlepszych cech miejskiego auta z nadwoziem SUV, a muskularną sylwetkę podkreślają efektowne przetłoczenia.

Najnowszy SUV dostępny jest z samoładującym układem hybrydowym czwartej generacji o mocy 116KM z elektrycznym napędem na cztery koła. Układ ten wyróżnia się imponującą oszczędnością paliwa i doskonałą wydajnością.

Yaris Cross jako pierwszy model Toyoty otrzymał nowy system multimedialny Toyota Smart Connect. Układ dysponuje 9-calowym kolorowym ekranem dotykowym Full HD i mocniejszym procesorem. Dzięki nawigacji w chmurze informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym uzyskiwane są w czasie rzeczywistym. Urządzenie bezprzewodowo obsługuje interfejsy Apple CarPlay i Android.

Do tego dochodzi pakiet systemów Toyota Safety Sense drugiej generacji, z inteligentnym tempomatem adaptacyjnym, układem wczesnego reagowania w razie ryzyka zdarzenia, z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów oraz układem zapobiegania kolizjom na skrzyżowaniach, który zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa w klasie małych SUV-ów. Zestaw kamer 360 stopni oraz zaawansowany asystent parkowania Toyota Teammate sprawią, że nawet najtrudniejsze manewry stają się bezpieczne i proste.

Pomimo obecnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, salon Toyoty oferuje gwarancję ceny oraz koszty finasowania w przypadku dokonania zamówienia na nowe auto.

Po pełną specyfikację modelu Yarisa Cross zapraszamy na stronę Toyoty Auto Park: https://www.toyota-bialystok.pl/new-cars/yaris-cross/

Dodaj ogłoszenie