Prasówka 2.07.2022 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 1.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Zdaniem Wróżki Romy te pary nie stworzą udanego związku [2.07.2022]”?

Prasówka 2.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Znaki zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Zdaniem Wróżki Romy te pary nie stworzą udanego związku [2.07.2022]

Toksyczna miłość zostawia po sobie bolesne znamiona. Dlaczego jest tak, że mimo sygnałów wysyłanych przez intuicje i tak ulegamy pokusie, wchodząc w związek skazany na porażkę? Czynników jest bardzo wiele. Odpowiedzi można również szukać w horoskopie. Według astrologów to właśnie znak zodiaku definiuje nasze podejście do miłości. Również to, od kogo powinniśmy się trzymać z daleka.

Nie przegap promocji!

📢 Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są często najbardziej toksyczni [2.07.2022]

Kłamią, manipulują i zawsze ukrywają swoje intencje. Toksyczni mężczyźni, bo o nich mowa, nie zawahają się przed niczym, aby osiągnąć zamierzone cele. Związek z nimi jest trudny, bolesny i czasami zostawia ślady w psychice ofiar na lata! Wróżka Roma przedstawia listę znaków, które mają największe skłonności do toksycznych zachowań w związku.

📢 Dzika plaża naturystów w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim jest bardzo popularna. Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim

Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim. Dzika plaża naturystów w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim stała się najgłośniejszym kąpieliskiem w województwie łódzkim. Wszystko przez naturystów, którzy tutaj przyjeżdżają poopalać się. Jak będzie tego lata? Poprzednio w weekendy na plaży miłośników naturyzmu było często ponad 200. Przyjeżdżają tu ludzie z Łodzi, Częstochowy, Kielc, Warszawy, Tomaszowa, ale są też mieszkańcy powiatu piotrkowskiego.

Prasówka 2.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Białystok. Wakacyjny saturator dostępny na terenie miasta? Mamy odpowiedź Wodociągów Białostockich

Czy mieszkańcy Białegostoku skorzystają z darmowej wody wprost z saturatora w okresie wakacyjnym? Według rzecznika prasowego Wodociągów Białostockich - i tak, i nie.

📢 Białystok. Otwarto plenerową wystawę na cześć 60-lecia misji Narodowego Instytutu Dziedzictwa (zdjęcia)

1 lipca o godzinie 13 na Rynku Kościuszki przy ulicy Sienkiewicza 4 w Białymstoku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy plenerowej o nazwie "Przyszłym pokoleniom. 60 lat misji Narodowego Instytutu Dziedzictwa". Wydarzeniu towarzyszyła również prezentacja działalności Pracowni Terenowej NID w Białymstoku.

📢 Można już sprawdzać wstępne wyniki tegorocznych egzaminów ósmoklasisty. Jak poradzili sobie uczniowie w Podlaskiem?

Na ten moment od maja czekali uczniowie klas VIII. Dziś 1 lipca, na stronach internetowych CKE zostały opublikowane wstępne wyniki tegorocznych egzaminów ósmoklasisty w tym uczniów z Ukrainy. Jak poradzili sobie uczniowie w Podlaskiem?

📢 Dobra wiadomość dla podróżnych. Polregio przywraca pociąg Białystok - Kowno

Od 1 lipca br., po długotrwałej przerwie spowodowanej epidemią COVID-19, powraca weekendowe połączenie POLREGIO Białystok – Kowno (Kaunas) – Białystok. Jest to jedyne kolejowe połączenie międzynarodowe w północno-wschodniej Polsce.

📢 Poszukiwane rzadkie monety PRL. Te najrzadsze! Ile można dostać za obiegowe monety PRL-u? Kolekcjonerzy są w stanie za nie płacić krocie!

Wartość kolekcjonerska niektórych przedmiotów robi wrażenie zwłaszcza w przypadku pieniędzy, których faktyczne nominały w ogóle by nie sugerowały tak dużej wartości. Dotyczy to w szczególności pieniędzy z PRL-u, które obecnie są warte kilkadziesiąt, a nawet kilkaset razy więcej niż były warte w dniu pojawienia się na rynku. O jakich monetach dokładnie mowa i dlaczego w ogóle są tyle warte? Za jakie monety kolekcjonerzy zapłacą krocie? Zobacz!

📢 Te zabawki z PRL-u były hitem! Znamy ich aktualne ceny! Wciąż są na nie chętni. Sprawdź, czy je masz!

Okres PRL-u w wielu wymiarach był czasem szczególnie tragicznym. Nie brakuje jednak ludzi, którzy z rozrzewnieniem wspominają pewne charakterystyczne elementy dzieciństwa, które przypadało właśnie w tym okresie. Zabawki z PRL-u należą do grona właśnie takich mile zapamiętanych wspomnień, które niektóre firmy próbują przywrócić do życia. Jednak zarówno smak oranżady w proszku, jak i waty cukrowej wydaje się inny teraz i kiedyś. Podobnie jest z zabawkami, które dzisiaj, choć wydają się bardziej zaawansowane, nie są tak „wspaniałe” jak te z czasów PRL-u. Jakiego typu zabawki z poprzedniego systemu są dzisiaj popularne i poszukiwane na aukcjach?

📢 Podwyżki dla wojska 2022. Oto nowe stawki! Nadchodzą poważne zmiany w polskim wojsku! Jakie są aktualne wynagrodzenia żołnierzy w armii?

Polscy żołnierze są szczególnie ważni w dobie kryzysu militarnego na świecie. Dlatego też są wprowadzane kolejne zmiany w budżecie na następne lata. Jednak zarobki żołnierzy w 2022 roku wyraźnie się zwiększyły. Wiele osób obecnie zadaje sobie pytania: co z podwyżkami dla żołnierzy i ile obecnie zarabiają wojskowi w Polsce? Te faktycznie wzrosły dla każdej szarży, począwszy od zwykłego szeregowca, aż po generała. Znamy wysokość niedawnej podwyżki w wojsku. Jak dokładnie wygląda to w przypadku konkretnych stopni w polskiej armii? Zobaczcie pełne zestawienie w naszej galerii!

📢 Te banknoty PRL-u są warte fortunę! Stare banknoty poszukiwane przez wielu kolekcjonerów

Niezwykła wartość kolekcjonerska cechuje wiele starych przedmiotów. W szczególności wyróżnia się tu zarówno stare monety, jak i stare banknoty z PRL-u. Choć jeszcze niedawno ich wartość mogła nie robić wrażenia, dla kolekcjonerów są wiele warte. Można na nich zarobić ogromne pieniądze. Jaka obecnie jest ich wartości i od czego ona zależy? Które banknoty są obecnie najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów? Zobacz!

📢 Nie daj się nabrać. Uważaj przy zakupie tych samochodów. Te auta mają najczęściej cofane liczniki. Sprawdź, które!

Nikt nie chce kupić samochodu, któremu cofnięto licznik. Niestety ciągle przypadki fałszowania stanu licznika ciągle się zdarzają. Jak pokazało badanie CarVertcial, najbardziej narażeni na wybór samochodu z cofniętym licznikiem są ci, którzy decydują się kupić używane niemieckie samochody z segmentu premium. Oto szczegóły!

📢 Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na nie gigantyczne pieniądze. Sprawdź ceny!

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

📢 Wasilków. Mieszkańcy będą mogli uzyskać dofinansowanie do leków. Na jakich zasadach?

Przyjęcie programu umożliwiającego dofinansowanie leków było tematem konferencji zorganizowanej przez burmistrza Wasilkowa. Program będzie funkcjonował w latach 2022-2023. Mieszkańcy będą mogli uzyskać wsparcie do 180 złotych. Program realizował będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wasilkowie.

📢 Białystok. 78. rocznica rozpoczęcia akcji "Burza". Wydarzenie uczczono od pomnikiem żołnierzy AK w Białymstoku (zdjęcia)

Symbolicznie 1 lipca (piątek) białostocki Okręg Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej zorganizował obchody 78. rocznicy rozpoczęcia akcji "Burza". Pod pomnikiem żołnierzy AK w Białymstoku pojawili się przedstawiciele władz wojewódzkich, służb mundurowych oraz IPN.

📢 Upały 2022 MEMY. Sprawdź najbardziej szalone sposoby na upały od internautów [śmieszne obrazki, demotywatory, zabawne zdjęcia] 01.07.2022

Upały 2022 na najlepszych memach. Witamy upały! Internauci traktują oczywiście sprawę z uśmiechem. Zobaczcie najlepsze memy związane z upałami. Zebraliśmy najlepsze memy z czerwca.

📢 Białystok. Atrakcje i wydarzenia kulturalne w pierwszy weekend lipca. Gdzie wybrać się 2 i 3 lipca 2022 r.?

Piknik edukacyjny, koncert chóru, a może przejazd zabytkowymi autobusami wraz z przewodnikiem po terenie miasta? Propozycji na spędzenie pierwszego wakacyjnego weekendu jest wiele. Sprawdź w naszej galerii, co będzie działo się w Białymstoku.

📢 Zabójcy baterii twojego smartfonu. Aplikacje, które błyskawicznie zerują baterię w twoim telefonie

Rynek smartfonów rozwija się w bardzo szybkim tempie. Każdego roku powstaje masa nowych modeli urządzeń mobilnych, które posiadają coraz większe i pojemniejsze baterie. Często jednak nie czuć różnicy, ponieważ wiele wymagających programów i funkcji w jednej chwili wyczerpuje energię naszego sprzętu. Zobacz, które z nich najmocniej skracają czas pracy smartfonu.

📢 Młodzieżowy futbol. Znakomita postawa Podlasian na mistrzostwach Polski U-14. Finał w zasięgu ręki

Bardzo dobrze w turnieju finałowym Pucharu im. Kazimierza Dejny spisuje się reprezentacja naszego województwa. Podlasianie są liderami swoje grupy i mają duże szanse na finał.

📢 Wyłączenia prądu w Białymstoku. Zobacz tygodniowy HARMONOGRAM przerw w dostawie energii [01.07-8.07.2022 r.]

Na jakich ulicach i w których budynkach w Białymstoku zabraknie energii elektrycznej w naszych domach? Publikujemy tygodniowy wykaz konkretnych ulic i numerów budynków oraz godzin, w których zabraknie prądu.

📢 Wasilków. Burmistrz bez wotum zaufania, skwitowania budżetu i absolutorium za 2021 rok (zdjęcia)

Radni nie mieli litości dla burmistrza. Zagłosowali 3xNie. Uznali, że nie ma podstaw, by burmistrz Wasilkowa Adrian Łuckiewicz otrzymał od nich wotum zaufania, skwitowanie wykonania budżetu i absolutorium za 2021 rok.

📢 Jagiellonia Białystok. Sparing z Chojniczanką na koniec obozu w Opalenicy

Jagiellonia Białystok kończy obóz przygotowawczy w Opalenicy. Ostatnim akordem zgrupowania będzie sobotni sparing z beniaminkiem I ligi - Chojniczanką Chojnice.

📢 Soda oczyszczona zwalczy mrówki, mszyce mączliki i chwasty. Ten środek jest tani, skuteczny i łatwo dostępny. Przepis na oprysk z sody

Soda oczyszczona to powszechnie dostępny i tani środek, który jest skuteczny w zwalczaniu mszyc i tzw. białych muszek oraz niektórych chorób roślin. Pomoże pozbyć się chwastów z chodnika, a także przedłuży trwałość kwiatów ciętych w wazonie. Właściwości sody sprawiają, że ma wiele zastosowań w ogrodzie, jednak trzeba przestrzegać pewnych zasad. Bo soda, choć naturalna, a nawet jadalna, może również zaszkodzić. Radzimy, jak zrobić oprysk z sody na mszyce i jak jeszcze wykorzystać ją z pożytkiem dla ogrodu.

📢 Tych piłkarzy też nie zobaczymy w Ekstraklasie? Spodziewane transfery

Regularnie co okienko z PKO Ekstraklasy odchodzą najlepsi i wyróżniający się zawodnicy. Na dwa tygodnie przed startem nowego sezonu kluby zdążyli opuścić Jakub Kamiński, Pelle van Amersfoort, Łukasz Poręba, Wojciech Golla, Rafał Strączek, Przemysław Wiśniewski czy Pedro Tiba. A to nie koniec pożegnań. Przedstawiamy listę spodziewanych rozstań.

📢 Uroczysty koncert z okazji 25-lecia Uniwersytetu w Białymstoku. Przyznano tytuły ambasadorów UWB (zdjęcia)

W czwartek (30 czerwca) odbył się uroczysty koncert z okazji 25-lecia Uniwersytetu w Białymstoku. Wydarzenie odbyło się w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej. Podczas koncertu przyznano 8 tytułów "Ambasador Uniwersytetu w Białymstoku". Wydarzenie uświetnił występ absolwentki uczelni Karoliny Cichej.

📢 Miss Polonia 2021/2022 Krystyna Sokołowska odebrała samochód. To nagroda za wygraną w konkursie piękności (zdjęcia)

W czwartek (30.06.2022) we Wrocławiu w siedzibie JustBuyIt - Partnera Generalnego konkursu Miss Polonia odbył się odbiór samochodu marki Fiat 500 przez pochodząca z Białegostoku tegoroczną Miss Polonia Krystynę Sokołowską!

📢 Goniądz. 53-letni mężczyzna utonął w Biebrzy. Pod wodą znajdował się pół godziny!

W Goniądzu w rzece Biebrza utonął mężczyzna

📢 Ile zarabiają pracownicy służby zdrowia? Wynagrodzenia lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych 1.07.2022

Zmiana wynikająca z Polskiego Ładu od 1 lipca 2022 roku wpłynie również na wynagrodzenia pracowników służby zdrowia. Lekarze, pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, sanitariusze będą zarabiać więcej. Ile obecnie zarabiają pracownicy służby zdrowia? Od 1 lipca 2022 r. zaczną obowiązywać nowe stawki płac dla medyków i pozostałych pracowników ochrony zdrowia. Sprawdź, ile wzrosną pensje medyków. Oto tabele wyliczeń.

📢 Kryształy z PRL-u warte fortunę. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić kilkanaście tysięcy zł. Wazony i szkło drogie jak nigdy 1.07.2022

Te rzeczy nigdy nie były takie drogie. Sprawdź, ile kosztują szkła, wazony i talerze z czasów PRL-u. Cenne szkła i naczynia z tego okresu można znaleźć na stronie internetowej OLX.pl. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie kilkanaście tysięcy złotych. Sprawdź, czy masz je w domu, to są prawdziwe skarby.

📢 Pięć lat temu płonęła katedra w Gorzowie. Co wyciągnięto wtedy z kapsuły czasu? Jakie przesłanie zostawili Niemcy?

Pięć lat temu w ogniu stanęła wieża katedry w Gorzowie. Kilkanaście dni później otworzono zdemontowaną wtedy z wieży tubę z kapsułą czasu. W wydanej książce o katedrze po raz pierwszy opublikowano polskie tłumaczenia znalezionych tam dokumentów.

📢 Deszcz, burze i ulewy w wakacje 2022. Internauci śmieją się z niepogody. Zobacz DESZCZOWE MEMY (1.07.2022)

Burza i deszcz w wakacje? Nie łam się. Internauci ruszają z pomocą. Memy o niepogodzie wyrastają jak grzyby po deszczu. Szczególnie w lipcu, gdy po słonecznych tygodniach przez województwo przechodzą ulewy. Mamy nadzieję, że przygotowane memy o deszczu dadzą Wam choć odrobinę radości podczas tej niepogody.

📢 Od 1 lipca obowiązywać będzie wakacyjna korekta rozkładu jazdy miejskich autobusów

Białostocka Komunikacja Miejska opublikowała wakacyjny rozkład jazdy dla miejskich autobusów. Zmiany obowiązywać będą od 1 lipca i potrwają do końca sierpnia. Korekta dotyczyć będzie 15 połączeń autobusowych.

📢 Od 1 lipca będzie można zwiedzić najstarszy zabytek Białegostoku. Stary kościół farny zostanie otwarty dla zwiedzających

Najstarszy zabytek Białegostoku otwiera się dla zwiedzających. Stary kościół farny, czyli obiekt wybudowany w pierwszej połowie XVII wieku dostępny będzie dla okolicznej społeczności od 1 lipca do 30 września.

📢 Ulica Sławińskiego w Białymstoku regularnie zalewana. Remont nie rozwiązał problemu, ale miasto ma plan (zdjęcia)

Remont ulicy Sławińskiego w Białymstoku miał rozwiązać problem zalewania jej po opadach deszczu. Jednak w trakcie prac okazało się, że to na nic. Miasto ma pomysł jak rozwiązać problem.

📢 Ta córka umie prawie wszystko. A jak nie umie, to w każdej chwili może się nauczyć

Ma mnóstwo pomysłów, które czasem wydają się szalone. Większość realizuje. Bo to sprawia, że czuje się szczęśliwa: majsterkuje, odnawia stare meble i pomaga ludziom. Patrycja Niewińska-Bielawska została nagrodzona w naszej akcji Kobieca Twarz Regionu w kategorii „Córka”.

📢 Podlaskie firmy po pandemii. Promotech walczy o rynek i zwiększa sprzedaż swoich wyrobów

Białostocki Promotech utrzymuje wysoki poziom sprzedaży, mimo niepewnej sytuacji gospodarczej. Na koniec maja przychody firmy sięgały prawie 31 mln zł, a plan na koniec tego roku zakłada osiągnięcie 75 mln zł (wzrost o 3 mln rok do roku).

📢 Niewodnica Nargilewska-Kolonia. Pożar domu i stolarni gasiło pięć zastępów (zdjęcia)

W nocy w Niewodnicy Nargilewskiej wybuchł pożar. Zapalił się dom i przyległy do niego warsztat stolarski.

📢 Wakacyjne memy 2022. Jak Polacy spędzają wakacje i jak radzą sobie z upałami?

Wakacje 2022 to okazja do spojrzenia na urlop w krzywym zwierciadle. Przygotowaliśmy dla Was najlepsze wakacyjne memy. Przejrzyjcie galerię.

📢 Dodatkowe etaty w podlaskiej policji. Powód – sytuacja na polsko-białoruskiej granicy

Ile osób może zostać przyjętych w tym roku do służby w podlaskiej policji? Jakie muszą spełnić kryteria? Na jakie warunki mogą liczyć? O tym w rozmowie z mł. insp. Pawłem Maciejukiem, naczelnikiem Wydziału Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej w KWP w Białymstoku.

📢 Tak w klubach spędzają czas piękne dziewczyny. Jak wyglądają weekendowe imprezy? Gdzie warto się wybrać? (zdjęcia)

Przed nami kolejny gorący weekend w białostockich klubach. Zanim wybierzecie się na imprezę, zobaczcie, gdzie najlepiej bawili się klubowicze w zeszłym tygodniu. Białostockie lokale pochwaliły się zdjęciami z organizowanych przez siebie wydarzeń.

📢 Białystok. Konfederacja domaga się od rządu, by zajął stanowisko w sprawie wywiadu ambasadora Ukrainy w Niemczech

Konfederacja domaga się, by rząd zażądał oficjalnych przeprosin od Ukrainy za słowa jej ambasadora w Niemczech o zbrodniach UPA.

📢 Otwarcie Konsulatu Honorowego Republiki Serbii w Białymstoku (zdjęcia)

Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Serbii w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Konsul Honorowy Republiki Serbii w Białymstoku w środę (29.06) uroczyście otworzyli Konsulat Republiki Serbii w stolicy województwa podlaskiego. Celem działania placówki jest zbliżenie narodów polskiego i serbskiego - zacieśnienie współpracy gospodarczej i kulturalnej. W wydarzeniu wziął udział wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.

📢 Białystok. Nowy park kieszonkowy. Z ogrodem deszczowym. Przy ulicy Andersa (zdjęcia)

Miejsce do wypoczynku na trawie, ogród deszczowy, huśtawki oraz dużo zieleni. Tak wygląda nowy park kieszonkowy w Białymstoku, którego budowa właśnie się zakończyła. Jest to niewielka przestrzeń umożliwiająca mieszkańcom wypoczynek i kontakt z naturą blisko domu.

📢 Potężne osłabienia w Jagiellonii. Taras Romanczuk, Miłosz Matysik, Juan Camara i Kacper Tabiś nie zagrają z Piastem

Złe wieści z Jagiellonii Białystok. Z powodu kontuzji, wymagających przynajmniej kilkutygodniowego leczenia, z gry wyłączeni są Taras Romanczuk, Miłosz Matysik i Juan Camara, a Kacper Tabiś wróci na boisko za około pół roku.

📢 Transfery. Jagiellonia Białystok może stracić kolejnego piłkarza. Xavier Dziekoński na celowniku Rakowa Częstochowa

Xavier Dziekoński może opuścić Jagiellonię Białystok. Młodego bramkarza chce pozyskać zdobywca Pucharu Polski i wicemistrz kraju - Raków Częstochowa.

📢 Przedstawiciele powiatu białostockiego uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Smaków na Wielkim Gościńcu Litewskim

Sok z buraka kiszonego, pesto z pokrzywy i wiele innych smakołyków podlaskich producentów było prezentowanych podczas w Międzynarodowym Turnieju Smaków na Szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego.

📢 Pokaz mody w Domu Kultury „Śródmieście”. Warsztaty prowadzili znani projektanci

Uczestnicy pracowali pod okiem znakomitych projektantów mody – m.in. Barbary Piekut czy Jakuba Bartnika. Kreacje stworzone w ramach Warsztatów Projektowania Ubioru Artystycznego zaprezentowali we wtorek (28.06) w Domu Kultury „Śródmieście”.

📢 FIFA 23 - znamy datę premiery! Cena, licencje, zmiana nazwy i wszystko, co wiemy o kolejnej grze piłkarskiej od EA Sports

FIFA to jedna z najpopularniejszych marek gier piłkarskich na całym świecie. Co roku deweloperzy z EA dodają do gry nowe, często rewolucyjne funkcje oraz usprawniają te już istniejące. Wyciekły już również informacje na temat daty premiery. Zobacz, co wiemy o kolejnej grze z serii i czym będzie się charakteryzować EA Sports FIFA 23.

📢 Podlaskie. Ruszyły prace nad barierą elektroniczną zapory. Premier w Kuźnicy [zdjęcia, wideo]

W czwartek Kuźnicę wizytował premier Mateusz Morawiecki, który spotkał się między innymi z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Praktycznie już na całej zaplanowanej długości granicy polsko-białoruskiej istnieje fizyczna zapora. Rozpoczynają się prace nad barierą elektroniczną.

📢 Białystok pod wodą. Rok temu wielka ulewa sparaliżowała miasto. Zobacz zdjęcia

1 lipca 2021 roku przez Białystok przeszła burza z silną ulewą. Doszło do lokalnych podtopień. W skutek intensywnych opadów woda zaczęła wdzierać się m.in. do pomieszczeń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, zalanych zostało też wiele ulic i posesji.

📢 Więźniowie z białostockiego aresztu będą pracować w lasach

We wtorek podpisana została umowa pomiędzy Aresztem Śledczym w Białymstoku a Nadleśnictwem Dojlidy, dotycząca zatrudnienia osadzonych.

📢 Kołodno. Wypadek na szutrowej drodze. Auto zderzyło się czołowo z drzewem (zdjęcia)

Na miejscu obok strażaków pojawiła się policja i pogotowie.

📢 Koniec zakazu przebywania przy granicy od 1 lipca. Te zabytki i ciekawe miejsca w woj. podlaskim znowu są dostępne dla turystów!

Turyści w końcu mogą zwiedzać całe województwo podlaskie, ale czy wiecie które ciekawe miejscówki były przez wiele miesięcy niedostępne? Wybraliśmy kilka z nich.

📢 Podlaskie wędliny. Najlepsze tradycyjne kiełbasy i wyroby masarskie: wędzone, pieczone, pasztety. Gdzie je kupić i jak zamówić?

Podlaskie wędliny tworzone według rodzinnych receptur zaspokoją gusta największych miłośników mięsa. Produkowane są z pasją, z najlepszych składników i bez zbędnych ulepszaczy. Zobacz zestawienie podlaskich producentów wędlin, którzy spełniają rygorystyczne normy.

📢 Wypadek na trasie Bielsk Podlaski - Narew. Czołowe zderzenie dwóch osobówek

Kierująca alfą romeo trafiła do szpitala.

📢 Białystok. Kar od półtora do 2,5 roku więzienia żąda prokurator dla 3 mężczyzn oskarżonych o udział w oszustwie "na policjanta" (zdjęcia)

Oskarżeni tłumaczą, że nie byli świadomi, w jakim procederze uczestniczą i chcą uniewinnienia. Prokurator, że czyny, których się dopuścili są wyjątkowo szkodliwe społecznie i zasługują na adekwatną karę. Wyrok sądu za dwa tygodnie.

📢 Jedyny taki tor w województwie podlaskim. W Wasilkowie powstaje Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Już 27 lipca mieszkańcy Białegostoku, Wasilkowa i okolic będą mieli możliwość skorzystać z jedynego takiego w tej części Polski toru, który będzie przeznaczony do doskonalenia techniki jazdy w warunkach ekstremalnych.

📢 Dni Łap 2022. Koncerty, konkursy, czy warsztaty tańca dla publiczności. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki

Mnóstwo zabawy i miłych wrażeń czeka na tych, którzy wybiorą się w niedzielę 3 lipca, na festyn z okazji Dni Łap 2022. Tego dnia będzie można m.in. podziwiać artystów, grupy taneczne i muzyczne działające przy Domu Kultury w Łapach, czy skosztować lokalnych produktów. Przewidziano również konkursy, warsztaty, zaś gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki.

📢 Plażowanie w Białymstoku i regionie 15 lat temu. Zobacz jak zmieniły się kąpieliska i plażowa moda [ZDJĘCIA]

Gdy świeci słońce plaże w naszym regionie zawsze przeżywają oblężenie. A jak bywało kiedyś? Cofnijcie się razem z nami o 10 - 15 lat i zobaczcie jak wtedy wyglądały plaże w Białymstoku, Supraślu, Nowodworcach, Czarnej Białostockiej, Gródku i Wasilkowie oraz jaka panowała wtedy plażowa moda. Może znajdziecie siebie na zdjęciach?

📢 Jagiellonia Białystok. Klub i kibice chcą pobić rekord sprzedaży karnetów

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Jagiellonii w sezonie 2022/23. Przy okazji pojawiły się ciekawe inicjatywy białostockiego klubu i jego sympatyków.

📢 Ciechanowiec. Puszczanie wianków, koncerty, regionalne potrawy. Zobacz jak świętowano Noc Świętojańską

Po raz kolejny obchodzono Noc Świętojańską w Ciechanowcu. Na przybyłych gości czekało wicie i puszczanie wianków, koncerty zespołów, regionalne potrawy oraz wiele innych atrakcji skierowanych do dzieci i dorosłych. Organizatorami ciechanowieckiej Nocy Świętojańskiej byli Burmistrz Ciechanowca oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

📢 Podlaska KAS udaremniła przemyt kontrabandy o wartości 11 mln zł (zdjęcia)

Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) udaremniła przemyt 750 tys. paczek papierosów. Nielegalny towar był ukryty w kazachskiej ciężarówce wiozącej panele dźwiękochłonne. Przemytnikowi grozi kara pobawienia wolności do 10 lat. Wartość przechwyconej przez KAS kontrabandy to ponad 11 mln zł.

📢 Przewalanka. Wypadek na DK8. Strażacy wycinali rannego kierowcę, którzy zderzył się z ciężarówką (zdjęcia)

Wypadek w Przewalance na krajowej ósemce relacji Białystok - Augustów. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Rannego kierowcę wycinali strażacy.

📢 Białystok. W mieście jest 106 wiaduktów, tuneli, estakad i mostów. Remont jednego z nich dobiegł końca

1,35 mln zł kosztowała przebudowa mostu w Ogrodzie Branickich. Obecnie trwa odbiór obiektu. Ma być udostępniony pod koniec lipca.

📢 "To będą duże podwyżki. Niestety, już zjadła je inflacja". Od lipca więcej pieniędzy na wypłaty dla medyków

Na ten dzień czekali i lekarze, i pielęgniarki, i przedstawiciele innych zawodów medycznych. Od 1 lipca mają zarabiać więcej. I to dużo więcej, bo pensje w szpitalach mają wzrosnąć nawet o tysiąc czy dwa zł. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni: - Rok temu to byłyby naprawdę duże pieniądze. Dziś te podwyżki pochłania inflacja - zauważa Agnieszka Olchin, przewodnicząca Regionu Podlaskiego OZZPiP.

📢 Białystok. Zmiany organizacyjne w podlaskich strukturach PiS. Wicepremier Jacek Sasin opiekunem partyjnym regionu

Wicepremier Jacek Sasin będzie od 1 lipca opiekunem wojewódzkim podlaskich struktur PiS. Będzie trzech nowych pełnomocników okręgowych: marszałka Artura Kosickiego, posła Kazimierza Gwiazdowskiego i senatora Jacka Boguckiego. Reforma ma umocnić strukturę partii dostosowaną do senackich okręgów wyborczych.

📢 Rolnicy. Podlasie. Andrzej znowu ma nowy sprzęt. To maszyna idealna

Park maszynowy gospodarstwa Gienka i Andrzeja z Plutycz, czyli bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie, ciągle rozrasta się. Niedawno Andrzej odbierał nową kosiarkę, a teraz zakupił przetrząsacz do siana.

📢 Odlotowe Suwałki. Akrobacje pilotów zapierały dech w piersiach

Jedno z najbardziej spektakularnych i niecodziennych widowisk w północno-wschodniej Polsce miało miejsce w niedzielę w Suwałkach. Publiczność mogła oglądać podniebny akrobacje samolotów w wykonaniu najlepszych pilotów i zespołów akrobacyjnych z Polski oraz Litwy.

📢 Rolnicy. Podlasie. Bohater znanego programu podejrzany o kradzież sianokiszonki. Próba skazania skończyła się niepowodzeniem

We wtorek białostocki sąd miał zająć się wnioskiem Kamila T. o dobrowolne poddanie się karze. Pokrzywdzony nie zgadza się jednak na karę zaproponowaną przez prokuratora. Będzie normalny proces.

📢 Białystok. Licytacje w skarbówce. Do kupienia osobówki i bus w dobrej cenie (28.06.2022)

Podlaskie Urzędy Skarbowe ogłosiły kolejne przetargi na auta. Przedstawiamy zdjęcia oraz ceny oferowanych pojazdów.

📢 Białystok. Radni nie dali zielonego światła do kolejnych bloków przy ul. Jurowieckiej. Zablokowali 35-metrowe budynki

Radni zablokowali pomysł prezydenta. Nie zgodzili się na 35-metrowe bloki w miejscu zajezdni autobusowej Komunalnego Zakładu Komunikacyjnego przy Jurowieckiej. Spółka miejska planuje przenieść się w rejon ulicy Zacisze.

📢 Pow. moniecki. Ukradł paliwo i 40 km uciekał przed policją. Wpadł, bo ugrzązł w bagnie, a potem wystraszył się... drona (zdjęcia)

Policyjny dron wypłoszył uciekinierów ukrywających się w zaroślach. Okazało się, że 29-letni kierowca fiata miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a 24-letnia pasażerka marihuanę. Oboje usłyszeli zarzuty.

📢 Białystok. Kasia i Mateusz dostarczą fit smakołyki prosto do domu. Nowatorskie rozwiązanie białostockiej firmy

Dojadą tam, gdzie nie dotrze samochód. W dodatku są dość szybkie, ekologiczne i oszczędne. Kasia i Mateusz to dwa roboty. W poniedziałek wyruszyły w pierwszą trasę po Białymstoku.

📢 Białystok. Białostockie pary świętowały złote gody

Medal Prezydenta RP otrzymały białostockie małżeństwa, które przeżyły 50 lat w jednym związku.

📢 Rolnicy. Podlasie. Bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie na wystawie w Szepietowie. Czyje zwierzęta wyróżnione?

W ostatni weekend czerwca w Szepietowie odbyła się XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Wśród wystawców zwierząt byli między innymi bohaterowie popularnego serialu Rolnicy. Podlasie. Zwierzęta niektórych z nich zostały nawet wyróżnione.

📢 Hospicjum w Makówce już z kontraktem od NFZ. Pierwszych pacjentów przyjmie już w piątek (zdjęcia)

Są już łóżka, pościel, potrzebny sprzęt medyczny i pracownicy, którzy zajmą się chorymi. W hospicjum w Makówce zaczyna działać pierwsze wykończone skrzydło. Miejsc jest tam dla 18 pacjentów, ale NFZ podpisał kontrakt tylko na 10 łóżek.

📢 Starsi, młodsi, rodziny z dziećmi, czy zakochane pary wirowały w tańcu. Potańcówka miejska zakończyła Dni Miasta Białegostoku (zdjęcia)

Miłośnicy tanecznej zabawy pod chmurką chętnie przybyli do ogrodu Pałacu Branickich. Na niedzielnej (26.06) potańcówce przy utworach zespołu Akustyczni, bawiły się setki białostoczan.

📢 Bargłów Dworny. Wypadek śmiertelny motocyklisty. Mężczyzna zginął podczas wyprzedzania (zdjęcia)

Tragiczny wypadek motocyklisty miał miejsce w gminie Bargłów Kościelny w powiecie augustowskim.

📢 Miasto uspokaja kupców z targowiska przy Kawaleryjskiej. Bazar będzie się rozwijał. Powstanie druga giełda rolno-towarowa w Białymstoku

Giełda staroci, ale też giełda owocowo-warzywna. Tak miasto chce tchnąć nowe życie w targowisko przy Kawaleryjskiej. Cieszą się z tego kupcy. Mają nadzieję, że w końcu przestaną pojawiać się dezinformacje o likwidacji miejskiego bazaru

📢 S61. Odcinek Szczuczyn-Ełk Południe. Ostatnia prosta prac na kolejnym odcinku drogi Via Baltica

Odcinek o długości prawie 24 kilometrów od Szczuczyna do węzła Ełk Południe to dziewiczy fragment drogi ekspresowej S61, a zarazem trasy Via Baltica. Od marca 2020 roku buduje go konsorcjum trzech firm. Zobacz, co zrobiono do tej pory. Drogowcy udostępnili - zarówno z lotu ptaka, jak - i z ziemi - zdjęcia obrazujące zaawansowanie prac w czerwcu 2022 roku.

📢 Tykocin. Śmiertelny wypadek na rzece Narew. Zginął mężczyzna, który wypadł z pontonu (zdjęcia)

Tragiczny wypadek na Narwi w Tykocinie. Utonął jeden z mężczyzn, którzy w nocy wypłynęli pontonem na rzekę

📢 Rolnicy. Podlasie. Tak mieszkają Gienek i Emilka. Zobacz najnowsze zdjęcia z lotu ptaka. Plutycze i Ranczo Laszki nie kryją żadnych tajemnic

Tak mieszkają Gienek Onopiuk i Emilia Korolczuk. Bohaterowie programu Rolnicy. Podlasie są ulubieńcami publiczności. Odwiedziliśmy ich w ich gospodarstwach. Zarówno Emilka, jak i Gienek są bardzo naturalni, cechuje ich pogoda ducha i szczerość. Te cechy doceniają widzowie show, emitowanego na kanale Focus TV. Zobaczcie ich domy!

📢 W Białymstoku jest już 11 konsulatów, a będzie ich jeszcze więcej. Zobacz gdzie mają siedzibę i kto pełni funkcję konsulów [LISTA][ZDJĘCIA]

W Białymstoku jest jeden konsulat generalny i chodzi tu o placówkę Białorusi. Nie każdy białostoczanin zdaje sobie sprawę z tego, że w stolicy Podlasia istnieje szereg konsulatów honorowych. Od czwartku jest ich dziesięć (23.06) , a za tydzień swoją działalność zacznie kolejny.

📢 Podlaskie miody. Najlepsze tradycyjne wyroby pszczelarskie. Gdzie je kupić i jak zamówić? Oni nie "chrzczą" miodu i kochają pszczoły

Podlaskie miody cieszą się dużym uznaniem wśród miłośników tego słodkiego rarytasu. Lipowe, gryczane, wielokwiatowe, mniszkowe czy malinowe - wybór jest ogromny. Które są tradycyjne, "niechrzczone" i wytwarzane z pasji i miłości do pszczół? Zobacz zestawienie podlaskich producentów miodu i produktów pszczelarskich, którzy spełniają rygorystyczne normy.

📢 Miss Polonia 2021/2022. Krystyna Sokołowska - zobacz prywatne zdjęcia najpiękniejszej Polki [ZDJĘCIA]

Finałowa gala Miss Polonia 2021/2022 odbyła się w piątek (28.05) w hali OSiR we Włocławku. Do rywalizacji przystąpiło 20 najładniejszych pań w kraju wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Nowa królowa piękności - Krystyna Sokołowska - oprócz bursztynowej korony i tytułu otrzyma jeszcze samochód oraz kartę paliwową ważną dwa lata.

📢 Egzamin ósmoklasisty 2022: Język angielski. Pytania, odpowiedzi, arkusze CKE. Co było na teście 8-klasisty z angielskiego [26.05.2022]

Egzamin ósmoklasisty 2022. Język angielski jest trzecim przedmiotem, jaki zdają w tym roku ósmoklasiści podczas egzaminów kończących edukację w szkołach podstawowych. Uczniowie zasiedli w salach egzaminacyjnych punktualnie o godz. 9 i spędzą tam półtorej godziny, walcząc o jak najlepszy wynik na świadectwie. Co było na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego? Jakie były pytania? Na naszej stronie sprawdzisz arkusze z języka angielskiego, jak tylko opublikuje je CKE.

📢 Egzamin ósmoklasisty 2022: Język polski. Arkusze CKE, pytania i odpowiedzi. Co było na teście 8-klasisty z języka polskiego? [24.05.2022]

Egzamin ósmoklasisty 2022. Język polski jest pierwszym przedmiotem, który zdawali we wtorek uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych w 2022. Egzamin rozpoczął się we wtorek 24 maja 2022 o godz. 9. Jakie były pytania i które odpowiedzi były prawidłowe? Czy w tym roku były przecieki przed egzaminem ósmoklasisty? Co było na teście ósmoklasisty 2022 roku? Arkusze CKE znajdziecie w tym artykule!

📢 Kobiety poszukiwane przez podlaską policję. Uważaj na te przestępczynie. Niektóre są niebezpieczne. Zobacz zdjęcia i rysopisy!

Są oskarżone o takie przestępstwa jak rozbój, kradzież, oszustwo, przemyt, sprzedaż narkotyków, a nawet szpiegostwo. Obejrzyj galerię poszukiwanych i jeśli którąś rozpoznajesz, powiadom podlaską policję. Nie daj się zwieść - płeć piękna może być także niebezpieczna.

📢 Najlepsze fryzury dla 50-latki i 60-latki. Sprawdź cięcia, które odmładzają. W 2022 roku to modne trendy dla kobiet dojrzałych 13.05.2022

Najlepsze i modne fryzury dla dojrzałych kobiet w 2022 roku. Zobacz, jakie są obecnie trendy dla kobiet w wieku 50-60 lat. Jakie cięcia są obecnie pożądane? Jaki kolor włosów warto mieć w 2022 roku? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

📢 UŚMIECH DZIECKA Wybieramy dzieci na okładkę gazety - głosowanie trwa. Czeka mnóstwo nagród!

Z tej okazji Dnia Dziecka stworzyliśmy wielką galerię pełnych uśmiechu zdjęć dzieci naszych Czytelników. Spośród nich wybierzemy maluchy, które trafią na okładkę. Czeka mnóstwo wspaniałych nagród, a wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz główna nagroda - wycieczka do Paryża i do Disneylandu.

📢 Rolnicy. Podlasie. Odważne zdjęcia pani weterynarz, bohaterki serialu. "Nigdy nie czułam się tak kobieco"

Agnieszka Michcik to lekarz weterynarii, która czasami pojawia się w serialu Rolnicy. Podlasie. Sympatyczna pani doktor zdobyła uznanie fanów produkcji Focus TV fachowością oraz miłością do zwierząt. Niedawno kobieta pochwaliła się w sieci niecodzienną sesją zdjęciową.

📢 Podlaska motoryzacja i technologia to stan umysłu. Najnowsze i najśmieszniejsze memy o Podlasiu i Podlasianach (26.03.2022)

Najśmieszniejsze memy o Podlasiu i Podlasianach 26.03.2022. Zobacz jak Nienormalny Białystok przedstawia stereotypy, które krążą w Internecie, a dotyczą województwa podlaskiego i jego mieszkańców. Najnowszy hit to memy o podlaskiej motoryzacji.

📢 Najlepsze memy wakacyjne o upałach i radzeniu sobie w gorące dni lipca (zdjęcia)

Jak przetrwać upał? Jakie są sposoby na upały? Jak ochłodzić się w upał? Te i podobne im pytania zadają sobie obecnie tysiące Polaków. Specjalnie dla nich przedstawiamy 50 sposobów na przetrwanie upału znalezionych w Internecie. Oczywiście z przymrużeniem oka. Zobaczcie jakie wakacyjne memy o upałach zrobili Internauci!

📢 Upały w Polsce. Memy! Internauci śmieją się z wysokich temperatur. Upały w krzywym zwierciadle [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

Upały w Polsce nie ustają. Wysokie temperatury mogą dać się we znaki. Internauci jak zwykle komentują wysokie temperatury i przedstawiają je w krzywym zwierciadle. Upał w Polsce dokucza wszystkim. Internauci wzięli sprawy w swoje ręce [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY]

📢 Upały 2020 MEMY. Najśmieszniejsze memy, czyli upały w Polsce, najlepsze obrazki. Upał w memach to jest to [24.08.2020]

W wakacje 2020 upały dają się wszystkim we znaki. Internauci nie ustają w tworzeniu zabawnych komentarzy do sytuacji w pogodzie w Polsce. Zobacz najlepsze memy o upałach w Polsce. Najśmieszniejsze obrazki i najzabawniejsze teksty spod znaku "upały 2020 MEMY" zebraliśmy przeszukując Internet. I prosimy - pamiętajcie o piciu dużych ilości niegazowanej wody. Żeby nawodnić organizm i nie zakrztusić się ze śmiechu podczas oglądania produkcji Internautów

📢 Piękno w stylu topless. Moda na topless, tolerancja nagości, emancypacja czy przyjemność bez ograniczeń? [ZDJĘCIA]

Opalanie się topless dawno już wyszło z mody, ale w latach 70. i 80. XX wieku było symbolem wyzwolenia kobiet, oznaką emancypacji i źródłem inspiracji dla wielu pań. Rewolucja plażowa dotarła do Polski, kiedy na ekrany kinowe wszedł film „I Bóg stworzył kobietę” z Brigitte Bardot w roli głównej, francuską seksbombą, która stała się obiektem pożądania milionów mężczyzn i niechęci kobiet na całym świecie.

📢 Gdzie jest burza? 10.07.2020. Radar burzowy online. Białystok zalany po burzy. Ulica Sławińskiego znów jak jezioro (zdjęcia)

Ostrzeżenia IMGW, radar burzowy online, mapa burz i opadów. Zobacz gdzie jest burza na żywo i dla których powiatów w województwie podlaskim wydano ostrzeżenia

📢 Rachunek sumienia dla dorosłych przed spowiedzią. Jak przeprowadzić rachunek sumienia? [PYTANIA, GRZECHY]

Rachunek sumienia przed spowiedzią jest rzeczą konieczną. Wskazują na to warunki dobrej spowiedzi, które znaleźć możemy w Katechizmie Kościoła Katolickiego (KKK). Po co jest rachunek sumienia? Pytania, które w jego trakcie sobie zadamy, mają nam pomóc przygotować się odpowiednio do spowiedzi. Podpowiadamy, jak przeprowadzić rachunek sumienia dla dorosłych.

📢 Tłumy w operze na Wielkich Targach Ślubnych. Pokazy, stoiska, degustacje

Sale bankietowe, salony fryzjerskie, pracownie florystyczne. Z ofertami firm z takich branż można było zapoznać się w niedzielę (8 września) w operze. Odbyły się tam - zorganizowanych przez "Kurier Poranny" - Wielkie Targi Ślubne.

📢 Białystok. Ile punktów trzeba było mieć, żeby dostać się do szkoły? Progi punktowe w białostockich liceach i technikach [ZDJĘCIA] [09.08.19]

Przedstawiamy zestawienie progów punktowych 2019/2020 w liceach i technikach dla absolwentów gimnazjów. Prezentujemy klasy w poszczególnych szkołach, gdzie ten próg był najniższy i najwyższy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jakie znaczenie ma wejście Finlandii i Szwecji do NATO

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie