MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prasówka 20.07.2024 - najważniejsze wydarzenia. Przygotowaliśmy przegląd prasy z wczoraj

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 19.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Mistrzowski start nowego sezonu. Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice 2:0. Gol Francuza w debiucie”?

Prasówka 20.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Mistrzowski start nowego sezonu. Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice 2:0. Gol Francuza w debiucie

W pierwszym meczu nowego sezonu ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała Puszczę Niepołomice 2:0 (0:0). Nie był to łatwy mecz dla Jagiellonii, ale białostoczanie wygrali w pełni zasłużenie. Drugiego gola dla Jagiellonii strzelił debiutujący w żółto-czerwonych barwach Francuz Lamine Diaby-Fadiga.

Nie przegap promocji!

📢 Książki z czasów PRL, które mogą być teraz warte fortunę! Te stare książki są poszukiwane przez kolekcjonerów [20.07.2024]

Masz w domu stare książki z czasów PRL? O takie książki walczą teraz kolekcjonerzy. Być może siedzisz na kopalni złota i nawet o tym nie wiesz! Niektóre stare książki są bardzo cenne - to prawdziwe perełki. Kolekcjonerzy są w stanie zapłacić za nie sporą sumę pieniędzy. Są takie egzemplarze książek, których wartość sięga kilkuset złotych. Jakie tytuły książek osiągają najwyższe ceny? Zobacz teraz w naszej galerii.

📢 W Choroszczy nie będzie budżetu obywatelskiego. Gmina szuka nowej formuły

Nie jest skasowany, ale zawieszony. Gmina Choroszcz szuka nowego pomysłu na budżet obywatelski. Część mieszkańców jest jednak tym zaskoczona.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 20.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Nasz Patronat. Julliet EM Festival i krótka historia idei „Barokowego Białegostoku”. Warto wybrać się na kolejne, festiwalowe wydarzenia

Trwa 16. edycja festiwalu Julliet EM Festival (Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej im. Julitty Sleńdzińskiej) – pierwszej w regionie cyklicznej imprezy poświęconej profesjonalnemu wykonawstwu muzyki dawnej i nawiązującej do barokowej przeszłości miasta. Warto przekonać się co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy.

📢 W Baciutach otwarto nowy tunel pod torami. Ma być szybciej, wygodniej i bezpieczniej

Kierowcy mogą już jeździć pod torami linii kolejowej Warszawa – Białystok. Nowy tunel zastąpił dawny przejazd kolejowo-drogowy.

📢 Wojewódzkie obchody święta Policji w Białymstoku. 105. rocznica utworzenia Policji Państwowej. Awanse, odznaczenia i ślubowanie

W piątek 19 lipca na Rynku Kościuszki w Białymstoku odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji święta Policji. W 2023 roku mija 105. rocznica utworzenia Policji Państwowej. Oficjalne uroczystości były dobrą okazją, aby odznaczyć zasłużonych policjantów oraz osoby wspierające Policję w działaniach. Przyjęto również ślubowanie od nowych policjantów.

📢 Oto Edyta Górniak znalazła fajne miejsce nad morzem. W sieci krążą odważne zdjęcia gwiazdy. Wygląda oszałamiająco! ZDJĘCIA 18.07.2024

Dobrze, że mamy Edytę Górniak. 18.07.2024

📢 Dwie nowe tablice przypomną o białostockim getcie. Będą wmurowane w chodniki

W miejscu dwóch kolejnych bram białostockiego getta pojawią się tablice pamiątkowe. Ich odsłonięcie zaplanowano na 26 lipca.

📢 Obroniona na Uniwersytecie w Białymstoku rozprawa doktorska zdobyła ogólnopolską nagrodę

Rozprawa doktorska obroniona na UwB został nagrodzona w konkursie "Europa i jej bliskie sąsiedztwo”. Jej autorem jest dr Mariusz Tomaszuk.

📢 Miasto Białystok sprzedaje mieszkania i działki. Konkurencyjne ceny

W najbliższym czasie dojdzie do przetargów nieruchomości od miasta Białystok. Do kupienia są mieszkania i działki. Przedstawiamy ceny i szczegóły nieruchomości, które sprzedaje miasto.

📢 Wernisaż malarstwa Magdaleny Talmon już w piątek. Warto wybrać się do Podlaskiego Instytutu Kultury i zobaczyć piękne obrazy artystki

Podlaski Instytut Kultury z wielką przyjemnością zaprasza w piątek, 19 lipca do Galerii PIK (ul. Kilińskiego 8) na wernisaż malarstwa Magdaleny Talmon. Początek spotkania o godz. 18. Będzie można zobaczyć wyjątkowo piękne obrazy i porozmawiać z artystką. Nie może Was zabraknąć, wstęp jest bezpłatny.

📢 Oto ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich. W podwarszawskim Rozalinie Rutkowski ożenił się z Mają Plich ZDJĘCIA 19.07.2024

Krzysztof Rutkowski wziął ślub z Mają Plich w podwarszawskim Rozalinie. Maja i Krzysztof mieli przygotowane aż po cztery kreacje! Krzysztof Junior niósł rodzicom obrączki! Byliśmy na miejscu, zobaczcie zdjęcia z uroczystości!

📢 Uniwersytet w Białymstoku ma nowych prodziekanów. Zobacz, kogo powołano na tę funkcję

Rektor-elekt prof. dr hab. Mariusz Popławski wręczył w środę (17 lipca) powołania prodziekanom wydziałów i dyrektor Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Nowa kadencja rozpocznie się 1 września 2024 roku.

📢 Stołówka na piątkę czyli projekt dla wszystkich, którym zależy na zdrowym żywieniu dzieci. I na tym, by marnowało się mniej jedzenia

Białostocka Fundacja SZAMTO realizuje projekt Stołówka na piątkę. W ubiegłym roku, przy wsparciu miasta Białystok przeprowadzono jego etap pilotażowy. To potwierdziło, jak ważnym i złożonym problemem jest żywienie dzieci w placówkach oświatowych. Dlatego projekt zyskał dalsze publiczne finansowanie oraz wsparcie sponsorów - w tym roku na stołówkowe rewolucje może liczyć kolejnych 10 szkół.

📢 Bierzesz takie leki? Możesz dostać wysypki lub ciężkiej reakcji na słońce. Zobacz, co uwrażliwia skórę na promieniowanie ultrafioletowe

Słońce praży niemiłosiernie, tymczasem promienie UV w połączeniu z niektórymi lekami mogą powodować niepożądane reakcje skórne. Wiele medykamentów działa fotouwrażliwiająco, przez co może wystąpić reakcja alergiczna lub nawet toksyczna. Zobacz, kiedy należy chronić się przed promieniami słonecznymi.

📢 Zderzenie dwóch aut w gminie Knyszyn. Pojazdy wyleciały z drogi

W czwartek wieczorem doszło do zderzenia aut na drodze krajowej numer 65 na wysokości miejscowości Czechowizna w gminie Knyszyn.

📢 Zenek Martyniuk ma piękny ogród. Są rybki i mnóstwo zieleni. Zobacz zdjęcia

Lato to zawsze okres intensywnego koncertowania dla gwiazdy tego formatu co Zenek. Liczne występy i związane z nimi podróże potrafią zmęczyć, a jak odpoczywać to tylko w zieleni! Zenon Martyniuk od lat mieszka w Grabówce pod Białymstokiem. Ma tam piękny dom a przy nim niewielki, choć gustowny ogród. To właśnie tutaj może odpocząć i odprężyć się po trudach koncertowania. Zobaczcie, jak wygląda jego oaza zieleni.

📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 19.07.2024

Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.

📢 Weekend w Białymstoku. Przed nami wiele wydarzeń i atrakcji. Sprawdź, co będzie działo się w mieście i okolicach

Wernisaże, koncerty, a może sportowe emocje? Propozycji na spędzenie weekendu jest mnóstwo. Sprawdź w naszej galerii, co będzie działo się w Białymstoku i okolicach.

📢 Podlascy uczniowie skorzystają z praktycznej nauki zawodu. Fundusze unijne wesprą kształcenie dualne

Do trzech podlaskich szkół branżowych trafi ponad 3,1 mln zł. Kilkuset uczniów będzie miało szansę uczyć się dualnie.

📢 Na działkę przy Wyszyńskiego wejdą archeolodzy. Jest decyzja w sprawie kości

Jest nakaz wykonania badań archeologicznych na działce przy Wyszyńskiego, na której znajdywane są szczątki ludzkie. Decyzję w tej sprawie podpisał już wojewódzki konserwator zabytków.

📢 Trzy, dwa , jeden... zaczynamy! Pierwszy mecz nowego sezonu Jaga zagra z Puszczą Niepołomice

Nowy sezon PKO Ekstraklasy zostanie zainaugurowany na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej w Białymstoku. W pierwszym meczu nowych rozgrywek Jagiellonia Białystok podejmie Puszczę Niepołomice. Początek spotkania w piątek, 19 lipca o godz. 18.

📢 Politechnika Białostocka podsumowała rekrutację na nowy rok akademicki. Poznaliśmy najpopularniejsze kierunki studiów

Prawie 2,8 tys. kandydatów wzięło udział w tegorocznej rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia w Politechnice Białostockiej. Uczelnia ogłosiła, które kierunki cieszyły się największym zainteresowaniem wśród przyszłych studentów.

📢 Podlaskie. Minister rolnictwa spotkał się z rolnikami. Wśród tematów susza, zielony ład, warunki kredytowania czy opłacalność produkcji

W czwartek 18 lipca w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim minister rolnictwa Czesław Siekierski spotkał się z podlaskimi rolnikami, aby porozmawiać o problemach jakie ich trapią. Wśród tematów jakie pojawiły się na spotkaniu były m.in. warunki kredytowania, opłacalność produkcji, rekompensaty za straty poniesione w wyniku suszy czy sytuacja producentów mleka.

📢 Ciekawa wystawa w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Już 1 sierpnia będzie można cofnąć się w czasie i wspomnieć ważne, historyczne wydarzenia

Wystawę "Powstanie warszawskie – Karny – Historie osobiste", zorganizowaną w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego będzie można oglądać w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego. Jej otwarcie planowane jest na 1 sierpnia o godzinie 17, czyli dokładnie w Godzinę "W". Wystawie będzie towarzyszył cykl wydarzeń, który obejmie spotkanie autorskie, koncert i odsłonięcie muralu. Dla najmłodszych przewidziano specjalny program zajęć edukacyjnych.

📢 Lasy Państwowe chcą zmian w moratorium dla Podlasia

Do 4 sierpnia trwają konsultacje w sprawie ewentualnych zmian w obszarach, gdzie ograniczone ma być pozyskiwanie drewna. Może w nich wziąć udział każdy zainteresowany

📢 Baristacja niedługo zniknie z mapy Białegostoku. Lokal zamyka się 31 lipca, po 11 latach działalności. Warto wpaść się pożegnać!

To był pierwszy live Emilii Andrzejewskiej, twórczyni Baristacji. Smutny, bo miejsce zamyka się po 11 latach działalności, ale równocześnie pełen wspomnień i odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytaniach: dlaczego lokal zamyka się po 11 latach działalności i czy to decyzja ostateczna? Jeszcze do końca lipca można przy Sienkiewicza 7 zjeść coś słodkiego i napić się kawy speciality.

📢 W centrum Białegostoku powstała zielona strefa relaksu. Wymyślili ją mieszkańcy

Drewniane ławy, zieleń w donicach, niewielkie – na razie – drzewa. Przy ulicy Lipowej powstała zielona strefa relaksu. To jedna z inicjatyw zrealizowanych w ramach białostockiego budżetu obywatelskiego.

📢 Nowe koszulki Jagiellonii Białystok. Cztery warianty. Jeden kolor zaskakuje

Jagiellonia Białystok przygotowała dla swoich piłkarzy w nowym sezonie cztery komplety strojów. Jest koszulka na puchary europejskie, ligowa, wyjazdowa (drugiego wyboru) i trzeciego wyboru w zaskakującym pistacjowym kolorze. Na Stadionie Miejskim oficjalnie zaprezentowano nowe koszulki, na których widnieją też "logówki" głównych sponsorów.

📢 Najlepsze memy o dzieciństwie w latach 90. Bez telefonów, Facebooka i Instagrama. Pamiętasz to czasy?

Pamiętacie te czasy? Vibovit, karteczki w segregatorach, kolorową oranżadę, która kosztowała 50 groszy, a zrzucali się na nią wszyscy? Teksty mamy: "nie obchodzą mnie wszyscy", "nudzi ci się, to się rozbierz i popilnuj ubrania", "kiedy obiad, jak się ziemniaki ugotuj". Zabawy na podwórku, szaleństwa w kałużach, zawody w graniu w gumę...Odpowiedzi kolegów: "Chyba TY", "Idź na drzewo prostować banany" czy "tylko nie w szczepionkę".

📢 Najdroższe domy w Białymstoku i okolicach. Tak wyglądają rezydencje za miliony

Sprawdziliśmy, jakie domy można kupić w w Białymstoku i okolicach mając do dyspozycji kilka milionów złotych. Rezydencje są ogromne i do tego często otoczone pięknymi ogrodami. Zobaczcie, które z luksusowych domów są aktualnie wystawione na sprzedaż. Te wnętrza robią wrażenie.

📢 Nowe osobówki od wojska. Ruszają nowe przetargi na auta osobowe z Agencji Mienia Wojskowego

Przetargi AMW to wyjątkowe okazje do zakupu wielu przedmiotów w naprawdę okazyjnych cenach. Asortyment jest bardzo szeroki: od ubrań, przez przedmioty codziennego użytku, instrumenty muzyczne, sprzęt warsztatowy i rolniczy aż po samochody. Dziś prezentujemy właśnie jakie auta są aktualnie do wzięcia od wojska.

📢 Tak mieszka Joanna Racewicz. Zajrzyj do luksusowej willi dziennikarki. Piękny dom Joanny Racewicz w prestiżowej okolicy - galeria zdjęć

Joanna Racewicz mieszka w nowoczesnym domu w stolicy, który urządziła z pomocą projektantów. Zaglądamy do luksusowej willi Joanny Racewicz i sprawdzamy, w jakich wnętrzach czuje się najlepiej dziennikarka. Koniecznie zobacz, jak prezentują się wnętrza wyjątkowego domu dziennikarki.

📢 Mariusz Pudzianowski dziękuje Białemustokowi za kulę

Pudzian wie już, że ma „małą kuleczkę” w Białymstoku. Na swoim profilu facebookowym podziękował białostoczanom za docenienie i uhonorowanie w grodzie nad Białą.

📢 Tak mieszka Maciej Stuhr. Zobacz, jak aktor urządził się w lesie. Wyjątkowy dom Macieja Stuhra w pięknej okolicy – galeria zdjęć

Maciej Stuhr porzucił życie w stolicy i uciekł za miasto. Aktor wraz z ukochaną żoną Katarzyną oraz dzieciakami - Stanisławem i Tadeuszem - już na dobre wyprowadził się z Warszawy. Zobacz, gdzie teraz ładuje akumulatory i mieszka Maciej Stuhr. Tak się urządził nieopodal popularnych term syn Jerzego Stuhra.

📢 Mężczyźni o tych imionach są najgorszymi mężami. Mają trudny charakter [LISTA] 18.07.2024

Od początku wydają się wspaniałymi partnerami życiowymi, a po ślubie wszystko diametralnie się zmienia. Co możemy wyczytać z konkretnych imion? Zobacz, jacy mężczyźni muszą się bardzo starać w roli mężów. Potrzeba jednak więcej silnej woli - ci mężczyźni muszą się mocniej starać, aby być dobry mężami. Zobacz listę męskich imion, które mogą świadczyć o trudnym charakterze.

📢 Nasza Akademia Teatralna będzie świętować 50-lecie! Zobacz co i kiedy będzie się działo w białostockiej filii

Nasza Akademia Teatralna ma 50 lat! To wspaniały czas, by świętować. Ta dojrzała, będąca w sile wieku, instytucja może się pochwalić piękną siedzibą, własnym teatrem, plejadą wybitnych ludzi teatru u swego steru, a przede wszystkim setkami wspaniałych absolwentek i absolwentów oraz osób tu pracujących, których łączą przynajmniej dwie rzeczy: wspomnienia z kamienicy przy Sienkiewicza 14 oraz miłość do teatru lalek.

📢 Te kobiety i mężczyźni zaginęli w Polsce. Wciąż nie znamy ich nazwisk. Rozpoznajesz kogoś? Pomóż policji i rodzinom

Kim są ludzie z tych zdjęć? Oto fotografie i i rysopisy osób o nieustalonej tożsamości zgłoszonych do ITAKI. Zdarza się, że np. do szpitala trafiają osoby, które uległy wypadkowi i nie odzyskały przytomności lub są świadome, ale doznały obrażeń, które spowodowały utratę pamięci. Można mu pomóc odzyskać tożsamość!

📢 Podlasianie uciekają na wieś! TOP 20 największych wsi w województwie podlaskim 2024. Jest nowy lider rankingu

Podlaskie wsie zachwycają turystów z całego kraju, ale czy są idealnym miejscem do życia? Okazuje się, że dla wielu Podlasian jak najbardziej. Jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę mieszkańców to niektóre wsie w regionie są większe od małych miast. Zobaczcie ranking 20 największych wsi w województwie podlaskim.

📢 Upały w Białymstoku 20 lat temu. Każdy sobie radził, jak potrafił

Jak wyglądało upalne lato w Białymstoku 20 lat temu? Kto mógł, uciekał nad wodę. Dzieci ciągnęły rodziców na lody ze szczególnym uporem a kierowcy maluchów próbowali walczyć z przegrzaniem silnika jeżdżąc z otwartą klapą. Na ulicach miasta potrafił pojawić się nawet słoń a wszystkie plaże w powiecie przeżywały prawdziwe oblężenie.

📢 Takich cen na licytacjach skarbówki jeszcze nie było. Skoda i chevrolet poniżej 1 tys zł!

W podlaskich urzędach skarbowych można było trafić już różne okazje, ale takich cen wywołania jeszcze nie widzieliśmy. Praktyczne sedany, takie jak Skoda Fabia czy Chevrolet Lacetti, można kupić w już za kilkaset złotych! Jeśli szukasz aut bardziej komfortowych, również znajdziesz tu coś dla siebie. Sprawdźcie daty kolejnych licytacji.

📢 Jak mieszka Szymon Hołownia? Tak się urządził z żoną i córkami marszałek Sejmu. Zobacz imponujący dom Szymona Hołowni – galeria zdjęć

Szymon Hołownia mieszka z dala od miejskiego zgiełku. Nowoczesny dom polityka położony jest w niewielkiej odległości od Warszawy. Tu marszałek sejmu stworzył komfortową przestrzeń do rodzinnego życia. Zobacz, jak się urządził lider Trzeciej Drogi i prowadzący „Mam talent”. Zaglądamy do prywatnego domu Szymona Hołowni, gdzie mieszka z żoną i córkami.

📢 Szczątki ludzkie na Wyszyńskiego. Kolejne odkrycia w centrum miasta. Sprawą zajmie się naczelny rabin Polski

Kolejne kości „wyszły” z ziemi na rogu ulic Wyszyńskiego i Młynowej. Właściciel działki od piątku nie zabezpieczył terenu. – Zmarłym należy się szacunek – nie kryje oburzenia Lucy Lisowska, przedstawicielka gminy żydowskiej na Podlasie.

📢 Nowe okazje od AMW. Wojsko wyprzedaje kosiarki, drewno opałowe a nawet… koparkę

Wojsko z wyprzedażami nie zwalnia nawet w wakacje! Oczywiście trzeba tylko umieć szukać, bo np. polowy aparat do narkozy zainteresuje raczej niewiele osób. Ale w aktualnych przetargach znajdziemy przecież także samochody, kompresory, ogrzewacze, drewno opałowe a nawet.. koparko-ładowarkę. Jedna z oferowanych kosiarek kosztuje tylko 30 zł!

📢 Mają podlaskie korzenie i grali w reprezentacji Polski. Sprawdź, którzy piłkarze z regionu dostąpili zaszczytu gry z orzełkiem na piersi

Euro 2024, z udziałem Polaków z kapitanem Jagi w kadrze, przeszło do historii. Jagiellonia Białystok w końcu została mistrzem Polski. Sprawdziliśmy, w związku z tym, ilu piłkarzy o podlaskich korzeniach dostąpiło zaszczytu gry w kadrze narodowej Polski w piłce nożnej. Zobacz pełną listę!

📢 Pogrzeb Jerzego Stuhra. Tłumy odprowadziły go na wieczny spoczynek. Tak wyglądała ostatnia droga aktora i reżysera

Rodzina, przyjaciele, wierni fani, znajomi ze świata kina – tłumy żegnały uwielbianego aktora i reżysera Jerzego Stuhra. Pogrzeb odbył się dzisiaj (17 lipca) w Krakowie. O godzinie 12 w kościele św. Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej w Krakowie rozpoczęła się msza pogrzebowa, a szczątki pochowano na Cmentarzu Rakowickim, w rodzinnym grobowcu.

📢 Dyplomatorium na Wydział Biologii Uniwersytetu w Białymstoku. To pierwsze takie wydarzenie w historii tej jednostki. Zobacz zdjęcia

We wtorek (16.07) na Wydziale Biologii Uniwersytetu w Białymstoku odbyło się dyplomatorium - uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom I i II stopnia studiów. To święto całej społeczności akademickiej - studentów, ich opiekunów, nauczycieli i promotorów.

📢 Wielkie poruszenie na Nowym Mieście w Białegostoku. Strażacy ugasili pożar na balkonie. Zobacz zdjęcia i nagranie wideo z drona

Dzisiaj (16.07) w godzinach wieczornych doszło do pożaru w bloku przy ulicy Zachodniej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie i wywołała niemałe poruszenie wśród mieszkańców.

📢 Mateusz Rybak, 17-letni aktywista z pogranicza polsko-białoruskiego, nominowany do Medalu Wolności Słowa

"Za poświęcanie się pomocy ludziom w drodze. Działa sam, ale w mediach społecznościowych dzieli się swoimi doświadczeniami i wiadomościami znad granicy" - w ten sposób kapituła uzasadniła nominowanie do Medalu Wolności Słowa Mateusza Rybaka - 17-letniego mieszkańca pogranicza polsko-białoruskiego. Mateusz został nominowany w kategorii Obywatel. Czy zwyciężył, okaże się podczas gali 30 sierpnia.

📢 „To by nic nie dało”. Białostoczanie uhonorowali Mariusza Pudzianowskiego

Mamy nowe miejsce pamięci w centrum Białegostoku. Przypomina o wyjątkowych wyczynach sportowych Mariusza Pudzianowskiego. Znajduje się tuż obok Rynku Kościuszki, na odnowionym niedawno skwerze.

📢 Miss Polonia 2024. Najpiękniejsze Polki zaprezentowały się w strojach kąpielowych. Zjawiskowe finalistki, wśród nich dwie białostoczanki

5 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się Gala Finałowa konkursu Miss Polski 2024. Wśród najpiękniejszych Polek znalazły się dwie białostoczanki, które reprezentowały nasz region. Organizatorzy opublikowali oficjalne zdjęcia z prezentacji finalistek w strojach kąpielowych. Sprawdź jak wyglądały kandydatki i zwyciężczyni.

📢 Egzamin wstępny na studia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Kilkuset kandydatów zdawało egzamin z rysunku

Na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej odbyły się egzaminy wstępne z rysunku. Wzięli w nich udział przyszli studenci architektury, architektury wnętrz i grafiki.

📢 Powiewała nad Sejmem. Teraz będzie służyć żołnierzom 18. Pułku Rozpoznawczego. Szymon Hołownia przekazał flagę do Białegostoku

W ręce żołnierzy z 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego im. Nikodema Sulika trafiła flaga Rzeczypospolitej Polskiej, która powiewała ponad Sejmem przy Wiejskiej w Warszawie. Przekazał ją we wtorek (16 lipca) marszałek Sejmu Szymon Hołownia.

📢 Wypadek na Produkcyjnej. Volkswagen passat dachował po zderzeniu z fordem. Kierowca trafił do szpitala

Do wypadku doszło w Białymstoku przed godziną 10. Na ul. Produkcyjnej volkswagen passat zderzył się z fordem. Kierowca VW trafił do szpitala, a jego auto dachowało. Były utrudnienia w ruchu.

📢 Rolnicy. Podlasie. W Borowskich Ciborach prace przy sianokiszonce. Synowie Bogdana pokazali nowoczesne maszyny

W najnowszym filmie na kanale Bogdana Kubali z Borowskich Ciborów jego synowie przygotowują sianokiszonkę. Przy okazji można zobaczyć jakim sprzętem dysponują bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie. Zobacz jak radzą sobie młodzi gospodarze z serialu Rolnicy. Podlasie, którzy w sieci wzbudzają wiele komentarzy

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt warsztatowy. Do kupienia za półdarmo szlifierki, kątówki, kosiarki i wiele innych rzeczy

Nowe przetargi Agencji Mienia Wojskowego odbędą się w lipcu 2024 roku. Tym razem armia pozbywa się maszyn i wyposażenia warsztatu samochodowego. Ale znajdą tu coś dla siebie także majsterkowicze. Zobaczcie co tym razem trafi na licytacje AMW!

📢 Podlaskie urzędy skarbowe mają na sprzedaż motocykl, skutery wodne i białe BMW coupe. Zobacz co można kupić na licytacjach w skarbówce

Najczęściej licytowanymi ruchomościami w skarbówkach są auta. Ale tym razem podlaskie urzędy skarbowe maja na sprzedaż atrakcyjny motocykl i skutery wodne. Do kupienia jest także piękne, białe BMW. Przedstawiamy zdjęcia i ceny ruchomości przeznaczonych na licytacje w skarbówce.

📢 Śmiertelny wypadek na Szosie Baranowickiej w Białymstoku. Volkswagen uderzył w drzewo. Utrudnienia w ruchu

W poniedziałek rano doszło do tragicznego w skutkach wypadku na Szosie Baranowickiej w Białymstoku. Kierowca volkswagena uderzył w drzewo. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Na drodze mogą być utrudnienia.

📢 Budowa drogi S19. Odcinek Boćki-Malewice. Zobacz postęp prac na kolejnym, podlaskim fragmencie szlaku Via Carpatia

Zaawansowanie rzeczowe całego kontraktu wynosi 31,5 proc., a etapu robót przekroczyło 14 proc. Tak przedstawia się postęp prac na budowie kolejnego odcinka podlaskiej części trasy Via Carpatia. Chodzi o fragment od Bociek do Malewic. Jest wydłużeniem budowanego także odcinka Bielsk Podlaski Zachód-Boćki. Wykonawcą obu jest jedna firma.

📢 Kobieta zmienną jest! Szokujące metamorfozy pań w różnym wieku. Wystarczy odrobina cierpliwości

Dla żadnej kobiety nie jest zaskoczeniem, że dobry makijaż potrafi zdziałać po prostu cuda. Spektakularną metamorfozę można sobie zafundować w każdym wieku. Doskonale to widać na tych zdjęciach, efekty po użyciu podkładu, pudru i szminki mogą niejednego zdziwić! To naprawdę spektakularne metamorfozy. Jeśli nie wierzysz, to zobacz w naszej galerii, jak makijaż potrafi wydobyć piękno i odjąć lat!

📢 Miastowi znowu zaczynają i robią sobie bezczelne żarty! Nowe najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia

Z rolnika najłatwiej sobie śmieszkować, bo w lecie jest zazwyczaj zajęty robotą i nie ma czasu na ciągle przeglądanie internetu. Ciekawe ile osób potrafiłoby tak zażartować z rolnika w prawdziwym świecie. Podlaska wieś to dla wielu "dowcipnisi" symbol zacofania. Oczywiście, województwo podlaskie to ostoja tradycji, ale należy to doceniać, a nie stroić swoje żarty. Z drugiej strony każdy mieszkaniec Podlasia powinien mieć do siebie dystans, bo przecież prawdziwa cnota krytyk się nie boi!

📢 Bogna Sworowska w czasach PRL była jedną z bardziej znanych modelek. W wieku 57 lat zachwyca urodą i figurą

Bogna Sworowska to jedna z bardziej znanych polskich modelek lat 80 i 90 - tych ubiegłego wieku. Odnosiła także sukcesy w konkursach piękności. W ostatnich latach znowu wróciła do modelingu. Oprócz sukcesów na wybiegach w jej życiu wydarzyła się także dramatyczna historia. Przedstawiamy historię oraz zdjęcia sprzed lat i aktualne pięknej Bogny Sworowskiej

📢 Córki Michała Wiśniewskiego - tak wyglądają Fabienne, Etiennette i Vivienne. Możecie być zaskoczeni

Michał Wiśniewski nie słynie z dochowywania przysięgi małżeńskiej. Piosenkarz na ślubnym kobiercu stawał już pięć razy i jest ojcem szóstki dzieci. Biorąc przykład ze sławnego ojca, one również coraz chętniej pokazują się w przestrzeni medialnej. Jego dwie córki - Etiennette i Vivienne - są już nastolatkami, a trzecia, Fabienne, jest już dorosłą kobietą. Zobacz jak obecnie wyglądają.

📢 Harley Picnic w Białymstoku. Motocykliści spotkali się przed Teatrem Dramatycznym. Było sporo atrakcji i wspólny przejazd przez miasto

W Białymstoku odbył się wielki motocyklowy piknik. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Harley Davidson Podlasie.

📢 Aktorzy serialu "Ranczo", którzy już nie żyją. Kilkunastu wspaniałych artystów nie ma wśród nas

Od emisji pierwszego odcinka serialu "Ranczo" minęło już ponad 18 lat. Jak się okazuje zmarło już kilkunastu aktorów, którzy w tym serialu grali mniejsze lub większe role. Przedstawiamy aktorów, którzy grali w serialu "Ranczo" i już nie żyją

📢 Na działce przy Wyszyńskiego znaleziono szczątki ludzkie. W planach jest tu blok

Działka na rogu ulic Młynowej i Wyszyńskiego odkryła swe tajemnice. W piątek, w ziemi znaleziono tu szczątki ludzkie. Sprawę bada policja. Po niedzieli do Białegostoku przyjadą przedstawiciele gminy żydowskiej, by ustalić dalsze postępowanie przy znalezisku. Szczątki pochodzą najpewniej z cmentarza żydowskiego.

📢 Duże święto w Wasilkowie. Wierni prawosławni wspominają dziś świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zobacz zdjęcia

12 lipca Cerkiew prawosławna wspomina i upamiętnia najbardziej znanych apostołów - Piotra i Pawła. Szczególnie czczeni są oni m.in. w podbiałostockim Wasilkowie, gdzie odbywa się święto parafialne. Podobnie jak w latach ubiegłych w cerkwi pod wezwaniem świętych Piotr i Pawła zgromadzili się licznie wierni i duchowni.

📢 Tak się z nas śmieją. Najbardziej bezczelne podlaskie memy. Ło żesz ty!

Mit Podlasia jako Polski B trzyma się mocno. Jak wygląda podlaska kręgielnia, espresso a jak podlaskie czipsy? Jak smakuje podlaska kremówka i co Makłowicz wyczuwa w podlaskim bimbrze? Odpowiedzi na te pytania znają śmieszkowie z internetu. Od lat robią sobie żarty z Podlasia. Oto te najbardziej bezczelne.

📢 Wyniki matur w białostockich szkołach. Sprawdź, w których placówkach maturzyści najlepiej zdali egzamin z matematyki

Poznaliśmy wyniki tegorocznych egzaminów dojrzałości. Wejdź w galerię i sprawdź, jak z królową nauk poradzili sobie uczniowie białostockich szkół.

📢 Najnowsze okazje od wojska. AMW wyprzedaje markowy sprzęt do ogrodu i elektronikę w niskich cenach!

Wciąż pojawiają się nowe oferty od wojska. Agencja Mienia Wojskowego mimo wakacji nie zwalnia tempa i ogłasza kolejne przetargi, ale w związku z ilością propozycji nie jest łatwo wybrać coś ciekawego. Specjalnie dla was przejrzeliśmy wszystkie ogłoszenia i wybraliśmy najciekawsze propozycje zwracając szczególną uwagę na rzeczy przydatne w ogrodzie. Są także komputery, ciekawe maszyny i... łaźnia polowa na samochodzie.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje instrumenty muzyczne. Do kupienia perkusja, gitara, skrzypce, czy trąbki

W Agencji Mienia Wojskowego czasami dochodzi do wyprzedaży instrumentów muzycznych. W najbliższych przetargach armia ma kilka propozycji w tym segmencie. Przedstawiamy zdjęcia i ceny instrumentów muzycznych, które sprzedaje Agencja Mienia Wojskowego.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje sprzęt rolniczy i pływający. Do kupienia poszukiwane przyczepy transportowe, a także motorówki

Najnowsze przetargi Agencji Mienia Wojskowego znowu powinny zainteresować rolników. Do kupienia są maszyny rolnicze, przyczepy i ciągnik. W ofercie jest także sprzęt pływający, co jest raczej rzadkością w Agencji Mienia Wojskowego. Przedstawiamy zdjęcia oraz ceny sprzętu do kupienia w AMW.

📢 Wojsko wyprzedaje pojazdy. Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła nowy przetarg na samochody - lipiec 2024!

Nowe licytacje Agencji Mienia Wojskowego dotyczą pojazdów wycofanych ze służby. Wśród nich znalazły się samochody terenowe, ciężarowe, dostawcze, osobowe a nawet autobusy. Jest w czym wybierać!. Warto zapoznać się z najnowszą ofertą AMW.

📢 Na Uniwersytecie w Białymstoku powołano nowych prorektorów. Zobacz, kto będzie sprawował tę funkcję

Rektor-elekt Uniwersytetu w Białymstoku wręczył powołania prorektorom na kadencję 2024-2028. Swoją funkcję sprawować będą od 1 września.

📢 Wojsko niczym outlet budowlany. Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła przetargi na sprzęt budowlany, warsztatowy, elektryczny, hydrauliczny

Agencja Mienia Wojskowego znów zaskoczyła. Tym razem wyprzedaje sprzęt budowlany, warsztatowy, a także elektryczny. Cenowo śmiało może konkurować z marketami budowlanymi. Zobaczcie co można kupić od wojska.

📢 Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się sprzętu rolniczego. Do kupienia Ursus oraz przyczepy transportowe

Początek lipca to kolejny pakiet wyprzedaży w Agencji Mienia Wojskowego. W ofercie jak zwykle jest także sprzęt rolniczy. Do kupienia są między innymi Ursus i poszukiwane przez rolników przyczepy transportowe. Przedstawiamy sprzęt rolniczy do kupienia w Agencji Mienia Wojskowego

📢 Złoty Ford Focus za 1,5 tys zł i inne aktualne okazje od skarbówki. Sprawdź licytacje w regionie

Licytacje Krajowej Administracji Skarbowej to często doskonałe okazje. Tu można trafić na auta w różnych cenach, ale zazwyczaj finalnie znacznie niższych od rynkowych. Wśród najnowszych propozycji jest Ford Focus. Wartość szacunkowa auta wynosi 2 tys zł a cena wywołania to już 1500 zł.

📢 Zwycięzcy turniejów policyjnych nagrodzeni. Oto najlepszy patrol i najlepszy dzielnicowy

W czwartek nagrodzeni zostali laureaci turniejów policyjnych podczas wojewódzkich eliminacji do XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych - "Patrol Roku", XIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku" oraz XXI finału Kynologicznych Mistrzostw Policji. Wyłonieni laureaci będą teraz reprezentować nasze województwo na finałach ogólnopolskich.

📢 TOP 100 miejsc ktore warto zobaczyć latem w województwie podlaskim. Najciekawsze atrakcje turystyczne na Podlasiu i Suwalszczyźnie 2024

Wiecie, gdzie w województwie podlaskim znajduje się wędrująca cerkiew, a gdzie znajdziemy święty głaz w którym są odciśnięte ślady stóp Matki Boskiej? Gdzie w naszym regionie stoją figury sfinksów a gdzie warto pocałować wielką żabę? Przygotowaliśmy dla was zestawienie stu ciekawych atrakcji turystycznych w województwie podlaskim. A co tam! Nazwijmy rzecz po imieniu: to taka ściąga dla osób szukających pomysłów na wakacyjną wycieczkę w regionie. Jest z czego wybierać.

📢 PUPIL ROKU 2024 Głosowanie rozpoczęte! Zobacz zwierzątka zgłoszone do akcji, zagłosuj lub prześlij zdjęcie swojego pupila

Tworzymy wielką galerię zdjęć zwierzaków naszych Czytelników - zarówno tych miauczących, szczekających, jak i latających czy pełzających. Wszystkich tych, którzy w naszych domach i sercach zajmują wyjątkowe miejsca. Zwieńczeniem naszej akcji będzie wydanie albumu NASZE PUPILE. Na właścicieli zwierząt czekają m.in. nagrody finansowe i wyjazdy do SPA.

📢 Dzielnicowi w Białymstoku 2024. Zmiany i rotacje w komisariatach w mieście. Zobacz, kto pełni służbę w twojej okolicy

W ostatnim czasie doszło do kilku znaczących zmian kadrowych wśród białostockich dzielnicowych. Sprawdź aktualną listę funkcjonariuszy białostockiej policji, którzy dbają o bezpieczeństwo na osiedlach w mieście. Podajemy nazwiska, dane kontaktowe, nr telefonów, aktualny stopień i zdjęcia funkcjonariuszy.

📢 Domy nad jeziorem na sprzedaż. Do kupienia urokliwe nieruchomości w Podlaskiem. Duży przekrój ofert!

Domek nad jeziorem to marzenie wielu z nas. Sprawdziliśmy jakie oferty takich nieruchomości są obecnie dostępne w naszym regionie. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo i są bardzo różnorodne. Ich ceny są rozbieżne, bo kształtują się już od mniej jak 200 tysięcy zł do aż powyżej miliona. Zobacz jak prezentują się domy nad wodą w naszym województwie.

📢 Plaża Dojlidy otwiera sezon 2024. Płatne wejście od 2 czerwca (zobacz jakie atrakcje, sprzęt, wypożyczalnia, ceny, imprezy)

Plaża miejska w Białymstoku jako jedna z pierwszych w kraju rozpoczyna sezon kąpielowy 2024. Od Dnia Dziecka - 1 czerwca - będzie można na Dojlidach wypoczywać pod okiem ratowników wodnych, a od 2 czerwca wstęp będzie płatny. Na cały sezon zaplanowano wiele atrakcji.

📢 Znane miejsca w Białymstoku, których już nie ma. Kiedyś tętniły życiem, a dziś pozostało po nich tylko wspomnienie. Bywałeś tam?

Klub rozrywki "Krąg", Centralna Składnica Harcerska, kawiarnia "Ratuszowa", czy sklepy "Pewex". Kto z mieszkańców Białegostoku, żyjących i spędzających młodość w XX wieku tam nie bywał i nie uważał ich za kultowe? Niestety, wszystko ma swój początek i koniec. Tych miejsc już w naszym mieście nie ma, albo zmieniły się na tyle, że są nie do poznania.

📢 TOP 10 - najpopularniejsze piwa w Polsce. W czołówce jest produkt z Podlaskiego. Zobacz listę piw, które piwa sprzedają się najlepiej

Piwo to bardzo popularny napój alkoholowy. Polacy są piwoszami bez dwóch zdań, chociaż jeszcze do niedawna nasz kraj w kontekście alkoholu kojarzony był przede wszystkim z wódką. Obecnie piwo jest w Polsce bardzo lubiane, sprawdziliśmy jakie sprzedaje się najlepiej.

📢 Tradycyjne podlaskie drewniane domy wystawione na sprzedaż. Ceny bardzo przystępne!

Turyści zachwycają się tradycyjnymi podlaskimi domami i często robią sobie przy niech zdjęcia. A może zamieszkać w jednym z nich? Ceny są bardzo zachęcające a gratis otrzymujemy ciszę i kontakt z naturą. Działki na których stoją tradycyjne drewniane domy są często znacznie większe niż te oferowane dziś na pierwotnym rynku nieruchomości.

📢 Podlaskie dla dzieci. Gdzie warto pojechać i spędzić czas z milusińskimi w województwie podlaskim? Sprawdź te atrakcje!

Gdzie warto zabrać dziecko w weekend lub np. majówkę w województwie podlaskim? Propozycji, a tym samym okazji, by oderwać naszą pociechę od ekranu smartfona i komputera jest naprawdę sporo. Zebraliśmy kilkadziesiąt pomysłów na wypad z dzieckiem w podlaskiem w jednym miejscu. Część tych atrakcji zapewne znacie, ale z pewnością nie brakuje też takich, o jakich nie mieliście pojęcia. Ruszajmy w drogę!

📢 Białystok w latach 70-tych i 80-tych. Tak wyglądała stolica Podlasia w czasach PRL. Obejrzyj archiwalne zdjęcia oraz filmy

Archiwalne fotografie Białegostoku z lat 70. XX wieku. Dzięki Narodowemu Archiwum Cyfrowemu możemy wrócić do czasów PRL. Obejrzyj fascynujące zbiory unikalnych historycznych zdjęć przedstawiających Białystok w minionych dekadach.

📢 Białystok. Tak wygląda skwer im. Pawła Adamowicza po modernizacji. Zobacz nowe zdjęcia po zmianach

Zmienił się skwer im. Pawła Adamowicza w centrum Białegostoku. Zobacz, jak wygląda po modernizacji.

📢 Najnowsze licytacje samochodów z podlaskich urzędów skarbowych. Auta osobowe, ciężarowe i naczepy w konkurencyjnych cenach

Licytacje samochodów organizowane przez urzędy skarbowe zyskują coraz większą popularność. Przyciągają osoby zainteresowane używanymi autami w atrakcyjnych cenach. Decyzja o zakupie osobówki, ciężarówki lub naczepy na takiej aukcji może przynieść wiele korzyści. Wśród najnowszych propozycji wystawionych na licytację znalazły się takie auta jak: Renault Magnum 460, Citroen C5, Renault Espace, Audi Q7, Mercedes-Benz, Renault Trafic, DAF, czy Chrysler Voyager.

📢 Najtańsze domy na sprzedaż w Podlaskiem. Urokliwe i pełne klimatu nieruchomości za mniej niż 150 tysięcy zł. Oferty grudzień 2023

To już ostatnia w 2023 roku oferta najtańszych domów na sprzedaż w województwie podlaskim - wyselekcjonowana przez nasz portal - na podstawie serwisu otodom. Nieruchomości można nabyć już od kilkudziesięciu tysięcy złotych. To atrakcyjna cena, zważywszy na spokój i wyjątkowy charakter naszego regionu. O walorach przyrodniczych Podlasia powiedziano i napisano już wiele i nikogo nie trzeba przekonywać o niezwykłości tego miejsca. Najtańsze domy może nie mają luksusów, ale posiadają swojski klimat i panuje tam niepowtarzalna atmosfera, której nie kupisz za żadne pieniądze. Zobaczcie najnowsze oferty z grudnia 2023, domów z dużą działką w Podlaskiem, których cena nie przekracza 150 tysięcy złotych.

📢 Okazje od wojska! Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje tanio sprzęt rolniczy i do fitnessu. Zobacz nowe przetargi

Najnowsze przetargi z Agencji Mienia Wojskowego robią wrażenie. Sprzęt, który można nabyć w dobrej cenie jest tym razem bardzo zróżnicowany. Do wzięcia są urządzenia specjalistyczne, ale nie brakuje również tych, które mogą się przydać w domu każdemu. Potrzebujesz samochodu w dobrej cenie? Lepiej trafić nie mogłeś.

📢 Obiekty sportowe w Białymstoku w czasach PRL. Hale, boiska, baseny i korty tenisowe. Kiedyś było ich znacznie więcej niż dziś

Białystok przed laty nie miał się czego wstydzić, jeśli chodzi o obiekty sportowe. W latach 70 i 80-tych poprzedniego stulecia w naszym mieście z powodzeniem funkcjonowały stadiony i hale sportowe, otwarte baseny, a nawet wyciągi i skocznie narciarskie. Można zaryzykować tezę, że pod tym względem było znacznie lepiej niż dziś.

📢 Podlaskie miejscowości w latach 90. Niezwykłe fotografie z regionu sprzed około 30 lat. Poznajecie tych ludzi i te miejsca?

Oto niezwykłe fotografie Podlasia i Suwalszczyzny. Otwieramy nasze archiwum i przenosimy się w czasie. Znaleźliśmy sporo zdjęć z miast i miasteczek naszego regionu. Zobaczcie, jak wiele się zmieniło w przeciągu 30 lat. Znajdziecie swoją miejscowość?

📢 Miasto Białystok sprzedaje mieszkania. Po negatywnych przetargach ceny za lokale coraz niższe

Miasto Białystok ogłosiło przetargi na mieszkania. W niektórych przypadkach są to już kolejne przetargi, a to oznacza znacznie niższą cenę wywoławczą niż w pierwszym przetargu. Przedstawiamy lokalizacje mieszkań oraz ceny nieruchomości od miasta.

📢 Wojewódzkie obchody święta Policji w Białymstoku. Były odznaczenia, przysięga, podziękowania oraz piknik

W niedzielę 16 lipca na Rynku Kościuszki w Białymstoku odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji święta Policji. W 2023 roku mija 104. rocznica utworzenia Policji Państwowej. W uroczystościach wziął udział komendant główny Policji główny inspektor Jarosław Szymczyk. Ten dzień był okazją, by podziękować funkcjonariuszom i pracownikom policji za ich służbę.

📢 Najdroższe rezydencje i rancza w województwie podlaskim wystawione na sprzedaż [KWIECIEŃ 2023]

Te wnętrza i ogrody robią wrażenie! Na rynku pojawiło się sporo nowych ofert. Sprawdziliśmy, jakie domy można kupić w naszym województwie mając do dyspozycji kilka milionów złotych.

📢 Białystok. Sklepy z meblami z Niemiec, Szwecji, Holandii. Do tego tysiące bibelotów! Tu urządzisz dom za niewielkie pieniądze (ZDJĘCIA)

Od mebli do domu, ogrodu, wyposażenie wnętrz, kuchni, sypialni, po biżuterię, starocie i antyki. W Białymstoku są sklepy, w których można urządzić dom za niewielkie pieniądze. Sprawdź, jakie skarby kupisz w sklepach z używanymi przedmiotami sprowadzanymi zza granicy.

📢 Studniówka 2019 XI LO w Białymstoku. Ponoć najlepsza studniówka w mieście. Tak bawiło się XI LO [ZDJĘCIA, WIDEO]

Z 9 na 10 lutego 2019 roku - ta noc należała do maturzystów z XI Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku. Młodzież wraz z wychowawcami klas III bawiła się w Dworku Tryumf w Księżynie. Były podziękowania nauczycielom, wychowawcom, Dyrektorowi, ale także rodzicom. A później, szampańska zabawa do samego rana.

📢 Baristacja. Adres pachnący kawą.

Baristację – czyli miejsce, w którym można wypić dobrą kawę, ale też dobrze zjeść – będzie można odwiedzać w Białymstoku już od najbliższego poniedziałku.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny