Prasówka 1.12.2021 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Newsroom 360
Newsroom 360
CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 30.11. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Takimi produktami możesz zastąpić masło. Takie zamienniki masz często pod ręką! [lista - 1.12.21 r.]”?

Prasówka 1.12: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Takimi produktami możesz zastąpić masło. Takie zamienniki masz często pod ręką! [lista - 1.12.21 r.]

Zamienników masła szukają nie tylko osoby na diecie eliminacyjnej (głównie bezlaktozowej i bez białek mleka krowiego), ale także osoby, które chcą bardziej kontrolować poziom cholesterolu, nie przepadają za smakiem masła albo po prostu zapomnieli je kupić. Zobacz najlepsze zamienniki masła, które prawdopodobnie masz pod ręką w swojej kuchni.

Nie przegap promocji!

📢 Osoby o tych imionach i znakach zodiaku to najlepsi kierowcy. Oto ranking kierowców według astrologów [1.12.21 r.]

Coraz więcej samochodów na ulicach, coraz więcej osób posiada uprawnienia do jazdy. Nie znaczy jednak, ze każdy jest dobrym kierowcą. Okazuje się, że niektórzy to właściwie urodzeni kierowcy! Zobaczcie osoby, o jakich imionach i znakach zodiaku są najlepszymi kierowcami.

📢 Oto tabela wyliczeń emerytur po waloryzacji. Tyle od marca 2022 mają dostawać netto emeryci [1.12.21 r.]

Według zapowiedzi rządzących, waloryzacja emerytur w przyszłym roku może być wysoka. A to oznacza kolejne podwyżki dla seniorów, bo wcześniej emeryci dostaną inne emerytury ze względu na reformę podatkową.

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 1.12: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Niektóre osoby spod tych znaków zodiaku są uważane za wredne. Oto ranking od najmilszego do najwredniejszego [1.12.21 r.]

Data urodzenia zawiera informację o naszych usposobieniu do życia, cechach charakteru, a nawet sposobu, w jaki traktujemy inne osoby. Specjalnie dla naszych czytelników Wróżka Roma przygotowała zestawienie znaków zodiaków - od najmilszego do najwredniejszego. Do jakiej kategorii ty należysz? Sprawdź w naszej galerii.

📢 Takie rośliny są odporne na przymrozki. Oto kwiaty, które nie boją się zimy [zdjęcia - 1.12.21 r.]

Chcesz upiększyć ogród? Są rośliny, które doskonale znoszą niższe temperatury, i będą cieszyły oko nawet zimą. W naszej galerii znajdziesz rośliny mrozoodporne.

📢 Te produkty spożywcze prowadzą do największej utraty wagi. One pomogą najszybciej schudnąć [1.12.21 r.]

Zdaniem ekspertów istnieje 12 produktów spożywczych, które prowadzą do największej utraty wagi. Lekarze i dietetycy zgadzają się, że to niezawodna lista produktów spalających tłuszcz. Które produkty prowadzą do największej utraty wagi? One pomogą najszybciej schudnąć - zobacz w galerii.

📢 Tak mieszkają Adam i Izabela Małyszowie. Mistrz skoków w kuchni. Zobaczcie zdjęcia [1.12.21 r.]

Tak mieszkają Adam i Izabela Małyszowie! Zaglądamy do ich pięknej posiadłości w Wiśle. Jak wyglądają wnętrza domu Małyszów? Co lubią robić w wolnych chwilach? Wszystko zobaczycie w naszej galerii zdjęć.

📢 Szykują się nowe podatki. Gigantyczne zmiany dla właścicieli mieszkań! Oto szczegóły

Szykują się nowe podatki od nieruchomości? Ministerstwo Finansów dotąd wykluczało możliwość wprowadzenia podatku katastralnego, ale rozważany jest za to podatek od pustostanów i od zysku ze spekulacji. Oto szczegóły!

📢 Anna Mucha w czarnej bieliźnie. Co za hipnotyzujący widok! Ta kobieta przyciąga wzrok 30.11.2021 ZDJĘCIA

Anna Mucha zapowiedziała właśnie, że szykuje się do nowego wyzwania i umieściła w sieci fotkę. Co aktorka miała na myśli? Uczę się na pamięć. Przede mną nowe wyzwanie. Więcej nie powiem, żeby nie zapeszyć -  napisała na Instagramie.

📢 Nie żyje Barbara Wnukowska, liderka Ery Nowych Kobiet w Sokółce

W wieku 56 lat zmarła Barbara Wnukowska, liderka Ery Nowych Kobiet z Sokółki. Od wielu miesięcy zmagała się z chorobą nowotworową

📢 191. rocznica powstania listopadowego. Obchody odbyły się na Kopnej Górze

Był czas na lekcje historii, wspólną modlitwę i złożenie kwiatów. Obchody 191. rocznicy powstania listopadowego odbyły się dzisiaj (30 listopada) na Kopnej Górze o godz. 13.

📢 Duże podwyżki emerytur i rent w 2022: wyliczenia, stawki, kwoty. O ile wzrosną emerytury netto i brutto? Waloryzacja, kalkulator 30.11.2021

Sposób obliczania corocznej waloryzacji rent i emerytur jest określony ustawowo i zależy w największym stopniu od inflacji, a także - w znacznie mniejszej mierze - od wzrostu średniej płacy. Inflacja rośnie szybciej niż przewidywał rząd. Dlatego podwyżka rent i emerytur w 2022 może być większa niż zapowiadane wcześniej około 4,8 proc. Sprawdź, jak mogą wzrosnąć emerytury i renty od marca 2022 roku. Zobacz, jak będzie wyglądała po podwyżce w 2022 roku twoja emerytura, czy renta. Mamy najnowsze wyliczenia, kwoty i stawki dotyczące stawek emerytur po podwyżce 2022. Wszystkie informacje znajdziesz w naszej galerii.

📢 Białystok. Kolejne ciągniki dla drogowców z Powiatowego Zarządu Dróg. Mają pomóc w walce z zimą i odśnieżaniem ciągów pieszo-rowerowych

Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku wzbogacił się o dwa ciągniki wraz z osprzętem. Pomogą w zimowym utrzymaniu dróg, w tym ciągów pieszo-rowerowych

📢 Nadchodzą zmiany w emeryturach. Emerytury bez PIT, ulga dla seniora. Jaki PIT zapłacą emeryci. Kto zyska. Czy ktoś straci: 30.11.2021

Wszystkich Polaków, którzy osiągnęli wiek emerytalny od 1 stycznia 2022 r. obejmą przepisy Podatkowego Polskiego Ładu. Gdyby nie zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej, dla wszystkich byłyby to też zmiany korzystne. Jednak w przypadku osób o wysokich emeryturach zyski z niższych podatków brak możliwości odliczenia od podatku składki zdrowotnej zniweluje korzyści. Jednak dla zdecydowanej większości emerytów od nowego roku z kwoty brutto emerytury odjęta przez ZUS zostanie tylko składka 9 proc. na ubezpieczenie zdrowotne. Zarobkujący seniorzy poza obniżką podatków od dochodów do niespełna 9,7 zł brutto miesięcznie, korzystając ze specjalnej ulgi, nie zapłacą PIT a jedynie składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Prezentujemy wyliczenia i kalkulacje, sprawdź!

📢 Bielsk Podlaski. Pożar busa dostawczego na ulicy. Ruch wahadłowy

W Bielsku Podlaskim przy ul. Białostockiej spalił się samochód dostawczy.

📢 Rolnicy. Podlasie. Emilka z Laszek ogrodziła się solidnym płotem. Internauta: Wścibscy sąsiedzi nie będą zaglądać (29.11.2021)

U bohaterki serialu Rolnicy. Podlasie Emilii Korolczuk ciąg dalszych prac porządkowych i remontowych w gospodarstwie. W Laszkach powstał solidny płot betonowy, a także nowy wybieg dla drobiu. To wszystko można zobaczyć na kanale youtube Ranczo Laszki.

📢 Czy zbyt szybko się starzejesz? Zobacz, jakie objawy na to wskazują

Starzenie się jest nieuniknione i w pełni naturalne. Z wiekiem skóra traci jędrność, organizm gorzej znosi infekcje oraz zmniejsza się jego wydolność. Choć nie mamy znaczącego wpływu na spowolnienie tego procesu, to prowadzony styl życia oraz różne nawyki mogą go istotnie przyspieszyć. Zobacz, jakie symptomy wskazują na przedwczesne starzenie się i co możesz zrobić, żeby temu zapobiec.

📢 Pierwsza Dama spotkała się z funkcjonariuszami Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej

Agata Kornhauser–Duda spotkała się z funkcjonariuszami Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej działającymi w Stowarzyszeniu „Łączy nas granica”.

📢 Kuźnica. Spod granicy zniknęły obozowiska cudzoziemców. Pogoda może przystopować problem migracyjny

To, że w Kuźnicy jest już spokojniej, wcale nie znaczy, że problem zniknął. Nie zniknął, ponieważ każdego dnia Straż Graniczna notuje próby nielegalnego przekraczania granicy polskiej przez nielegalnych migrantów z terytorium Białorusi. Straż Graniczna jest zdania, że uspokojenie sytuacji wymusiły warunki atmosferyczne.

📢 Komornik sprzedaje Dom Andrzeja Leppera. "Rzeźbione meble i dużo drewna". Tak mieszkał zmarły polityk. Jak wygląda? Sprawdź

Andrzej Lepper zmarł w 2011 roku. Okazuje się jednak, że syn tragicznie zmarłego przywódcy Samoobrony jest kompletnym bankrutem. Niedawno odbyła się aukcja komornicza ostatnich elementów własności byłego włościanina – malowniczego domu oraz przestronnej obory położonych nieopodal wybrzeża Bałtyku. Niestety, nikt nie chciał kupić nieruchomości należących do rolnika bankruta. Zobaczcie na zdjęciach majątek Andrzeja Leppera! Tak mieszkał!

📢 Podlascy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która prowadziła jeden z największych portali erotycznych w Polsce

Z szacunków śledczych wynika, że z ogłoszeń dla dorosłych członkowie gangu zarobili ponad 40 milionów złotych. Zarzuty usłyszało 11 osób.

📢 Tragiczny pożar w Kleosinie. Nie żyją dwie osoby [ZDJĘCIA]

Do tragicznego zdarzenia doszło minionej nocy w Kleosinie. W pożarze, który wybuchł w jednym z mieszkań w bloku, zginęły dwie osoby.

📢 Petardy, metalowe rurki i kamienie rzucane w polskie służby. SG: Dwie próby forsowania granicy

Wczoraj były dwie próby forsowania granicy - na odcinkach placówek SG w Mielniku i w Szudziałowie - poinformowała rzecznik Straży Granicznej ppor. Anna Michalska. - Polskie służby zostały obrzucane petardami, kamieniami i metalowymi rurkami - dodała.

📢 Koronawirus Polsce i w województwie podlaskim. 476 nowych zakażeń COVID-19 w regionie. W kraju 19 074 przypadków (30.11.2021)

30 listopada potwierdzono w województwie podlaskim 476 nowych zakażeń koronawirusem. W całym kraju jest ich 19 074! Minionej doby z powodu Sars-Cov-2 zarejestrowano w Polsce 526 zgonów, z czego aż 47 w Podlaskiem.

📢 Leśnicy wyrażają swoje oburzenie z powodu skandalicznych zarzutów „Gazety Wyborczej”

Treści podane we fragmentach artykułu z portalu „Gazety Wyborczej”, dotyczące brutalności strażników leśnych, którzy pomagają innym służbom w bronieniu Polskiej granicy, są krzywdzącym oszczerstwem godzącym w leśników – tak stwierdza Andrzej Józef Nowak, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

📢 Wiktoria Gąsiewska w prześwitującej bieliźnie! Gorące ZDJĘCIA młodej, atrakcyjnej aktorki 30.11.2021

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ma sporo fanów... 30.11.2021

📢 Prognoza pogody na święta Bożego Narodzenia 2021. Nadciąga La Nina! Jest szansa na białe święta? Pogoda na Wigilię

Pogoda na Boże Narodzenie 2021. Co roku, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, wiele osób zadaje sobie pytanie, jaka będzie pogoda. Zwykle marzymy o prawdziwych białych świętach, ponieważ śnieg dodaje klimatu i magii Bożego Narodzenia. Sprawdź pierwsze prognozy na święta. Czy będzie śnieg? A może zaświeci słońce? Synoptycy już mówią o zjawisku La Nina, które może sporo namieszać w pogodzie!

📢 100 tys. zł wsparcia dla gminy Kuźnica. Pieniądze będą przeznaczone na kuchnię polową dla mundurowych i paliwo dla strażaków OSP

100 tys. zł z budżetu województwa przeznaczy podlaski samorząd dla Gminy Kuźnica. To pieniądze na pomoc służbom mundurowym pracującym na granicy polsko-białoruskiej. Decyzję w tej sprawie radni podjęli podczas poniedziałkowych obrad.

📢 Nauczyciel płakał, jak sprawdzał! Najnowsze śmieszne hity z klasówek i sprawdzianów. To lepsze niż memy! 30.11.2021

Czy kreatywność ludzka zna granice? Często okazuje się, że nie. Szczególnie, jeżeli do czynienia mamy z uczniami szkół podstawowych lub średnich. To co potrafią napisać na sprawdzianie często wprawia w osłupienie, ale równie często powoduje uśmiech. Jakie najciekawsze "kwiatki" znajdziemy w internecie? Niektóre są śmieszniejsze niż memy!

📢 Pomysłowa Doda. Nagie ciało zakrywa tylko... ręką! Tak przyciąga uwagę i utrzymuje popularność 30.11.2021

W tej głowie jest mnóstwo pomysłów! Dorota Rabczewska, która lata temu wybrała sobie pseudonim artystyczny Doda, nie przestaje zwracać na siebie uwagę. I trzeba przyznać, że wie, jak to robić. Liczba jej fanów regularnie wzrasta. 27.11.2021

📢 Śnieg w Białymstoku zwiększył ryzyko kolizji. Piaskarki wyjechały na ulice, ale kierowcy powinni mieć się na baczności [ZDJĘCIA]

Wtorkowy poranek przywitał nas atakiem zimy. Jest zimno i pada śnieg, a to nie są dobre warunki dla kierowców. Kilku z nich przekonało się już o tym z samego rana.

📢 Życzenia imieninowe dla Andrzeja 2020. Śmieszne, najlepsze i oryginalne wierszyki. Kartka imieninowa dla Andrzeja [30.11.2021]

Życzenia imieninowe dla Andrzeja 2021. Dzisiaj, 30 listopada składamy życzenia wszystkim Andrzejom. Jeśli wśród Twoich znajomych lub w rodzinie jest Andrzej, to warto złożyć mu życzenia, choćby w formie SMS. Jakie wybrać życzenia dla Andrzeja? Poniżej znajdziecie nasze propozycje śmiesznych, najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych życzeń!

📢 Życzenia imieninowe dla Andrzeja. Najlepsze, śmieszne i oryginalne SMS życzenia na Andrzejki. Nie zapomnij złożyć życzeń 30 listopada!

Życzenia imieninowe dla Andrzeja 2021. Dzisiaj, 30 listopada, składamy życzenia wszystkim Andrzejom. Jeśli wśród Twoich znajomych lub w rodzinie jest Andrzej, to warto złożyć mu życzenia, choćby w formie SMS. Jakie wybrać życzenia dla Andrzeja? Poniżej znajdziecie nasze propozycje śmiesznych, najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych życzeń na Andrzejki!

📢 Specjaliści chorób zakaźnych apelują do rządzących. Chodzi o m.in. o kontrolę certyfikatów szczepień przez pracodawców

Członkowie zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych piszą do prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, marszałek Sejmu Elżbiety Witek i marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. Apelują m.in. o przyspieszenie prac nad przepisami umożliwiającymi kontrolowanie przez pracodawców tego, czy ich pracownicy posiadają Unijny Certyfikat COVID.

📢 Podlaskie. Poczta Polska szuka pracowników. Pensja na czas. Zobacz stawki

Poczta Polska poszukuje pracowników do sortowni przesyłek oraz kierowców, którzy zapewnią terminowe doręczanie przesyłek przed świętami. Przeważającą formą zatrudniania są umowy zlecenia. Poczta Polska potrzebuje pracowników w różnych miejscowościach województwa podlaskiego.

📢 Dziś imieniny Andrzeja. Zobacz, najsłynniejszych Andrzejów z Białegostoku [TOP 30] 30.11.2021

Co prawda imieniny Andrzeja w kalendarzu są kilkanaście razy w roku, ale nie da się ukryć, że te najpopularniejsze wypadają w ostatni dzień listopada. Z tej okazji przygotowaliśmy subiektywną galerię najsłynniejszych białostoczan o tym imieniu. Nawet jeśli nie byli lub nie są solenizantami z 30 listopada. Niektórzy na stale zapisali się w historii miasta, inni wciąż zastawiają w niej swój ślad.

📢 Samorząd województwa. Podwyżka pensji, diet i pierwsze czytanie projektu budżetu 2022

Podczas poniedziałkowej sesji (29.11) radni sejmiku radni podwyższyli wynagrodzenie marszałkowi województwa i sobie diety. Ponadto, wysłuchali pierwszego czytania projektu budżetu województwa podlaskiego na 2022 rok.

📢 Andruty na pocieszenie. MEMY po gali Złotej Piłki 2021

Robert Lewandowski nie otrzymał Złotej Piłki za 2021 rok, ale po raz pierwszy w karierze stanął na podium plebiscytu. Polscy internauci są bardzo zawiedzeni wynikami plebiscytu. Zobaczcie MEMY, które zrobili po poniedziałkowej gali.

📢 Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 listopada 2021. Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku wróżki Matary [29.11.2021]

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 listopada 2021 r. Co Cię może dzisiaj spotkać? Co ma w zanadrzu los na dziś? Horoskop codzienny może pomóc Ci przygotować się na wydarzenia, jakie dziś nastąpią. To będą też początki spraw, które są ważne w całym zaczynającym się tygodniu. Czego gwiazdy nie objawią wprost, to podpowie wróżka Matara. W horoskopie znajdziecie wskazówki dotyczące tego, na czym się skupić, a czego unikać. Sprawdź horoskop na 29 listopada. Znajdziesz go w galerii. KLIKNIJ W ZDJĘCIE

📢 Klaudia Jachira z Urszulą Zielińską otworzyły biura poselskie w naszym regionie. Jacek Żalek pyta: Dlaczego nie w Mińsku?

Dwie posłanki spoza regionu otworzyły biura poselskie w województwie podlaskim. Konkretnie jest to Klaudia Jachira oraz Urszula Zielińska, które uznały, że właściwym miejscem do prowadzenia aktywności poselskiej będzie Białowieża. Argumentują swoją decyzję chęcią pomocy mieszkańcom terenów przygranicznych. Z kolei poseł z naszego regionu Jacek Żalek stawia pytanie, dlaczego swoich biur posłanki nie otworzyły w Mińsku?

📢 Białystok. Prezydent Tadeusz Truskolaski dostał podwyżkę pensji, radni diet, a mieszkańcy zapłacą większe podatki od nieruchomości

Bez dyskusji radni podnieśli uposażenie prezydenta Białegostoku do maksymalnej, przewidzianej prawej wysokości. Z wyrównaniem od 1 sierpnia. To oznacza, że ze wszystkimi dodatkami zarobi ponad 20 tys. zł brutto. miesięcznie. Bez żadnej dyskusji radni podnieśli sobie wysokość diet, a po debacie stawki podatków od nieruchomości.

📢 Legia - Jagiellonia 1:0. Oceniamy białostockich piłkarzy za występ w stolicy.

Gdyby oceniać Jagiellonię tylko za pierwszą połowę meczu w Warszawie z Legią, to niektórym zawodnikom, a w zasadzie białostockiej drużynie jako całości, należałaby się jedynka, maksymalnie dwójka. Druga połowa podwyższyła notę, ale niewielka to pociecha, skoro Żółto-Czerwoni wrócili ze stolicy z niczym. W galerii przedstawiamy nasze oceny białostockich piłkarzy.

📢 Tych sklepów brakuje w Białymstoku. Na liście Ikea, Primark czy Starbucks. Zobacz propozycje Czytelników [LISTA] 29.01.2021

W Białymstoku mamy kilka centrów handlowych. Jednak mieszkańcom brakuje w nich wielu sklepów. Na naszym profilu na Facebooku zapytaliśmy Internautów, które marki chętnie widzieliby w Białymstoku. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

📢 Białystok. Podlaska Nowa Lewica ma nowe władze. Współprzewodniczącymi zostali byli regionalni liderzy SLD i Wiosny

Piotr Kusznieruk i Paweł Krutul zostali współprzewodniczącymi podlaskiej Nowej Lewicy. O ich wyborze zadecydowali delegaci podczas regionalnego kongresu formacji.

📢 Orla. 36-letni obywatel Tadżykistanu przewoził nielegalnych migrantów. Nie posiadał prawa jazdy [ZDJĘCIA]

Krakowscy policjanci zatrzymali do kontroli toyotę, którą przewożeni byli nielegalni migranci. Za kierownicą siedział obywatel Tadżykistanu. W trakcie kontroli mundurowi znaleźli przy nim bułgarskie prawo jazdy i dowód osobisty. Okazało się, że dokumenty są fałszywe, a 36-latek nie posiada prawa jazdy.

📢 Nowe obostrzenia. Minister zdrowia: Omikron zmienia nasze podejście do dalszej walki z pandemią

– Ten element zmienia nasze podejście do dalszej walki z pandemią. Musimy docenić wagę tego zjawiska – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski, zapowiadając nowe obostrzenia w związku z nowym wariantem koronawirusa – Omikronem.

📢 Jeżewo Stare. Upamiętniono słynnego etnografa ziemi podlaskiej - Zygmunta Glogera

Tablicę poświęconą Zygmuntowi Glogerowi, słynnemu badaczowi podlaskiej etnografii, odsłonięto w niedzielę [28.11.2021] w Jeżewie Starym. W ten sposób druhowie z OSP i mieszkańcy chcieli upamiętnić wybitnego historyka związanego z tą podbiałostocką miejscowością.

📢 Oto poważne choroby zaczynające się od nieleczonych zębów. To musisz wiedzieć! [lista]

Zęby to problem wielu rodaków. Jeśli o nie nie dbamy, nie tylko źle wyglądają, ale mogą powodować szereg poważnych dolegliwości i schorzeń. Dbanie o zęby to także bardzo kosztowny "interes". Większość usług, które poprawiają stan i wygląd zębów, jest niestety wykonywana tylko prywatnie, a Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje tylko niektóre zabiegi. Zobaczcie, dlaczego jednak warto dbać o zęby!

📢 Oto horoskop finansowy na grudzień. Na te znaki w grudniu czekają duże pieniądze! [lista]

Grudzień to miesiąc, w którym musimy liczyć się z dużymi wydatkami. Prezenty, organizacja wigilii, sylwester - wszystko to kosztuje. Sprawdź w naszej galerii, dla których znaków zodiaku grudzień będzie korzystny pod względem finansowym. Oni mogą liczyć na duże pieniądze.

📢 Białystok. Niewybuch przy ul. Skrajnej. Na miejscu pracują saperzy. Ewakuacja pięciu bloków [ZDJĘCIA]

W Białymstoku przy ul. Skrajnej znaleziono pocisk. Na miejscu pracowali saperzy.

📢 Najnowsze licytacje komornicze z Podlaskiego. Domy, mieszkania i maszyny w atrakcyjnych cenach [ZDJĘCIA] 29.11.2021

Licytacje komornicze z Podlaskiego to okazja na zakup domu, mieszkania, czy samochodu w bardzo okazyjnej cenie. Zobaczcie, co można kupić tanio od komornika w naszym regionie. Aktualne oferty na dzień 29 listopada 2021 zamieszczone są w galerii.

📢 Koronawirus Polsce i w województwie podlaskim. 193 nowe zakażenia COVID-19 w regionie. W kraju 13 115 przypadków (29.11.2021)

29 listopada potwierdzono w województwie podlaskim 193 nowe zakażenia koronawirusem. W całym kraju jest ich 13 115! Minionej doby z powodu Sars-Cov-2 zarejestrowano w Polsce 18 zgonów.

📢 Legia - Jagiellonia 1:0. Gorąco na trybunach przy Łazienkowskiej. Fani Legii prowokowali kibiców Jagi, palili flagi i szaliki [ZDJĘCIA]

Mecze Legii z Jagiellonią zawsze mają podwyższoną temperaturę. Nie inaczej było w niedzielę 28 listopada przy Łazienkowskiej. Mecz na boisku zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, jednak zdaniem obserwatorów dużo ciekawiej było na trybunach.

📢 Legia - Jagiellonia 1:0. Podlascy kibice na trybunach stadionu pry Łazienkowskiej (zdjęcia)

Wśród prawie 15 tysięcy kibiców, którzy oglądali z trybun stadionu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie mecz Legii z Jagiellonią była duża, ponad 700-osobowa grupa fanów białostockiego zespołu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć fanów Żółto-Czerwonych, autorstwa Adama Jankowskiego.

📢 Mały Płock. Śmiertelny wypadek na DK 63. Kierowca uderzył w drzewo

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w rejonie miejscowości Mały Płock (pow. kolneński). Nie żyje kierowca osobówki.

📢 Białystok. Przebudowa budynku Starostwa Powiatowego przy Borsuczej. Samorząd odchodzi od wyników konkursu z 2015 roku

Starostwo Powiatowe szykuje się do przebudowy swojego głównego budynku przy Borsuczej w Białymstoku. Na inwestycję dostało dofinansowanie z Polskiego Ładu. Nie będzie ona jednak nawiązywać do zwycięskiego projektu z ogólnopolskiego konkursu z 2015 roku.

📢 Chłód im nie straszny. Białostockie morsy hartowały się w zalewie na Dojlidach (zdjęcia)

Powoli temperatura powietrza i wody zaczyna spadać, a co za tym idzie morsowa kąpiel staje się przyjemniejsza.

📢 Białostocka giełda samochodowa. Zobacz, jakie okazje można było trafić przy Andersa [28.11.2021]

Kilkunastoletnie używane samochody różnych marek w cenie już od 6,5 tys. zł lub warte pięcio- a nawet dziesięciokrotnie więcej auta, które niedawno wyjechały z salonu. W niedzielnej ofercie giełdy samochodowej znalazły się propozycje dla osób o mniej i bardziej zasobnych portfelach.

📢 Śmierć mężczyzny na ul. Cegielnianej na Górnej. Zatrzymano 13-latkę! Doszło do morderstwa?

13-letnia dziewczyna została zatrzymana przez policję w związku ze śmiercią 62-letniego mieszkańca Górnej, którego zwłoki odkryto w miniony poniedziałek (22 listopada) w zaroślach przy ul. Cegielnianej, nieopodal jego domu. 62-latek miał rozległy uraz głowy, który przyczynił się do jego śmierci. Wiadomo, że 13-latka i zmarły znali się...

📢 Działki na sprzedaż zlokalizowane nad jeziorami i rzekami w województwie podlaskim i na Mazurach [28.11.2021]

Poszukujecie działki z własną linią brzegową albo otoczonej z trzech stron najpiękniejszym w regionie jeziorem? Sprawdźcie oferty, które wybraliśmy z portalu OTODOM.

📢 Takie są zarobki piłkarzy Jagiellonii Białystok. Kto ma najwyższą pensję w drużynie? Ranking TOP 20 według Salary Sport [28.11.2021]

Zarobki piłkarzy to temat bardzo gorący i poufny, dlatego informacje o wynagrodzeniach przeważnie opierają się o dane szacunkowe. Niedawno jednak zagraniczny portal „Salary Sport” opublikował zarobki piłkarzy występujących w PKO Ekstraklasie. Jaką pensję pobierają najlepiej opłacani zawodnicy Jagiellonii Białystok? Sprawdź to w naszej galerii.

📢 Białystok. Giełda przy ulicy Andersa. Zobacz, ile kosztowały warzywa, owoce i inne towary w ostatnią sobotę listopada (27.11.2021)

Pogoda w sobotę (27.11) nie nastrajała do zakupów, ale bardzo wielu białostoczanom deszcz ze śniegiem nie przeszkadzał w robieniu zakupów. Na placu giełdy przy ul. Andersa pojawiły się już pierwsze choinki (na razie sztuczne) i ozdoby, co oznacza, że zbliżają się święta. Można też powiedzieć, że białostoczanie powoli zaczynają już bożonarodzeniowe przygotowania.

📢 Przestępcy poszukiwani przez policję za organizowanie i pomocnictwo przy nielegalnym przekraczaniu granicy RP [ZDJĘCIA]

Oto twarze przestępców poszukiwanych przez policję z całego kraju za organizację i pomoc przy przekraczaniu granicy RP wbrew przepisom. Poszukiwani są na podst. artykułu 264 § 3.

📢 Ksiądz będzie bezwzględny. Za te grzechy nie dostaniesz rozgrzeszenia. Lista grzechów ciężkich, których nie rozgrzeszy żaden ksiądz

Czasem ksiądz nie ma wyjścia. Są przypadki, w których duchowny nie rozgrzeszy wiernego. Nawet, gdy ten wyzna mu grzech, żałuje i chce zadośćuczynić. Bynajmniej nie są to zabójstwo czy zdrada. Zobacz, czego ksiądz nie rozgrzeszy.

📢 Nowe ostrzeżenia GIS. Salmonella w piersi z kurczaka. Zobacz artykuły spożywcze szkodliwe dla zdrowia wycofane ze sprzedaży [27.11.2021]

Główny Inspektorat Sanitarny opublikował ostrzeżenia przed Salmonellą Enteritidis w filecie z piersi kurczaka. Sprawdź, jakie uchybienia znaleźli jeszcze pracownicy Głównego Inspektoratu Sanitarnego w żywności i artykułach spożywczych, przeznaczonych do sprzedaży. GIS wycofał ze sklepów nowe partie produktów szkodliwych dla zdrowia. Wykryto różne nieprawidłowości - wyniki kontroli podano w najnowszym raporcie GIS. Zobaczcie, jakie produkty zostały wciągnięte w ostatnich dniach na czarną listę GIS. Sprawdźcie, czy nie macie w domu produktów, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

📢 Śmiertelny wypadek w miejscowości Poniaty. BMW dachowało na drodze Ciechanowiec - Perlejewo. Zginął 19-latek [ZDJĘCIA]

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek około godz. 17.40 w miejscowości Poniaty (pow. siemiatycki).

📢 Zakończyła się przebudowa towarowo-kolejowego przejścia granicznego w Siemianówce. Inwestycja usprawni odprawę towarów i monitoring

W ramach prac na przejściu kolejowym w Siemianówce wybudowano budynek administracyjny, budynek usługowy, lądowisko dla helikopterów, kładkę obserwacyjną, wiatę nad rampą rozładunkową.

📢 Pogrzeb Jana Leończuka w Zabłudowie. Rodzina i przyjaciele pożegnali słynnego poetę [ZDJĘCIA]

W piątek (26.11) w Zabłudowie odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Jana Leończuka. Znany poeta, prozaik, tłumacz i wieloletniego dyrektora Książnicy Podlaskiej zmarł we wtorek rano w swoim domu w Łubnikach. Miał 71 lat.

📢 Podlaskie. Ranking 10 najlepiej i najgorzej wyszczepionych gmin (AKTUALIZACJA - 26.11)

Po krótkiej przerwie, spowodowanej czasowym zawieszeniem aktualizacji danych o szczepieniach gmin podawanych przez Ministerstwo Zdrowia, wracamy z cotygodniowym rankingiem. I od razu zdradzamy - nastąpiły zmiany! Zobacz aktualny ranking 10 najlepiej i najgorzej wyszczepionych samorządów w naszym regionie (stan na 26 listopada 2021 r.).

📢 Czerwone strefy w woj. podlaskim. We wszystkich powiatach rząd może wprowadzić surowe obostrzenia

Od pierwszego grudnia rząd może wprowadzić nowe obostrzenia. Mogą powrócić ograniczenia w sklepach, restauracjach, kinach, stadionach. Niewykluczone, że obostrzenia będą wdrażane regionalnie, w zależności od sytuacji w powiatach. Niestety jest to zła wiadomość dla powiatów w województwie podlaskim, gdyż wszystkie znalazłyby się w strefie czerwonej. Przedstawiamy jak to wygląda w liczbach.

📢 Przerwy w dostawie prądu w woj. podlaskim. Zobacz, gdzie zabraknie energii. Tygodniowy harmonogram [26.11-3.12]

Zobacz, gdzie, kiedy i jak długo zabraknie energii elektrycznej w naszych domach. Polska Grupa Energetyczna planuje czasowe przerwy w dostawie prądu w naszym regionie. Publikujemy tygodniowy szczegółowy wykaz miejscowości z województwa podlaskiego, w których zabraknie prądu.

📢 Łapy. W byłej cukrowni działa magazyn i centrum logistyczne Krajowej Spółki Cukrowej [zdjęcia]

W środę (25.11) w samo południe Krajowa Spółka Cukrowa otworzyła swoje Centrum Logistyczne w Łapach. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, KSC i wykonawcy. Budowa centrum kosztowała 9 mln zł, a realizowały je trzy białostockie firmy.

📢 Najmłodsi przestępcy poszukiwani przez podlaską policję. Wyglądają niewinnie, ale lepiej nie spotkać ich na swojej drodze [25.11.2021]

Lista młodych przestępców z Podlasia stale się powiększa. Z pozoru wyglądają niewinnie, ale nie dajcie się zwieść. Mimo młodego wieku zdążyli wejść w konflikt z prawem i mają na swoim koncie nawet bardzo poważne przestępstwa. Zobaczcie listę najmłodszych przestępców z Podlasia, poszukiwanych przez KWP Białystok.

📢 Bargłów Dworny. Śmiertelny wypadek na DK 61. Po zderzeniu z mercedesem zginął kierowca audi. Droga była zablokowana [ZDJĘCIA]

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę po południu na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Bargłów Dworny (pow. augustowski). W wyniku zderzenia z mercedesem śmierć poniósł kierowca audi.

📢 Białystok. Odznaczenia i awanse w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej. W tle sytuacja na granicy polsko-białoruskiej [ZDJĘCIA]

Blisko 150 funkcjonariuszy Straży Granicznej otrzymało nominacje na wyższe stopnie, a niemal 100 osób – odznaczenia. W piątek w białostockiej komendzie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem m.in. marszałka województwa Artura Kosickiego i wojewody Bohdana Paszkowskiego, a także wysokich rangą funkcjonariuszy podlaskich służb.

📢 Białystok. Action otworzył pierwszy sklep. Ciekawe promocje

W czwartek sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła swój pierwszy sklep w Białymstoku. Market zlokalizowany jest w parku handlowym przy ulicy Wysockiego 67.

📢 Kobiety o tych imionach mają największe powodzenie u mężczyzn. To mówią horoskopy!

Niektóre kobiety przyciągają panów niczym magnes. Skąd to się bierze czasem ciężko wytłumaczyć samym zainteresowanym, zwyczajnie mają to coś. A może to "niezwykłe coś" to jedna z cech przypisana do naszych imion? Jak się okazuje, niektóre kobiety mają taki magnetyzm, który trudno wytłumaczyć. A może mają to przypisane wraz z imieniem? Zobaczcie, kobiety o jakich imionach mają największe powodzenie u panów!

📢 PLEBISCYT SPORTOWY Głosowanie rozpoczęte! Zgłoś do nagród dla zawodników, trenerów, sportowych talentów i drużyn

Tegoroczna edycja Plebiscytu Sportowego "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" rozpoczęta! Jak co roku nagrody dla sportowców, trenerów, sportowych talentów i drużyn najpierw zostaną przyznane osobno w miastach i powiatach, a później w wojewódzkim finale. Nowością w tym roku będzie ogólnopolski finał plebiscytu i gala w Warszawie. Partnerem tegorocznej edycji akcji jest Krajowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe, które w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia swojego istnienia.

📢 Oto najmodniejsze fryzury sezonu jesień-zima, które pokochały także gwiazdy [zdjęcia]

Sezon jesień-zima to dobry czas, aby zaszaleć z włosami. Odważne kolory, ciekawe cięcia to znak rozpoznawczy tego sezonu. A co jeszcze jest modne? Na jakie fryzury postawiły gwiazdy ze świata show biznesu? Sprawdźcie.

📢 Najlepsze restauracje w Białymstoku. Te miejsca polecają mieszkańcy. Nowy ranking TOP 15 według portalu TripAdvisor.com [ZDJĘCIA] 03.11.2021

Prezentujemy najnowszy ranking restauracji w Białymstoku według portalu TripAdvisor.com. Jest to najpopularniejszy portal turystyczny na świecie. Jego użytkownicy oceniają i recenzują atrakcje turystyczne, hotele oraz restauracje. Na tej zasadzie powstają rankingi. Sprawdź, która restauracja w stolicy województwa podlaskiego cieszy się najlepszymi opiniami klientów.

📢 Nowe najgłupsze memy o wsi i rolnikach z Podlasia. Znowu się śmieją! Zobacz najlepsze śmieszne obrazki 28.10.2021

Jeżeli wieś, to tylko podlaska! Z czym kojarzy się internautom polska wieś i rolnicy? Sprawdziliśmy, z czego śmieją się w sieci. Zobaczcie najlepsze memy i demotywatory o rolnikach. Tym razem zgromadziliśmy najlepsze memy o Podlasiu dotyczące tego obszaru. Jeżeli nie brakuje Wam dystansu do naszego regionu, możecie się nieźle pośmiać.

📢 Nauczyciel płakał jak sprawdzał. Nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek. Najlepsze kwiatki ze szkolnych zeszytów! [26.10.2021]

Najnowsze hity ze sprawdzianów, klasówek oraz kartkówek 2021. Nauczyciele łamią sobie głowy nad sprawdzaniem uczniowskich prac. Obejrzyj najśmieszniejsze kwiatki z zeszytów uczniów, ale uważaj. Robisz to na własną odpowiedzialność, ponieważ tego nie da się odzobaczyć.

📢 Wielki Plebiscyt Edukacyjny Dziś o godz. 20:00 finał pierwszego etapu głosowania

Zagłosuj na nauczycieli, których lubią i cenią uczniowie oraz ich rodzice oraz nauczycieli przedszkola, którzy mają wyjątkowe podejście do maluchów. Wybierz z nami Nauczyciele Akademickiego Roku. Zagłosuj na Przedszkole Roku i szkolę, w której panuje najlepsza atmosfera. Możesz też nominować swoich kandydatów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym.

📢 Emilia Korolczuk z programu Rolnicy. Podlasie została osobowością roku! Właścicielka Rancza Laszki była na gali w pięknej sukni [29.09.2021]

Takiej Emilki nie znamy! Na galę plebiscytu "Osobowość roku" w podlaskiej operze gwiazda programu "Rolnicy.Podlasie" przyszła w pięknej sukience. Nagrodę za zdobycie tytułu "Osobowość roku 2019" w kategorii "Działalność charytatywna i społeczna w powiecie białostockim" odebrała z rąk redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" Adama Jakucia.

📢 Najlepsze i modne fryzury dla 50-latki i 60-latki. W 2021 roku to najpopularniejsze damskie fryzury dla dojrzałych kobiet [10.09.2021]

Fryzury dla 50-latek i 60-latek wcale nie muszą być nudne! Jeśli wciąż wierzysz w to, że w dojrzałym wieku pozostaje ci tylko skrócić włosy i ukrywać siwiznę, pora raz na zawsze rozprawić się z tym mitem! Fryzury dla dojrzałych pań wcale nie muszą odstawać od bieżących trendów fryzjerskich, bo te są uniwersalne, a nie skierowane tylko dla osób w konkretnym wieku. Poza tym dobrze dobrana fryzura może odjąć kilka lat i poprawić samopoczucie. Jeśli czeka cię wizyta u fryzjera, zobacz, jakie są teraz modne fryzury damskie po 50. i 60.

📢 Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt militarny z okazji 25-lecia istnienia AMW. Internetowy sklep online ogłosił promocje (zdjęcia)

Sklep internetowy Agencji Mienia Wojskowego istnieje od 2018 roku. Zobacz, co wojsko sprzedaje przez Internet. Sprawdź promocje z okazji 25 lat istnienia AMW.

📢 Licytacje komornicze z Podlaskiego. Okazyjnie można kupić domy, mieszkania i działki. Zobacz aktualne oferty [31.08.2021]

Licytacje komornicze to sposób na wejście w posiadanie domu, mieszkania, czy też działki pod budowę. Mienie, które wystawione jest na sprzedaż ma cenę o wiele niższą niż jego faktyczna wartość. Co można nabyć na licytacjach komorniczych w województwie podlaskim w sierpniu 2021? Zobaczcie najnowsze oferty!

📢 Kup dom albo samochód od komornika. Najnowsze licytacje komornicze z woj. podlaskiego. Domy, działki, samochody w okazyjnych cenach!

Najnowsze obwieszczenia o licytacjach z podlaskich urzędów skarbowych. Zobaczcie mienie, które przepadło na rzecz skarbu państwa i które teraz można nabyć okazyjnie na takich licytacjach.

📢 MEMY o antyszczepionkowcach. Szczepionka na koronawirusa to dla nich wielkie zło. Wierzą przypadkowym osobom z internetu, a nie lekarzom

Zobacz nowe memy o antyszczepionkowcach. Ludziach, którzy boją się szczepionki na koronawirusa (i nie tylko)! Antyszczepionkowcy to ruch, który w ostatnich latach przybrał na sile, a w dobie pandemii koronawirusa wręcz eksplodował. Jego zwolennicy twierdzą, że szczepionki szkodzą zdrowiu, a te na koronawirusa przejmą kontrolę nad ludzkimi umysłami. Jednak czasami ich poglądy i zachowania nadają się tylko do memów. Przekonań antyszczepionkowców nie zmieniła nawet pandemia koronawirusa. Zobacz śmieszne obrazki o antyszczepionkowcach! Uwaga, niektóre mogą być drastyczne.

📢 Licytacje komornicze samochodów w Polsce w maju 2021. Te auta sprzedają komornicy za symboliczną kwotę

Licytacje komornicze samochodów są coraz częstsze. W maju na licytacjach można kupić auto w bardzo przystępnej cenie i w bardzo dobrym stanie technicznym. Samochody przeznaczone na licytacje mają sprawdzona historię i uregulowany stosunek prawny. Zebraliśmy wybrane oferty ze zdjęciami, które prezentujemy w galerii. Jakie auta można kupić? Sprawdziliśmy.

📢 Smoleńsk: Zdjęcia z katastrofy. Drastyczne (+18)

Smoleńsk: Zdjęcia z katastrofy. Uwaga, niektóre mogą być drastyczne.

📢 Nauczyciel płakał, jak sprawdzał i poprawiał. Najnowsze śmieszne perełki ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek 2020. Zobacz! (27.12.2020)

Obejrzyj najnowsze, najlepsze i najśmieszniejsze kwiatki, hity i perełki ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek - w internecie jest ich cała masa. Radosnej twórczości uczniów nie brakuje, a nauczyciele załamują ręce. Przekonajcie się, że kreatywność ludzka nie zna granic. Mamy nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek! Zobacz je! (27.12.2020)

📢 Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2020. Gotowe wzory, fajne, dowcipne, ciepłe. Najcudowniejsze życzenia SMS na święta i Nowy Rok 2021

Najcudowniejsze życzenia świąteczne 2020 to coś, o czym warto pamiętać przy okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się nowego - 2021 roku. Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie 2020 - zebraliśmy w jednym miejscu śliczne, tradycyjne i śmieszne wierszyki na Boże Narodzenie. SMS gotowe do wysłania nawet w ostatniej chwili przed Wigilią. Wyślijmy bliskim i znajomym piękne życzenia, by sprawić im radość w tym trudnym dla wszystkich czasie. To przecież nasza polska tradycja. Winszowanie z okazji świąt i życzenia noworoczne każdemu sprawią radość.

📢 Bazar przy Kawaleryjskiej. Tam zawsze jest niedziela handlowa i nie ma długich kolejek (zdjęcia)

Niegdyś targowisko przy ul. Kawaleryjskiej miało rangę najważniejszego miejsca handlu w Białymstoku. Dziś nie każdy tam zagląda, a szkoda! Jest tu znacznie więcej niż w marketach i możemy sprytnie ominąć przedświąteczne kolejki w sklepach. Sprawdź, co możesz kupić na ogromnym bazarze przy Kawaleryjskiej.

📢 Memy na Andrzejki 2020. Najnowsze i najśmieszniejsze andrzejkowe memy, obrazki, gif. Andrzejki w memach tylko 30.11.2020

Andrzejki, czyli inaczej popularne imieniny Andrzeja wypadają 30 listopada. W tym roku tego dnia trwa już adwent, ale by tradycji stało się zadość, przypominamy najlepsze i najśmieszniejsze memy andrzejkowe. Jak łatwo się domyślić najsławniejszym Andrzejem - jest aktualnie urzędujący prezydent Polski. A internauci w najzabawniejszych i najnowszych memach często zestawiają go z wicepremierem Kaczyńskim i znanym z mniej lub bardziej powiązanych z alkoholem wpadek byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. A wszystkim solenizantom kłaniamy się nisko i życzymy udanego dnia.

📢 Miss Studniówki 2020. Najpiękniejsze dziewczyny ze studniówek w Białymstoku ZDJĘCIA

Sezon studniówkowy dobiega końca, więc czas na pierwsze podsumowania. Wybraliśmy dla was zdjęcia najpiękniejszych dziewczyn z białostockich szkół, które w tym roku bawiły się na balach maturalnych.

📢 Co dalej z Centrum Park? Miejsce, które w latach 90. ściągało tłumy klientów, dziś zamienia się w pustkowie

Niepewność. To słowo odmieniane jest przez wszystkie przypadki, gdy rozmawiamy z kupcami, którzy wciąż jeszcze prowadzą swoje sklepy na terenie Centrum Park.

📢 Nauczyciel na medal 2018. Za nami uroczysta gala [ZDJĘCIA, WIDEO]

To był nie tylko plebiscyt pełen emocji, ale i rekordów! O tytuł Nauczyciela na Medal ubiegało się prawie 800 najlepszych pedagogów z województwa. Wczoraj ich nagrodziliśmy.

📢 Która z galerii handlowych jest najlepsza? Weź udział w naszej sondzie!

Ogłaszamy ranking białostockich galerii handlowych. Zagłosuj na swoją ulubioną galerię handlową. W której z galerii najbardziej lubicie robić zakupy, gdzie najlepiej się czujecie, która najbardziej się Wam podoba?

ZOBACZ KONIECZNIE

Media obecne terenie przygranicznym. Znamy zasady.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie