MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 24
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce Pracy: 15-900 Białystok, powiat: m. Białystok, woj:...
fot. 123rf.com

Praca w Białymstoku. Nowe oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Zobacz kogo szukają i ile można zarobić

OGRODNIK

Miejsce Pracy: 15-900 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: pielęgnacja zieleni, urządzenie zieleni, koszenie trawników, praca na terenie Białegostoku i powiatu białostockiego

Wymagania: mile widziane doświadczenie w pielęgnacji ogrodów prawo jazdy B lub T - mile widziane

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 5 500 PLN wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Kontakt: 605 317 957

Zobacz również

Sulejów został zalany. Strażacy mają dużo pracy

Warciarze łatwo poradzili sobie z młodzieżą Ślęzy. Ale wciąż nie są pewni utrzymania

Polecamy

Odnalazł się zaginiony 37-latek. Policja milczy o tym, co się z nim działo

AKTUALIZACJA

Piotr Lisek zaprasza na mityng „Lisek w domu”. Będzie mistrz olimpijski!

Przygotuj się na EURO. Czy Polscy piłkarze zwiększą swoją wartość?