Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 24
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce Pracy: ELIZY ORZESZKOWEJ 17 104, 15-084 Białystok,...
fot. 123rf.com

Praca w Białymstoku. Nowe oferty z Powiatowego Urzędu Pracy. Zobacz kogo szukają i ile można zarobić

KIEROWCA C+E + HDS

Miejsce Pracy: ELIZY ORZESZKOWEJ 17 104, 15-084 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:Praca w firmie budowlanej, rozładunek/załadunek. Praca na terenie województwa podlaskiego

Wymagania: prawo jazdy C+E uprawnienia HDS

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 000 PLN

Kontakt: tel. 660 836 278

Zobacz również

Będzie rekord na meczu Polska - Niemcy w Gdyni?

Dni Wadowic 2024, czyli coś dla ciała i dla ducha

Polecamy

Lotnisko Chopina w Warszawie zostanie zamknięte? Padła konkretna data

Liderka reprezentacji zmieni barwy klubowe? Transfer o krok! W grze wielkie pieniądze

Polska atakująca przed sparingami z Holandią: Trochę bym ostudziła naszych kibiców